Ocena Projektu. Realia cenowe

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
NiceMan
Posts: 6
Joined: Thu 06 Dec, 2007
Location: Wrocław | Swidnik

Ocena Projektu. Realia cenowe

Post by NiceMan » Thu 06 Dec, 2007

Witam
Wypadało by się przedstawić jako, że jest to mój pierwszy post ;)
Mam na imię Jarek ;p Wiek heh 20 lat. Planuje za jakieś 2lata wybudować dom ale już teraz szukam tego wymarzonego projektu tak aby na spokojnie wszystko załatwić pomału nieśpiesząc się. Nie lobię robić "na wariata"
Bardzo długo szukałem projektów mam kilka upatrzonych. Ostatnio znalazłem dość ciekawy projekt w technologi drewnianej szkieletowej. Chciałem prosić was o ocenę projektu pod względem kosztów. Ile może kosztować wykonanie domu ;)

Projekt domu - A tu moje drobne przeróbki xD w zasadzi niewielka przeróbka projektu na parterze. - Moja przeróbka

Teraz pytanie na projekcie widnieje cena 144 500 PLN - Stan developerski Interesuje mnie na ile jest to realny koszt budowy. Czy jest to cena samych tylko materiałów czy też koszt materiałów +wykonawcy.
PS. Zastanawiam się też nad wyrzuceniem jednego balkonu ;)
PS2. Co do firmy budowlanej to zapewne będę mógł podeprzeć się rodziną. Mianowicie moi wujkowie budują domy w Norwegi. Powinni mi pomóc w budowie domku więc robocizna nie będzie wielka. Myślę, że koszt pracy jednego miesiąca to ok 6 tyś. zł. na 3 osoby ;)

Pozdrawiam


Grzegorz Szostak
Posts: 1601
Joined: Sun 21 Aug, 2005
Location: Siedlce
Contact:

Post by Grzegorz Szostak » Thu 06 Dec, 2007

Projekty Pana Iwanka bazują na innych przekrojach (16x8cm, 16x16cm) i charakteryzuja sie widocznymi belkami stropu.

Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”