AIDA 77 - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Dyskusje na temat stanu budownictwa drewnianego w Polsce.
Post Reply
czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

AIDA 77 - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Post by czarek63 » Tue 17 Jan, 2006

może będzie prościej w jednym miejscu :lol:


Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 17 Jan, 2006

Czyżbyś śledził wszytkie posty Aidy77?

Myślę, że jesteś poza tymi problemami, które nurtują Aidę77. Ale jeżali Aida77 nie ma nic przeciwko temu, oraz inni Forumowicze, mogę przystać na Twoją propozycję.

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Wed 18 Jan, 2006

Witam

ta jest Panie Wojtku :lol:
pomimo ,że już zakończyłem budowę jakoś nie mogę rozstać się z tym forum :lol:
zresztą można tu znaleść wiele ciekawych rzeczy również dla eksploatujących domki szkiletowe :lol:

a faktycznie śledzę wszystkie post aidy ( a jak dodała zdjęcie ,to z podwójną przyjemnością :lol: :lol:

pozdrawiam

alex.57
Posts: 56
Joined: Tue 15 Nov, 2005
Location: Bory Tucholskie

Post by alex.57 » Wed 18 Jan, 2006

Czarek63-- mam to samo! i ...gratuluję udanego poprowadzenia budowy! nic tak nie mobilizuje jak pozytywny przykład :lol: zaczynam na wiosnę, firmę znalazłem i wybrałem dzięki informacjom zgromadzonych na tym Forum, Pozdrawiam.

User avatar
Aida77
Posts: 34
Joined: Sun 11 Dec, 2005
Location: Kraków Krowodrza
Contact:

Post by Aida77 » Thu 19 Jan, 2006

Haha ale mnie ubawiliscie tym wątkiem ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale oczywiście nie mam nic przeciwko ;)

Pytań znajde jeszcze sporo na pewno :)

Po pierwsze>> ale to raczej pytanie do użytkowiników domków szkieletowycyh, chyba, że ktoś inny też zan odpowiedż - ile kosztuje ubezpieczenie załóżmy 100 m domku szkieletowego? Bo fakt, że drożej o 50-200% przeraża trochę ale właściwie zależy też o kwocie jakiego rzędu jest mowa...

No i jeszcze kwestia dobudowy w domkach szkieletowych. Podobno jest prosta, czy w takim razie już na etapie projektu trzeba tak zaplanować wszelkie instalacje żeby latwo wszystko podpiąć?

znalazlam wczoraj ogłoszenie o sprzedazy domku do preniesienia drewnianego za 13 000, czy to nie jest jakaś smiesznie niska kwota? No i podobno stan bardzo dobry. Chyba, że przy kupnie tego typu domku bierze się pod uwage tylko konstrukcję ogolną, ściany dach iotd bez instalacji...Jak to jest?

A skoro tyle osob zauważyło moje dylematy, to postaram się przedstawić co w mojej głowie siedzi odnośnie plusów i minusów dla nas ;)

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Fri 20 Jan, 2006

co do ubezpieczenia jest to kwota rzędu 300-400 pln na rok

alex.57
Posts: 56
Joined: Tue 15 Nov, 2005
Location: Bory Tucholskie

Post by alex.57 » Fri 20 Jan, 2006

Cześć ! ubaw to może jest :lol: , ale tak poważnie to Twoje pytania są kompilacją innych wątków poruszanych na Forum, przed zadaniem pytania sprawdzam ,czy przypadkiem nie ma na nie już odpowiedzii w Twoich tematach, w myśl zasady z innego Forum " zanim zadasz pytanie ,sprawdż ,czy nie ma na nie odpowiedzii, pozdrawiam forumowiczów :D



Post Reply

Return to “Problemy i perspektywy”