Nowy na Forum pozdrawia

Dyskusje na temat stanu budownictwa drewnianego w Polsce.
Post Reply
Openmind
Posts: 2
Joined: Mon 04 Aug, 2008

Nowy na Forum pozdrawia

Post by Openmind » Tue 05 Aug, 2008

Witam forumowiczów.
Jako nowy użytkownik wypadałoby się przywitać.
A przy okazji mam pytanie. Od dłuższego czasu planujemy z żoną budowę domu. Zacząłem sporo czytać i interesować się cenami i rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Właśnie z uwagi na niższe koszty budowy zainteresowaliśmy się budową domu w systemie szkieletowym. Od dziecka mieszkałem w domu, traducyjnym, murowanym; mam też na koncie budowę domu w górach (należącego do rodziców). Po 28 latach przeprowadziłem się z żoną do mieszkania w bloku ........ koszmar. Ponieważ po 2 latach mam dosyć słuchania w łazience odgłosów korzystania przez sąsiada z tego samego pomieszczenia, decyzja o budowie domu jest nieodwracalna. I tu moje pytanie. Znam wszystkie wady i zalety domów murowanych, ale nigdy nie byłem w środku "kanadyjczyka". Przeczytałem chyba wszystko na stronach szkielet.pl. Wiem że dom jest fajny, ciepły zdrowy, tani,... trata tata.... ale chciałbym poznać (ale szczere) opinie osób które właśnie wybudowały taki dom lub go budują. Jak mieszka się w takim domku?? Czy warto zdecydować się na taki dom zamiast tradycyjnego??

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.


Post Reply

Return to “Problemy i perspektywy”