Discovery Travel & Living

Interesujące miejsca w Sieci
Post Reply
Arek_
Posts: 4
Joined: Sun 30 Jan, 2005
Contact:

Discovery Travel & Living

Post by Arek_ » Mon 07 Mar, 2005

Od jakiegos czasu w mojej kablowce leci program Travel & Living. Czesto pokazuja tam jak ludzie w Anglii buduja domy z drewna. Polecam.


Arek
Posts: 120
Joined: Fri 28 Jan, 2005
Location: Warszawa

Post by Arek » Tue 08 Mar, 2005

A ile płacisz za kablówkę? Mnie w zasadzie nie stać na taki luksus - wysarczą mi rodzime programy (zresztą i tak w nich nic nie ma ciekawego - same odgrzewane kluchy). W Warszawie żeby oglądać Travel & Living, musisz wybulić ok. 70zł/miesiąc

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 20 Mar, 2005

A możesz podać w jakie dni i w jakich godzinach nadawane są wspomniane programy? Napewno wielu Forumowicz będzie chciało skorzystać z oglądania tych programów.

Piotr Jaskulski
Posts: 16
Joined: Fri 14 Jan, 2005
Location: Cisie

Post by Piotr Jaskulski » Tue 22 Mar, 2005

Tez od czasu do czasu ogladam, wiec pozwole sobie odpowiedziec. W soboty, niedziele i bodajze srody. Ten kanal nadaje bloki 3-4 godzinne powtarzane caly dzien, wiec mozna ogladac nawet 4 razy ;-) Pierwszy jest ok. 10.50, ostatni po 22. Domki sa rozne. Murowane, drewniane, kamienne (np. rekonstrukcje domostw z XVIII w). Byl dom szkieletowy -prefabrykowany, sprowadzony do Anglii z USA, byl dom konstruowany z drewnianych dwuteownikow sprowadzonych ze Skandynawii. Byl ciekawy odcinek w ktorym pokazano segmenty szkieletowe jako budownictwo socjalne - wspolbudowane przed przyszlych mieszkancow w ramach spoldzielni - calkiem ladne szkieletory, z zewnatrz obudowane warstwa cegiel.
Tytul cyklu przetlumaczono chyba jako Wielkie projekty - tego trzeba szukac w programach.

Pozdrawiam
Piotr

Arek_
Posts: 4
Joined: Sun 30 Jan, 2005
Contact:

Post by Arek_ » Tue 22 Mar, 2005

Tutaj jest strona www tego programu http://www.discoverypolska.com/_listing ... age_code=P

Jednak w ramowce juz nie widze programu Grand Designs. Byc moze beda jeszcze powtarzac lub beda nowe odcinki wkrótce.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 22 Mar, 2005

Dzięki,
Mam nadzieję, że wielu Forumowiczów będzie poszukiwać tego programu. Ja również.

Pozdrawiam

Abak
Posts: 19
Joined: Tue 27 Sep, 2016
Contact:

Re: Discovery Travel & Living

Post by Abak » Fri 30 Sep, 2016

oglądałam, ale bardziej mnie interesują realia w Polsce

mati34
Posts: 17
Joined: Wed 06 Aug, 2014

Re: Discovery Travel & Living

Post by mati34 » Wed 23 Aug, 2017

Można gdzieś w internecie oglądać ten program?

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Discovery Travel & Living

Post by Wojciech Nitka » Wed 23 Aug, 2017

Właśnie na programie Fokus leci o budowie domu z bali w Stanach ....

marian545
Posts: 3
Joined: Sat 16 Sep, 2017

Re: Discovery Travel & Living

Post by marian545 » Wed 20 Sep, 2017

Wszystkie programy Discovery są bardzo dobre. Dużo ciekawej wiedzy na różne tematy. Oczywiście do późnego popołudnia leci sam "chłam" ale wieczorami jest co oglądać. Teraz nie wiem czy nie mylę kanału Discovery z innym ale jest program w którym pokazują jak ludzie zamożni kupują domy czy to z bali czy standardowe z pięknym widokiem mając określony budżet. Aż człowiek czuje się na chwile bogaty :D

Opatekowski
Posts: 1
Joined: Sat 18 Jul, 2020

Re: Discovery Travel & Living

Post by Opatekowski » Sat 18 Jul, 2020

Ja już oglądałem kilka odcinków tego programu i rzeczywiście mnie to zainteresowało. Zawsze chciałem mieszkać w Anglii i mogę sobie podpatrzeć jakby to było :)

Gortabowicz
Posts: 1
Joined: Mon 20 Jul, 2020

Re: Discovery Travel & Living

Post by Gortabowicz » Mon 20 Jul, 2020

Ciekawy program może być. Mnie niestety nie dane było jeszcze zobaczenie ani jednego odcinka, ale jak znajdę czas wolny to sobie coś obejrzę :)

TenTadeeeeK
Posts: 1
Joined: Sun 16 May, 2021

Re: Discovery Travel & Living

Post by TenTadeeeeK » Sun 16 May, 2021

Szczerze mówiąc to lubię oglądać takie programy o tym jak ludzie jeżdżą po całym świecie i szukają różnych domów dla siebie. Myślę, że to jest fajna rzecz. Sam bym tak chciał :)



Post Reply

Return to “Interesujące miejsca w Sieci”