Zestaw podtynkowy wc

Interesujące miejsca w Sieci
Post Reply
User avatar
marcinK
Posts: 35
Joined: Wed 26 Aug, 2015

Zestaw podtynkowy wc

Post by marcinK » Wed 25 May, 2022

Jestem przed remontem łazienki i zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego zestawu podtynkowego wc. Czym kierować się przy wyborze? Jaką firmę wybrać?


star
Posts: 59
Joined: Mon 19 Oct, 2015

Re: Zestaw podtynkowy wc

Post by star » Wed 25 May, 2022

Polecam Geberit UP320 , jeśli chcesz zaoszczędzić Grohe ewentualnie Jomo. Konstrukcja Jomo jest zbliżona do Geberita jednak słabiej znosi działanie kamienia. Przez kilka lat sprzedaży zero reklamacji na Geberita na Jomo kilka w dodatku ospały serwis. Musisz samodzielnie sobe poczytać. Dobre opinie ma również Grohe, sam się zastanawiałem jednak osobiscie nie mialem do czynienia (zrezygnowałem z uwagi na wysoką cenę ale jesli chcesz coś z wyższej pólki, mozesz również wziąć pod uwagę).
Mój zestaw podtynkowy wc kupowałem w Leroy merlin. Jak zresztą praktycznie całe wyposażenie łazienki. Porównałem sobie wczesniej ceny w wielu sklepach internetowych i marketach i cenowo moim zdaniem ten sklep wygrywa. Poza tym na miejscu można skorzystać z usługi zaprojektowania łazienki (koszt za usługę jest potem odliczany od ceny materiałów jakie kupisz w sklepie).
::)

Post Reply

Return to “Interesujące miejsca w Sieci”