Rzeczoznawca dom drewniany Warszawa

Dyskusje na temat stanu budownictwa drewnianego w Polsce.
Post Reply
wojtek_f
Posts: 2
Joined: Thu 30 Dec, 2010

Rzeczoznawca dom drewniany Warszawa

Post by wojtek_f » Thu 30 Dec, 2010

Witam,
znalazłem ciekawy dom w technologii kanadyjskiej z 1997 roku. Chciałbym dowiedzieć jaki jest jego stan techniczny. Poszukuję fachowca, rzeczoznawcy, który swoim okiem obejrzy dom. Proszę o namiary.
Dom jest obłożony cegłą, czy to typowe dla kanadyjczyków? Czy wpływa to w jakiś sposób na drewno?
pozdrawiam
wojtek


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Rzeczoznawca dom drewniany Warszawa

Post by Wojciech Nitka » Thu 30 Dec, 2010

wojtek_f wrote:Dom jest obłożony cegłą, czy to typowe dla kanadyjczyków?
Cegła to jeden z rodzajów elewacji na domach o drewnianej konstrukcji szkieletowej. U nas bardzo mało popularne rozwiązanie, choć swego czasu jedna z firm stawiała takie osiedla w Warszawie, Łodzi, Krakowie i innych jeszcze miastach.
Jeżeli szukasz rzeczoznawcy, to najpierw podaj gdzie się znajduje interesujący Cię dom.

wojtek_f
Posts: 2
Joined: Thu 30 Dec, 2010

Post by wojtek_f » Sat 01 Jan, 2011

Dom znajduje się w okolicach Warszawy. Klika kilometrów za. Z góry dziękuję.

alix
Posts: 1
Joined: Sun 27 Mar, 2011

Post by alix » Sun 27 Mar, 2011

Witam,
Poszukuję rzeczoznawcy z Warszawy, który mógłby pojechać na budowę ocenić stan konstrukcji szkieletowej po zimie oraz który mógłby sprawdzić czy wykonanie dotychczasowego etapu jest właściwe. Będę wdzięczna za pomoc.
pozdrawiam, alix

Domino84
Posts: 31
Joined: Fri 17 Jun, 2016

Rzeczoznawca Drawsko i Białogard

Post by Domino84 » Wed 09 Aug, 2017

To nie jest kwestia wyboru, a konieczność. Przy sprzedaży mojego domu musiałam skorzystać z usług rzeczoznawcy majątkowego. Ogólnie byłam zadowolona, rzeczoznawca okazał się być bardzo kompetentny, kontaktowy i rzetelny.



Post Reply

Return to “Problemy i perspektywy”