Dlaczego warto?

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
Panyan
Posts: 1
Joined: Wed 25 Oct, 2006
Location: Lubuskie

Dlaczego warto?

Post by Panyan » Wed 25 Oct, 2006

Planuję zlecenie budowy malego domku -75-90mkw. Zwrocilem uwagę, że jest możliwość budowy takiego w Systemie Kronopol. Spośrod moich znajomych nikt nie jest w stanie mi powiedzieć o wadach i zaletach budowy domu w takiej technice. Może tutaj otrzymam opinie? Chodzi o maly domek (parterowy lub z poddaszem), 3-4 pokoje, bez garażu, nie podpiwniczony.
Jaka jest rożnica w cenie budowy takiego domu w stosunku do techniki murowanej (okolice Zielonej Góry/lubuskie)?
Być może wydać się to pytanie dziwne, ale... czy taki dom ma swoją trwałość, po której nie będzie możliwe dalsze jego zamieszkiwanie?
Czytałem o jego duzej energooszczędności. Jak to się przeklada na konkretne wartości pieniężne przy takiej powierzchni w porównaniu do techniki murowanej?
Będę Wam bardzo wdzięczny za wszelkie opinie.


kinia.j
Posts: 1
Joined: Thu 26 Oct, 2006
Location: Zielona Góra/Poznań

Post by kinia.j » Thu 26 Oct, 2006

witam,
może podpowiesz mi, albo ktoś inny ;) akie firmy w okolicy lubuskiego warto odwiedzić, konstrukcja szkieletowa jak i również technika bali.
Może Pan Nitka poleci jakieś firmy ?

Pozdrawiam
gg 1248009

Arek
Posts: 120
Joined: Fri 28 Jan, 2005
Location: Warszawa

Post by Arek » Thu 31 Jan, 2008


Maria M
Posts: 3
Joined: Fri 11 Apr, 2008

Post by Maria M » Sat 12 Apr, 2008

Natomiast ja planuje wybudować dom w firmie Dom z Bieszczad.
www.domzbieszczad.pl
Na ich stronie jest opisane praktycznie wszystko co w takim domu jest potrzebne. Pozatym moi znajomi wybudowali u nich dom i jest śliczny. Polecam stronę jako dobrą lekturę. Projektów jest dużo. Do tego z przykładowymi zdjęciami z realizacji. Naprawde wszystko jak od linijki.

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Sat 12 Apr, 2008

Witam
a mnie się wyjątkowo nie podoba sposób płatności w tej firmie - pierwsze 30 % to ja byłbym gotów zapłacić po rozpoczęciu montażu ,a nie podpisaniu umowy
no ..ale to tylko moje zdanie

pozdrawiam

Grzegorz Szostak
Posts: 1601
Joined: Sun 21 Aug, 2005
Location: Siedlce
Contact:

Post by Grzegorz Szostak » Sat 12 Apr, 2008

pierwsze 30 % to ja byłbym gotów zapłacić po rozpoczęciu montażu ,a nie podpisaniu umowy
no ..ale to tylko moje zdanie
Nie tylko Twoje :)
Osobiście sprawdzam wiarygodność finansową firm proponując im akredytywę bankową. Uczciwe nigdy nie odmawiają.



Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”