Pomoc w zdobyciu materiałów (praca dyplomowa)

Dyskusje na temat stanu budownictwa drewnianego w Polsce.
Post Reply
HubertW
Posts: 4
Joined: Wed 17 Dec, 2008

Pomoc w zdobyciu materiałów (praca dyplomowa)

Post by HubertW » Wed 17 Dec, 2008

Witam!
Piszę pracę dyplomową nt. Konstrukcji szkieletowych stosowanych w Polsce. Mam już prawie całą pracę, brakuje mi natomiast informacji o "systemie szwedzkim" i "niemieckim" stosowanym u nas w kraju.
O kanadyjczyku już mam dosyć szczegółowo (jest tego najwięcej) i głównie chodzi mi o różnice w technologi, żeby nie powtarzać się w kolejnym rozdziale. Mam tylko szczątkowe informacje o różnych grubościach ścian, a to co jest na polskich stronach to tylko reklamy firm-mało konkretów.
Są oczywiście w sieci informacje o szwedzkim systemie po angielsku (wykonywanym w skandynawii), ale mi chodzi o Polskie realia. Chyba że są jeszcze jakieś lekkie szkielety drewniane o których nie wiem... :mrgreen:
Z góry dziękuję za wszelką pomoc, linki itp.


TADEUSZ WALTOS
Posts: 8
Joined: Thu 26 Jun, 2008
Location: Rzeszow/Chicago/USA
Contact:

Post by TADEUSZ WALTOS » Fri 19 Dec, 2008

Jeżeli byłby ktoś zainteresowany budownictwem szkieletowym w USA, to chętnie mogę wysłać rożne książki na ten temat. Mogą to być książki na temat techniki budowy, wykańczania, jak również książki z projektami domów. Nie chciałbym obiecywać że wszystkie tytuły, ale tylko te które będą w pobliskich sklepach.
NIE CHCE NA TYM ZARABIAC. CENA BEDZIE TAKA JAK W SKLEPIE, PLUS KOSZTY PRZESYŁKI.
Pozdrowienia z Chicago.
Tadeusz.

pecoalsw
Posts: 93
Joined: Mon 30 Jan, 2006
Location: z daleka

Post by pecoalsw » Tue 30 Dec, 2008

znasz niemiecki? Jesli tak - moge Ci pomoc. Z jakich okolic jestes?


Post Reply

Return to “Problemy i perspektywy”