projekt DOMEK PROSTY

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
pgrygiel
Posts: 6
Joined: Thu 30 Aug, 2007

projekt DOMEK PROSTY

Post by pgrygiel » Fri 19 Oct, 2007

Witam,
mam pytanie - czy ktoś wybudował już dom o nazwie projektu DOMEK PROSTY. Jeżeli tak to proszę o jakieś zdjęcia albo uwagi


nika1108
Posts: 5
Joined: Tue 27 Dec, 2005
Location: BVydgoszcz

Post by nika1108 » Mon 31 Dec, 2007

My mamy taki domek. Prześlij maila to prześle kilka fotek
Nika

snukran
Posts: 1
Joined: Tue 01 Jan, 2008
Location: Koszalin

Post by snukran » Tue 01 Jan, 2008

nika1108,
Witam i pozdrawiam z Koszalina. Jestem równiż zainteresowany tym projektem. czy istnieje możliwość otrzymania informacji nt jego budowy, kosztów, użytkowania i kosztów utrzymania. Szczęśliwego Nowego Roku.

magdalenka
Posts: 2
Joined: Thu 22 May, 2008

Post by magdalenka » Thu 22 May, 2008

Witam, ja również z Koszalina! Budujemy Domek Prosty. Chętnie wymienię się spostrzeżeniami. Proszę o kontakt. Pozdrawiam!

Asia40
Posts: 75
Joined: Mon 06 Mar, 2006
Location: z Polski
Contact:

Post by Asia40 » Mon 16 Jun, 2008

Jesli dom będzie budowany w technologii szkieletowej to napewno będzie to dom PROSTY+2 garaże (jeden bedzie wiatą)
Czy mozecie pisać na forum jak przebiega budowa? I jak wyglada już skończony? Czy zdjecia tylko na maila?
Joanna

magdalenka
Posts: 2
Joined: Thu 22 May, 2008

prosty

Post by magdalenka » Mon 16 Jun, 2008

Witam ponownie! Budujemy domek Prosty bez garażu. Chcemy postawić wiatę na auto. Jesteśmy na etapie ocieplenia. Wkrótce zakładamy okna. Postaram się wstawić jakieś zdjęcia i napisać coś więcej na temat kosztów. Pozdrawiam!

Kordian
Posts: 1
Joined: Sun 03 Aug, 2008
Location: Zabrze

Post by Kordian » Sun 03 Aug, 2008

Jeżeli ktoś już postawił taki domek to proszę o informację na temat kosztów budowy.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc :wink:
Kordian

KarolI
Posts: 4
Joined: Sun 28 Sep, 2008

Post by KarolI » Sun 28 Sep, 2008

Witam :smile:
Ja również jestem zainteresowany budową DOMKU PROSTEGO bądz w zaleznosci od kosztów jego mniejszej opcji DOMEK JESIENNY.Chetnie obejrze jakies zdjęcia z realizacji i ciekawi mnie czy budowany był w konstrukcji szkieletowej czy domek gotowy-prefabrykowany?

dusiaczek31
Posts: 1
Joined: Sat 29 Nov, 2008

Domek Prosty

Post by dusiaczek31 » Sat 29 Nov, 2008

Bardzo proszę wszystkich kto buduje Domek Prosty o wszelkie informacje na jego temat będę odromnie wdzięczna.Pozdrawiam :lol:

jaspis
Posts: 4
Joined: Wed 08 Dec, 2010
Location: Łódź

Post by jaspis » Tue 21 Dec, 2010

nika1108, Witam;
Mamy zamiar w przyszłym roku rozpocząć budowę domku szkieletowego i wszystko na to wskazuje że będzie to wg. projektu "Domek prosty". W związku z powyższym mamy pytania:
- jak państwo oceniacie ten domek mieszkając w nim trzeci rok;
- czy budując ponownie też wybralibyście ten sam projekt;
- czy dokonaliście zmian w projekcie a jeśli tak to jakich;
- czy po 3 latach mieszkania myślicie że coś można było jeszcze zmienić aby dom był w pełni funkcjonalny;
- my chcielibyśmy dobudować wiatę i zadaszyć taras jak również ścianki działowe zrobić z betonu komórkowego,
- jakie są koszty ogrzewania i czym ogrzewacie dom;
- jeśli to nie tajemnica to skąd jesteście /fajnie byłoby zobaczyć ten dom w realu a nie tylko projekt/ my mieszkamy w Zgierzu k/Łodzi;
- jeśli jest to możliwe to czy dałoby się podesłać kilka zdjęć;
- ostatnie moje pytanie to koszty budowy, lokalny wykonawca z Ozorkowa z którym rozmawiałem twierdzi że stan deweloperski jest w stanie postawić za około 150 - 170 tyś. /widziałem kilka domów które wystawił i są OK/ , jak sądzicie czy ta kwota jest realna - zastanawiam się czy ten wykonawca nie podaje kwoty niższej aby potem ją mnożyć w trakcie budowy;
Będziemy wdzięczni za odpowiedź na pytania, ewentualne rady i zdjęcia.
Pozdrawiamy
Małgorzata i Henryk

arapaho
Posts: 1
Joined: Mon 17 Jan, 2011
Location: Trójmiasto

Post by arapaho » Fri 21 Jan, 2011

jaspis wrote:nika1108, Witam;
Mamy zamiar w przyszłym roku rozpocząć budowę domku szkieletowego i wszystko na to wskazuje że będzie to wg. projektu "Domek prosty".
Będziemy wdzięczni za odpowiedź na pytania, ewentualne rady i zdjęcia.
Jesteśmy na identycznym etapie i przy tym samym projekcie (startujemy latem) - podłączamy się do prośby :D
Asia i Sławek



Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”