ADAPTACJA PROJEKTU TYPOWEGO

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
Tomasz Osubniak
Posts: 4
Joined: Mon 25 Jun, 2007
Location: Katowice

ADAPTACJA PROJEKTU TYPOWEGO

Post by Tomasz Osubniak » Tue 07 Aug, 2007

Witam.
Proszę o pomoc w znalezieniu biura projektowego ze Śląska, które dokona adaptacji projektu typowego w technologi murowej na technologię szkieletu drewnianego. O informacje na ten temat proszę posyłać na adres: ozzborn@o2.pl.
Pozdrawiam.
T.O.


ajsze
Posts: 3
Joined: Sun 16 Sep, 2007
Location: Bydgoszcz

Post by ajsze » Tue 25 Sep, 2007

mam ten sam problem,
dziś znalazłam firmę INOMA, która podobno wykonuje takie prace, czas oczekiwania to ok 3 tyg. Dziś kupiłam projekt http://www.studioatrium.pl/projekt-domu ... ,opis.html i przerysowanie tego projektu będzie mnie kosztowało 2600 netto.
inną firme którą znalazłam to był ktoś z firmy archeton.pl - niestety u nich kosztowałoby to jakieś 8 tys + VAT 22%
osobiście spróbuję z tą pierwszą... zobaczymy z jakim efektem
Jolanta Kobierowska
606854170

Tamlin
Posts: 26
Joined: Mon 11 Jun, 2007

Post by Tamlin » Wed 26 Sep, 2007

A nie lepiej od razu gotowy projekt szkieletu. A może projekt indywidualny ale nie u wielkiego i drogiego architekta, tylko u młodego studenta któremu woda sodowa nie uderzyła do głowy.

Ja za projekt indywidualny z załatwieniem wszystkich formalności i pozwoleniem na budowę zapłaciłem tyle co za gotowy plus adaptacja i pozwolenie na budowę, ogromnym plusem jest to że układ pomieszczeń mam taki jaki chciałem i na tej podstawie był projekt dla mnie zrobiony.
Nie pozwól aby praca zdominowała całe twoje życie.

ajsze
Posts: 3
Joined: Sun 16 Sep, 2007
Location: Bydgoszcz

Post by ajsze » Wed 26 Sep, 2007

pewnie masz rację, ale miałam i mam problemy ze znalezieniem architekta. teraz ktoś musi mi to przerobic na szkielet. Możesz kogoś polecić ??
jak pisalam, wczoraj znalazłam INOMĘ, ale matwi mnie jedno, że właściciel nie miał mi czasu od 2 dni aby wysłać mi ofertę.

masz już na oku jakiegoś wykonawcę ??
Jolanta Kobierowska
606854170


Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”