Alternatywa dla promopack

Dyskusje na temat stanu budownictwa drewnianego w Polsce.
Post Reply
Kubek
Posts: 124
Joined: Mon 12 Oct, 2009

Alternatywa dla promopack

Post by Kubek » Thu 15 Oct, 2009

Jako że to mój pierwszy post witam wszystkich bardzo serdecznie.

Potrzeba szybkiego wybudowania własnych ścian zwróciła moja uwagę na stronę p. Wojciecha a później na to forum. Jestem tu od całkiem niedawna, za pomocą opcji szukaj znajduję może trochę wyrywkowo i niechronologicznie potrzebne informacje.
Najpierw myślałem o domku gotowym, później szkieletowym a teraz ryglowym. Na dniach będę załatwiał formalności z zakupem działki a moja wiedza praktyczna o budownictwie drewnianym ograniczona jest do wizerunku drewnianej stodoły i myśliwskiej ambony. Ponieważ będę korzystał z kredytu i chce do mninimum ograniczyć formalności z bankiem biore pod uwagę oferty domów pod klucz...
Żeby się dalej nie rozwodzić nad sobą wrócę jednak do tematu.
Zainteresowała mnie oferta budownictwa ryglowego firmy promopack z okolic trójmiasta. Przeczytałem chyba wszystkie plusy i minusy o promopack, których gros znajduje sie na tym forum, przeprowadziłem już zwiad przez telefon z ich przedstwicielem. Do minusów musze doliczyć jeszcze odległość, która w najlepszym przypadku wynosi 200 km po między baza wykonawcy - działka inwestora. Mając wiedzę o promopack z tego forum, polecanego do domów drewnianych inspektora czy kierownika budowy pokusiłbym sie o współpracę z tą firmą . Ale jeśli forumowicze macie wiedzę o innych alternatywnych wykonawcach, którzy maja zbliżoną do promopack ofertę domów ryglowych prosze was o przedstwienie ich w tym temacie.

pozdrawiam
Kuba


Post Reply

Return to “Problemy i perspektywy”