Pomysły na wystrój wnętrza domu

Interesujące miejsca w Sieci
Post Reply
Zosia_K
Posts: 25
Joined: Wed 17 Apr, 2019

Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by Zosia_K » Tue 10 Sep, 2019

Nie znalazłam odpowiedniego wątku więc piszę tutaj. Szukam jakich ciekawych inspiracji na wykończenie domu wewnątrz, chodzi mi o wyposażenie, dekoracje i akcesoria. Z jakich portali/stron korzystacie szukając pomysłów na wystrój wnętrza?


User avatar
piterrek
Posts: 3
Joined: Mon 23 Sep, 2019
Location: Wolbrom
Contact:

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by piterrek » Mon 23 Sep, 2019

Powinnaś najpierw sama wiedzieć, co Ci się podoba - jakie kolory, jaki styl - czy na bogato, czy może minimalistycznie. Potem szukaj inspiracji w postaci zdjęć :) Tego w internecie nie brakuje! :)

Zosia_K
Posts: 25
Joined: Wed 17 Apr, 2019

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by Zosia_K » Tue 05 Nov, 2019

Dziękuję za podpowiedź piterrek, w sumie styl już wybrałam - wnętrze ma być nowoczesne - białe meble, szare ściany typowo. Żeby nie było nudy to dodam trochę tekstyliów typu: zasłonki, poduszki dekoracyjne itp. koniecznie w energetycznych kolorach i myślę, że będzie ok.

beny
Posts: 1
Joined: Wed 13 Nov, 2019

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by beny » Thu 14 Nov, 2019

Zosia_K widzę że masz takie same upodobania jak ja :) Białe i nowoczesne meble to takie jakich ostatnio szukałem do swojego salonu ! Muszę przyznać że to był świetny pomysł i wspaniale się komponują z nowoczesnymi, skandynawskimi ozdobami. Polecam Ci takie połączenie ! Zwiedziłem sporo sklepów i obejrzałem wiele stron internetowych w poszukiwaniu fajnych mebli w dobrych cenach i mogę Ci doradzić gdzie mają niezłą ofertę
oraz nieco inny design niż standardowe sieciówki. Jak chcesz to mogę przesłać zdjęcie z ustawionymi w salonie meblami. Może Cię to zainspiruje, a przy okazji ja się pochwalę :twisted:

User avatar
agniesia44
Posts: 3
Joined: Tue 10 Dec, 2019
Location: Miechów
Contact:

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by agniesia44 » Tue 10 Dec, 2019

Zosia_K - mi się wydaje, że teraz inspiracji w sieci nie brakuje :) Jestem ciekawa jak urządzisz swój domek. Podzielisz się jakimiś fotkami? :) Uwielbiam w ten sposób inspirować się :)

Zosia_K
Posts: 25
Joined: Wed 17 Apr, 2019

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by Zosia_K » Mon 23 Dec, 2019

Agniesia44 z pewnością podzielę się zdjęciami, ale na razie budowa mojego domu jest dopiero na etapie projektu, dlatego szukam inspiracji na wystrój wnętrza. Chcę w miarę ogarnąć ten temat póki jeszcze mogę zmienić wymiary czy układ pomieszczeń. A jak u was już kończycie budowę, a może wprowadzacie się na święta?

plaguna
Posts: 1
Joined: Wed 05 Feb, 2020

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by plaguna » Wed 05 Feb, 2020

Cześć,
Śmiało możesz zajrzeć tutaj :www.meblotap.pl. Inspirujący sklep. Sporo mebli, które można wykorzystać w przeróżnych aranżacjach. Jest również sporo do poczytania.:) Miłej lektury.

sneerek
Posts: 1
Joined: Wed 12 Feb, 2020

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by sneerek » Wed 12 Feb, 2020

Ja inspirowałem się zdjęciami z tego portalu https://tupolecam.pl, ale możesz jeszcze zajrzeć na pinetrest tam możesz sobie fajnie i szybko zapisywać inspiracje. Google images to też skarbnica inspiracji :)

suwila
Posts: 1
Joined: Thu 26 Mar, 2020

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by suwila » Thu 26 Mar, 2020

Fajnie w końcu się uaktywnić na tym forum, witam Was serdecznie

User avatar
b_r
Posts: 32
Joined: Mon 29 Feb, 2016

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by b_r » Fri 03 Apr, 2020

Ze swojej strony polecam obrazy oraz plakaty na ścianach. Rozwiązanie o wiele tańsze niz różnego rodzaju kamienie czy inne strukturalne pomysły (szczególnie,ze plakaty mozna kupić za grosze).
Bardzo duże znaczenie ma rownież odpowiednia rama, która sama w sobie moze być dekoracją.

Marabowicz
Posts: 6
Joined: Mon 27 Apr, 2020

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by Marabowicz » Wed 29 Apr, 2020

Ja raczej nie mam głowy do takich rzeczy dlatego skorzystałbym z pomocy jakiegoś architekta wnętrz.

Domino84
Posts: 31
Joined: Fri 17 Jun, 2016

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by Domino84 » Mon 11 May, 2020

też za bardzo nie mam głowy do takich spraw - projekt swojej kuchni zleciliśmy ostatnią z żoną firmie https://www.house4design.com/ jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Piotrowiczkowski
Posts: 1
Joined: Tue 26 May, 2020

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by Piotrowiczkowski » Tue 26 May, 2020

Moim zdaniem najlepiej w tym zakresie korzystać z różnych blogów, które można znaleźć w internecie. Wybór jest naprawdę bardzo duży, także nic więcej jak tylko siąść i przeglądać.

Behtanowicz
Posts: 1
Joined: Thu 11 Jun, 2020

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by Behtanowicz » Thu 11 Jun, 2020

Ja przymierzam się do małego remontu i w sumie wydaje mi się, że zdecyduję się na wystrój industrialny. W miarę mi się to podoba. Co o tym sądzicie?

Opirir
Posts: 8
Joined: Wed 13 May, 2020

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by Opirir » Fri 19 Jun, 2020

Jeżeli jesteśmy w tematyce wnętrz z drewna to świetną drewnianą ławkę do domu znalazłem na tej stroniehttps://bench4home.pl/lawka-drewniana zamówiłem ją wczoraj a teraz czekam na dostawę, podzielę się opiniami jak dojdzie !

klaudiuszeK
Posts: 4
Joined: Mon 29 Jun, 2020

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by klaudiuszeK » Thu 02 Jul, 2020

U mnie z pomysłami nie ma problemu, bo głowę zawsze mam otwartą, tak samo moja żona, która ma milion pomysłów na godzinę. Potem trochę trudniej z wykończeniem tych idei. Ostatnio trafiliśmy na https://homekoncept.shop/. Dzięki temu już wiemy gdzie możemy kupować cały sprzęt potrzebny do realizacji naszych pomysłów :)

Zerambowicz
Posts: 1
Joined: Sat 18 Jul, 2020

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by Zerambowicz » Sat 18 Jul, 2020

Teraz w sumie dużo pomysłów na wystrój wnętrza domu można znaleźć w internecie. Wydaje mi się, że jak się dobrze poszuka to trafi się na naprawdę dużo blogów traktujących o tej tematyce.

sarcia
Posts: 10
Joined: Tue 29 Jun, 2021

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by sarcia » Fri 02 Jul, 2021

Ostatnio widziałam fajny zegar do salonu to fajne akcesorium ale też ozdoba każdego pomieszczenia. Można powiesić w pokoju w widocznym miejscu a zegar ozdobi ścianę. To może też być fajny pomysł na prezent. Sprawdźcie koniecznie.

Miki12
Posts: 9
Joined: Thu 25 Mar, 2021

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by Miki12 » Wed 04 Aug, 2021

Stare, dworcowe, ścienne zegary szybko stały się inspiracją dla projektantów dekoracji do wystroju wnętrz. Polecam Wam zegar loft, nie inaczej jest z naszym Zegarem Loft, który do złudzenia przypomina zegar znany z dworcowej hali. Zapoznajcie się z ich ofertą.

Grzesiek13
Posts: 14
Joined: Fri 26 Mar, 2021

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by Grzesiek13 » Sat 04 Sep, 2021

Szukam inspiracji do aranżacji mojego salonu, liczę na Waszą pomoc.

Arjel
Posts: 2
Joined: Mon 13 Feb, 2017

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by Arjel » Tue 11 Jan, 2022

Trafionym pomysłem, obecnie bardzo modnym i stosowanym przez wielu dekoratorów są panele ścienne 3D, wykonane z naturalnego drewna.
To rozwiązanie jest w pełni uniwersalne. Sprawdzą się one w salonie, pokoju dziecka, ale też warto zaznaczyć, że mogą one być także zamontowane w łazience oraz kuchni. Produkty SkotiWood są wykonane w sposób, który umożliwia montaż w sferach o podwyższonej wilgotności. Są łatwe w montażu, a dają niesamowity efekt wizualny, zwłaszcza kiedy wybierzemy model z lustrem lub mchem.

Monika Jackiewicz
Posts: 1
Joined: Thu 24 Feb, 2022

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by Monika Jackiewicz » Thu 24 Feb, 2022

Jeżeli chodzi o dekoracje to polecam fototapety. Odpowiednio dobrane i zaaranżowane we wnętrzu potrafią odmienić całe pomieszczenie. Wiele osób stroni od ich wykorzystywania, ale na pewno warto! Ja mam dwie w swoim domu i jestem ogromnie z nich zadowolona.

frania88
Posts: 18
Joined: Sun 13 May, 2018

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by frania88 » Sat 12 Mar, 2022

Jak chodzi juz o takie drobne dodatki do kuchni czy jadalni typu: kieliszki, wazony czy karafki to polecam wam sprawdzić na stronie firmy Trend, kilka razy juz zamawiałam tam akcesoria dla siebie, albo fajne komplety szklanek czy kieliszkó właśnie na prezent na wprowadziny. Tam mają akurat duży wybór więc zawsze można znaleźć coś ciekawego.

Kamrat213
Posts: 1
Joined: Fri 20 May, 2022
Contact:

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by Kamrat213 » Mon 23 May, 2022

Fototapety to bardzo dobry pomysł tylko trzeba dobrze dobrać, bo ja do sypialni wziąłem za jaskrawe i powiem ciężko odpocząć w takim pokoju)

daniel36Wilk12
Posts: 10
Joined: Fri 12 Jun, 2020
Contact:

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by daniel36Wilk12 » Wed 25 May, 2022

Polecam nowoczesne panele do kuchni i nie tylko https://cienkusz.com.pl/panele-szklane- ... i-warszawa bardzo fajne wykonania

Tolas002
Posts: 6
Joined: Mon 14 Mar, 2022

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by Tolas002 » Mon 10 Oct, 2022

A ja uwielbiam obrazy. Ostatnio właśnie zamówiłam sobie obraz z vedic art metoda Jak dla mnie nie ma lepszego miejsca do kupna własnie tego typu obrazów. Na stronie znajdziecie wiele opcji i wybierzecie taki jaki wam się tylko podoba. Polecam poniewaz warto

wodna12
Posts: 3
Joined: Wed 21 Dec, 2022

Re: Pomysły na wystrój wnętrza domu

Post by wodna12 » Tue 27 Dec, 2022

Ja ostatnio stawiam w mieszkaniu na styl boho, bardzo podobają mi się makramy i doniczki wiszące w podobnym stylu. Dużo takich elementów dekoracyjnych można wykonać samodzielnie, wystarczy tylko sznurek mocne i profesjonalne nożyczki oraz ewentualne drewniane dodatki. Prezentuje się przepięknie :)



Post Reply

Return to “Interesujące miejsca w Sieci”