Projekt mam. Potrzebuję wykonawcy

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
Termil
Posts: 2
Joined: Fri 02 Oct, 2020

Projekt mam. Potrzebuję wykonawcy

Post by Termil » Fri 02 Oct, 2020

Witam. Projekt gotowego domu o konstrukcji szkieletowej już sobie upatrzyłam. Poszukuję wykonawcy tzw. pod klucz. Mam już decyzję o warunkach zabudowy i właściwie chciałabym przed zakupem projektu uzgodnić pewne fakty z wykonawcą, a tu kicha. Albo nikt nie buduje cudzych projektów, albo ma słabe opinie w necie. Proszę o polecenie solidnej firmy najlepiej działającej na Mazowszu - Radom.


toja
Posts: 451
Joined: Sun 04 Mar, 2012

Re: Projekt mam. Potrzebuję wykonawcy

Post by toja » Sat 03 Oct, 2020

Albo nikt nie buduje cudzych projektów
Nie wydaje mi się, możesz coś więcej powiedzieć?
Jeżeli projekt jest wykonany ok to w czym problem? Rozumiem, że firmy zajmujące się prefabrykacją muszą "przerabiać" projekt pod kątem swojej technologii, ale inni?

Termil
Posts: 2
Joined: Fri 02 Oct, 2020

Re: Projekt mam. Potrzebuję wykonawcy

Post by Termil » Mon 05 Oct, 2020

Problem polega na tym, że nie mam wykonawcy tzw. "pod klucz". Potrzebuję, przed zakupem projektu skonsultować go z wykonawcą, czy podoła, czy ogarnie konieczne przeróbki, czy będzie miał potrzebny materiał, no i oczywiście termin.

toja
Posts: 451
Joined: Sun 04 Mar, 2012

Re: Projekt mam. Potrzebuję wykonawcy

Post by toja » Mon 05 Oct, 2020

Jakie
konieczne przeróbki
przecież masz już projekt?
Poza tym reszta to kwestia kasy.

elbudserwis
Posts: 1
Joined: Wed 29 Sep, 2021

Re: Projekt mam. Potrzebuję wykonawcy

Post by elbudserwis » Wed 29 Sep, 2021

Z firmą El-Bud Serwis masz pewność, że budowa domów pod klucz to usługa najwyższej klasy. Do każdego klienta mają bowiem indywidualne podejście i starają się spełnić wszystkie jego potrzeby. Oferują ogromny wybór różnych usług, dzięki któremu zdołają zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawdź ich pełną ofertę na elbud-serwis.pl i ciesz się swoim nowym domem.

wrak
Posts: 12
Joined: Thu 12 Aug, 2021

Re: Projekt mam. Potrzebuję wykonawcy

Post by wrak » Mon 18 Oct, 2021

Wybór projektu domu, to naprawdę bardzo ważna sprawa, dlatego nie warto podejmować jej pochopnie. Długo szukałam, zanim znalazłam odpowiednią firmę, która spełniłaby moje wymagania pod tym względem. Na szczęście udało mi się uzyskać namiar. I tym razem, udało mi się dostać dokładnie to, czego poszukiwałam. Polecam wam tam zerknąć, jeżeli interesuje was taka tematyka.

parey589
Posts: 3
Joined: Thu 10 Mar, 2022
Location: Zakopane
Contact:

Re: Projekt mam. Potrzebuję wykonawcy

Post by parey589 » Thu 10 Mar, 2022

Z wykonawcami jest obecnie ten problem, że jest ich po prostu coraz mniej na rynku. A jeśli już jakiś się znajdzie z wolny terminem "na już" to często jego usługi mają wątpliwą jakość - niestety :)

Michal91
Posts: 32
Joined: Fri 29 Apr, 2022

Re: Projekt mam. Potrzebuję wykonawcy

Post by Michal91 » Fri 29 Apr, 2022

To prawda, wykonawców jest coraz mniej, a wśród tych co są trudno znaleźć kogoś kto ma czas żeby zacząć od razu budowę.

DomySkandynawskie
Posts: 1
Joined: Thu 19 May, 2022

Re: Projekt mam. Potrzebuję wykonawcy

Post by DomySkandynawskie » Thu 19 May, 2022

Witam,
Czy nadal poszukuje Pan wykonawcy budowy domu szkieletowego?
Proszę o kontakt.
Tomasz



Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”