Młody człowiek pyta ....

Dyskusje na temat stanu budownictwa drewnianego w Polsce.
Post Reply
pawelwafelz
Posts: 1
Joined: Fri 29 Aug, 2008

Młody człowiek pyta ....

Post by pawelwafelz » Fri 29 Aug, 2008

Witam, nazywam się Bartek.
To mój pierwszy post tutaj, wcześniej tylko czytałem. Przejdę do rzeczy, otóż, niedawno ukończyłem studia na kierunku architektura, mam inżyniera, od 3 miesięcy pracuje w zawodzie. Chciałbym związać swoją przyszłość z budownictwem drewnianym, mieszkam w Olssztynie, zastanawiam sie, czy ktoś może zna kogoś, jakąś firmę w olsztynie, lub okolicach gdzie mógłbym popracować, nawet jeden dzień w tygodniu, lub po godzinach. Chodzi mi o to żeby uczyć się tej sztuki. Na razie czytam książki, szperam w internecie, ale doświadczenie jest najważniejsze. Dodam że w nie jestem rozpieszczonym studencikiem, troche w życiu pracowałem, min rok czasu jako monter konstrukcji stalowych na wysokościach, operator maszyn CNC, czy monter okien oraz sprzetu AGD.. więc wiem jak jest :] ciężko.
Mam nadzieje że ktoś rzuci pomysłem Pozdrawiam.


Henry202
Posts: 1
Joined: Wed 12 Jan, 2022

Re: Młody człowiek pyta ....

Post by Henry202 » Wed 12 Jan, 2022

A może dodatkowy kurs CNC? Firma Numerika przygotowała szkolenia dla osób, które chcą zostać operatorami i programistami CNC. W swojej ofercie mają połączenie tych dwóch funkcji na jednym szkoleniu. Jak wiemy maszyny CNC to przyszłość, dlatego jest to szansa na zdobycie bardzo cennej wiedzy. Więcej o kursie operatora CNC na stronie numerika.pl

Post Reply

Return to “Problemy i perspektywy”