projekt

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
krzysiek l
Posts: 2
Joined: Sun 21 Feb, 2010
Location: Płock

projekt

Post by krzysiek l » Sun 21 Feb, 2010

Witam!
W najbliższym czasie zamierzam rozpocząć budowę domu w konstrukcji szkieletowej. Żaden ze znalezionych przeze mnie projektów nie odpowiada mi :-)
Zwracam się do Was z prośbą polecenie stron z gotowymi projektami, może coś znajde. Jak również potrzebuje namiaru na rzetelne biuro, które wykona projekt według moich potrzeb, a ogólny plan mam juz mocno sprecyzowany.
Prosty dom, parterowy, bez poddasza, wpisany w prostokąt o pow. ok 160 m2 z garażem, dach dwuspadowy, duże przeszklenia salonu i wiele innych, między innymi umieszczenie dużego akwarium morskiego i oddzielnego pomieszczenie do jego obsługi
Gdyby koś był chętny do współpracy w tym zakresie to zapraszam na priv bądź telefonicznie pod numerem 502 197 136


Grzegorz Szostak
Posts: 1601
Joined: Sun 21 Aug, 2005
Location: Siedlce
Contact:

Post by Grzegorz Szostak » Sun 21 Feb, 2010

W zasadzie nie jest to duży problem, ale jak znasz koszty "morszczaka" wykonaj projekt indywidualny. Unikniesz wielu problemów. Pisząc to mam za plecami 500L i tylko odpowiednia wentylacja we właściwym miejscu pomaga.

krzysiek l
Posts: 2
Joined: Sun 21 Feb, 2010
Location: Płock

Post by krzysiek l » Sun 21 Feb, 2010

zajmuje sie akwarystyka morska od oklolo 8 lat :-) juz teraz wiem gdzie co bedzie ale najwazniejszy w tej chwili jest projekt domu.
Latam po rozmych stronach i nic nie moge znalezc :-( chyba pozostanie mi indywidualny projekt niestety, a moze znacie jakas firme ktora prefabrykuje kostrukcje szkieletowe i wykona mi projekt jak zlece im wykonanie?

Grzegorz Szostak
Posts: 1601
Joined: Sun 21 Aug, 2005
Location: Siedlce
Contact:

Post by Grzegorz Szostak » Mon 22 Feb, 2010

krzysiek l wrote:zajmuje sie akwarystyka morska od oklolo 8 lat
Heh, mi brak czasu na start w tym temacie.
Nawet nie szukaj prefabrykatu chyba że lubisz problemy. W necie nic nie znajdziesz poza kilkoma stronami z US, ale bez szczegółów. W razie czego chętnie pomogę w doborze rozwiązań przegród w pomieszczeniach, wentylacji i wody.

roobik66
Posts: 788
Joined: Mon 28 Sep, 2009

Post by roobik66 » Mon 22 Feb, 2010

krzysiek poszukaj moze jeszcze na: www.drummonddesigns.com , www.architecturaldesigns.com , www.eplans.com , www.hedalm anebyhus.no , www.vestlandshus.no. Amerykanskie domy sa podane w stopach kwadratowych to sobie mniej wiecej podziel przez 10. Na tych norweskich na pierwszej podanej przeze mnie stronie kliknij na boliger, na drugiej na hustyper.

Grzegorz Szostak
Posts: 1601
Joined: Sun 21 Aug, 2005
Location: Siedlce
Contact:

Post by Grzegorz Szostak » Mon 22 Feb, 2010

roobik66, z całym szacunkiem ale nie wpi... się w temat, o którym masz zapewne zerowe pojęcie.

roobik66
Posts: 788
Joined: Mon 28 Sep, 2009

Post by roobik66 » Wed 24 Feb, 2010

Przeciez na amerykanskich stronach z projektami jest masa takich co odpowiada podanym zalozeniom np z architecturaldesigns.com w5723ha



Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”