Domy Modułowe Modulo-Quick pomocy p. nitka!

Techniczne aspekty budowy "domów gotowych"
Post Reply
anulina
Posts: 24
Joined: Fri 07 Mar, 2008

Domy Modułowe Modulo-Quick pomocy p. nitka!

Post by anulina » Thu 05 Jun, 2008

Przyjrzałam sie temu systemowi i jest dosyć ciekawy. Ale oczywiscie szukam osób, które sa w temacie i pomoga mi podjac decyzje. Panie Nitka co pan mysli ?W jednym z postów napisał Pan ze zna tylko jedna firme która stosuje system modułowy i nie jest rzetelna. Czy to ta firma? Prosze o rade. Dziekuje.


anulina
Posts: 24
Joined: Fri 07 Mar, 2008

Post by anulina » Fri 20 Jun, 2008

nikt nie mieszka w takim domu???

Andrzej2012
Posts: 24
Joined: Mon 16 Jun, 2008
Location: Warszawa

Post by Andrzej2012 » Thu 31 Jul, 2008

....... Ja będę mieszkał w takim domu ( jak tylko przebrnę te piep... ną biurokrację) mam nadzieję że do końca września :).Dom zamówiłem i nawet zaczęli produkcje w zakładzie ale musiałem ich troszkę przystopować. Wykazują zrozumienie dla sytuacji , ale mam świadomość że ich troszkę blokuję. Poza tym to ludzie sprawiający naprawdę dobre wrażenie a wiem co mówię bo przed decyzją rozmawiałem z ok. 20 firmami. a odnośnie zapytania o namiary na nich to . :shock: .............. najlepiej prosić o rozmowę z moim imiennikiem Panem Andrzejem.ps.telefonu bezpośredniego podawać nie chcę bo mieczuję się upoważniony.
Jędrek

dziad14
Posts: 1
Joined: Wed 10 Sep, 2008

Post by dziad14 » Mon 15 Sep, 2008

firma wgląda na solidną, goście wiedza o czym mówia, rozmawiałem osobiście i na pytania na które inni się zająkneli odpowiadali bez kombinacji nawet mi trochę temat rozjaśnili. nie wiem tylko lile za dowozik biorą ale chyba i tak ich wezmę no i robia pod klucz

jarek dzieszko
Posts: 7
Joined: Tue 30 Sep, 2008

Post by jarek dzieszko » Wed 01 Oct, 2008

czy ktoś z Państwa budował w systemie POLSKI DOM 2000 gotowych prefabrykatów?
jeśli tak to proszę o jakiekolwiek info.
pozdrawiam dzieszko@op.pl

jarek dzieszko
Posts: 7
Joined: Tue 30 Sep, 2008

Post by jarek dzieszko » Wed 01 Oct, 2008

lub na forum

TomeQK
Posts: 3
Joined: Tue 19 Sep, 2006

Mnie także interesuje ten temat

Post by TomeQK » Thu 15 Jan, 2009

Oferta na ich stronie brzmi zachęcająco.:)

Andrzej2012
Posts: 24
Joined: Mon 16 Jun, 2008
Location: Warszawa

Post by Andrzej2012 » Wed 21 Jan, 2009

Kończąc wątek :............. Już mieszkam w domu modułowym od końca Października
ps. do admina-spokojnie firmy nie wymienię bo widzę że raczej z wami nie współpracują bo strasznie jesteści wyczuleni tzw.ingerencja administratora. Podkreślę JA jestem ze współpracy bardzo zadowolony a technologia na żywo jeszcze bardziej mi zaimponowała. :mrgreen:
Jędrek

TomeQK
Posts: 3
Joined: Tue 19 Sep, 2006

Andrzej2012 może podziellisz się swoim doświadczeniem

Post by TomeQK » Thu 22 Jan, 2009

w temacie budowania w tej technologii. Zastanawiam się właśnie nad takim rozwiązaniem mojego problemu mieszkaniowego. Działka jest. Na co zwrócić uwagę podczas rozmów z wykonawcą itp.?

papatkiole
Posts: 15
Joined: Fri 28 Mar, 2008

Post by papatkiole » Fri 16 Jul, 2010

Witam
jeżeli możecie się poedzilić informacjami na temat firm działających w branży domów modułowych to będe wdzięczny. Prosiłbym o informacje na temat firm produkujących i wykonujących na PW. Będę wdzięczny za udzielenie tez informacji na co zwracać uwagę przy wyborze wykonawcy. Z góry dziekuję i pozdrwiam
Cóż człowiek, nawet światło się załamuje.

Abelino
Posts: 12
Joined: Tue 22 Sep, 2009

Post by Abelino » Tue 03 Aug, 2010

Ja wybrałem już firmę z Łodzi.
Sprawdź sobie ofertę fińskich domów modułowych www.fdpl.eu
Te domy są wyprodukowane w Finlandii i przywiezione do Polski na 2-3 TiR'ach. Mam zaufanie do fińskich producentów i ich jakości a w jakieś głebokie szczegóły nie mam zamiaru wnikać , bo się na tym nie znam i nie zamierzam na to tracić życia. Skoro te domy funkcjonują wraz z fabryką która je produkuje już kilkadziesiąt lat i to znacznie surowszym klimacie - to mnie to wystarcza

JaKuBa
Posts: 225
Joined: Wed 28 Jan, 2009
Location: Wejherowo

Post by JaKuBa » Tue 03 Aug, 2010

przestań być nudny. każdy twój post to reklama tej firmy.
widać, nie tak dobrze wam idzie, skoro tu na tym forum musisz sie reklamować. kiepska to musi byc firma. to ostrzezenie dla czytajacych forum.
a administrator tego nie widzi.
widac - tandetna firma - tandetna reklama.

zzuku
Posts: 1
Joined: Sat 09 Apr, 2011

Post by zzuku » Sat 09 Apr, 2011

Podbijam temat - czy ktoś z osób z tego forum mieszka w domu wykonanym w technologii Quick-Modulo i może się podzielić opiniami?



Post Reply

Return to “Wymagania techniczno-montażowe dla "domów gotowych"”