System Kronopol

Techniczne aspekty budowy "domów gotowych"
Post Reply
remiq
Posts: 2
Joined: Tue 18 Apr, 2006
Location: Szczecin

System Kronopol

Post by remiq » Tue 18 Apr, 2006

Witam ! Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje na temat Systemu Kronopol oraz firm wykonawczych współpracujących z Kronopolem . Z góry dziękuję. :D


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 18 Apr, 2006

Namiary na firmę, będącą autoryzowanym wykonawcą, przesłałem.

Co do bliższych informacji na temat systemu Kronopl proponuję odwiedzić strony producenta belek - http://www.kronopol.com.pl/system/system.html lub napisać na adres - system@kronopol.com.pl Tam otrzymasz pełne i wiarygodne informacje dotyczące systemu Kronopol.

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Tue 18 Apr, 2006

Witam

jest coś takiego na tym forum jak wyszukiwarka :lol: :lol: i znajdzie się coś takiego
http://www.szkielet.com.pl/forum/viewto ... 45593dc64f

pozdrawiam

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 18 Apr, 2006

czarek63,
jesteś genialny.
Ale spróbuj zrozumieć niektórych Forumowiczów - nie zawsze mają czas szperać po Forum (tak jak Ty czy ja), nie zawsze wiedzą, że tak można (że wyszukuwarka im pomoże), a niektórzy poznawają dopiero tajniki komputerów czy Internetu.

Nie mniej - dzięki Ci za pomoc w prowadzeniu Forum.

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Wed 19 Apr, 2006

Witam Panie Wojtku

mam nadzieję ,że określenie "genialny" nie ma wydźwięku pejoratywnego :lol:

ponieważ mimo ,że ja już pół roku mieszkam w swoim domku stwierdzam u siebie uzależnienie od tego forum :lol:
w miarę swojej wiedzy staram się pomagać forumowiczom ,a że czynię to w takiej fomie ......

inna sprawa to taka ,że czytając to forum mam wątpliwości czy stara maksyma mówiąca o budowie domu , posadzeniu drzewa i spłodzeniu potomka odnosi się do mężczyzny czy do kobiety
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam

remiq
Posts: 2
Joined: Tue 18 Apr, 2006
Location: Szczecin

Kronopolu ciąg dalszy . . .

Post by remiq » Sat 29 Apr, 2006

Przepraszam bardzo , ale podane linki przejrzałem już wcześniej. Liczyłem na jakieś konkretniejsze informacje (np. jakość usług, ceny, szczególy technologiczne itd.). Skontaktowałem się z najbardziej polecaną przez Kronopol firmą wykonawczą z Zakopanego i konkretna klapa. Podano mi cenę " ok. 3600 za m2 w średnim standardzie wykończenia" , najbliższe wolne terminy to rok 2008. :( Śledząc powyższe, bardzo interesujące, forum zauważyłem jedną cechę: nikt nie chce napisać konkretnie (przynajmniej jeśli chodzi o "domy gotowe" , że producent X jest dobrym, sprawdzonym wykonawcą, a Y to partacz. Przymierzam się do budowy domu i stoję m. in. przed wyborem technologii - cegła czy drewno - oto jest pytanie. Czy istnieje jakaś lista dobrych firm ( najlepiej z okolic północnego zachodu) ? Na Kronopolu się sparzyłem. Może to zbyt duża firma jak na takich malutkich inwestorów jak ja. Proszę pomóżcie, za nim będzie za późno i wybiorę cegłę. Pewnie takich jak ja jest wielu i wielu z nich nie pociąga najbardziej w tej technologii ani ekologia, ani energoszczędność, ale możliwość pokonania problemu budowy własnego domu w jak najszybszym czasie i z jak najmniejszym bólem. Znacie jakiś dobrych i sprawdzonych producentów "gotowców", to napiszcie. Jeśli to ściśle tajne/poufne , to proszę na priva ( pozarycki@poczta.onet.pl ). Pomożecie ???? :?

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Sun 30 Apr, 2006

remiq

jak Ci możemy pomóc :?: :lol:
większość informacji o które pytasz jest na tym forum

w moim przypadku firma budowała kanadyjczyka klasycznie -tzn montaż na działce
weszła na "gołą ziemię" 15 lipca a dom odebrałem 20 października ,wprowadziłem się w pierwszych dniach listopada - czy to długo ? chyba nie ?
i odbyło to się bez żadnego bólu z mojej strony

w przypadku domu gotowego czas ten byłby krótszy o około 1 do 1,5 miesiąca (chociaż niekoniecznie)

pozdrawiam

ps. polecam w ramach pomocy http://www.tse-dom.pl/technologia.html
w zeszłym roku liczyli sobie 2500-2600 /m2 pod klucz



Post Reply

Return to “Wymagania techniczno-montażowe dla "domów gotowych"”