Basen ogrodowy

Interesujące miejsca w Sieci
Post Reply
User avatar
Zytek
Posts: 48
Joined: Thu 16 Oct, 2014

Basen ogrodowy

Post by Zytek » Tue 08 Mar, 2022

1. Co stoi na przeszkodzie aby postawić basen bezpośrednio na trawie jeżeli jest poziom i tylko płyty chodnikowe pod nóżki basenu?
2. Jeżeli nie na trawie to czy wersja minimum to wybranie darni (a może nie trzeba) może Styrodur? Albo sztuczna trawa? Piasek? Zależy mi aby to przetrwało pierwszy rok:) niestety w tej grupie już widziałem wszystkie opcje
3. Jaka chemia basenowa aby utrzymać tzw krysztal ? Najlepiej poleccie jakis zestaw konkretny
4. Czy pokrywa solarna wystarczy aby zapewnić w miarę przyjemna wodę czy potrzebne granie pompą?
Będę wdzięczny za pomoc:)


User avatar
tal
Posts: 36
Joined: Sun 18 Oct, 2015

Re: Basen ogrodowy

Post by tal » Tue 08 Mar, 2022

Osobiście używam pokrywy bąbelkowej do utrzymania temperatury i też nie jest źle, chyba ze lubisz ciepełko. U mnie woda w lato ma 24-26 stopni bez podgrzewania ale basen stoi na pełnym słońcu od świtu do nocy ;)

FrankScarborough97
Posts: 1
Joined: Thu 10 Mar, 2022
Contact:

Re: Basen ogrodowy

Post by FrankScarborough97 » Thu 10 Mar, 2022

Jesteś zdecydowany na basen czy tylko się zastanawiasz? Niedawno też myślałem, czy w ogóle warto.
Zrobiliśmy listę zalet i wad domu który nas interesował, a basen był jedyną wadą.
Przeprowadziliśmy się w czasie fali upałów i pierwsze 10 dni spędziliśmy w basenie. Naprawdę go uwielbiamy, utrzymanie nie jest złe, a do tego jest naprawdę fajny!!!


Post Reply

Return to “Interesujące miejsca w Sieci”