Domek Malwa 98.

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
kria
Posts: 1
Joined: Wed 12 Mar, 2008

Domek Malwa 98.

Post by kria » Wed 12 Mar, 2008

Witam, mamy zamair wybudować dom szkieletowy z firmą Ibud dokładnie Malwe 98. czy ktos postawił taki domek? Bardzo proszę o informację i kontakt.


alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Wed 12 Mar, 2008

Powyzej, na stronie masz SZUKAJ.
Wpisz sobie nazwe firmy, a moze i nazwe domku. na pewno sporo sie dowiesz.

anulina
Posts: 24
Joined: Fri 07 Mar, 2008

Post by anulina » Wed 12 Mar, 2008

Malwa 98 jest fajna, ale kapnęłam sie że w łazience nie ma okna. Dla mnie kicha! Dlatego skłaniam sie raczej na klon II. Chociaz Malwa ma taki fajny salon z tymi okienkami ...

Arek
Posts: 120
Joined: Fri 28 Jan, 2005
Location: Warszawa

Post by Arek » Thu 13 Mar, 2008

Cześć kria,
zadzwoń do IBUD lub napisz maila i poproś o listę domków Malwa98, które postawili. Ja myślę, że nie powinno być problemu i taką listę referencyjną dostaniesz (może nawet z numerami telefonów). Dzwonisz do właścicieli i pytasz o to i tamto i umawiasz się na oględziny

anulina
Posts: 24
Joined: Fri 07 Mar, 2008

Post by anulina » Thu 13 Mar, 2008

nic z tego.sekretarka powiedziała mi ze posiadacze domków niestety nie zgadzaja sie na pielgrzymki.. :razz:

Arek
Posts: 120
Joined: Fri 28 Jan, 2005
Location: Warszawa

Post by Arek » Thu 13 Mar, 2008

Jak zwykle - sekretarka gra pierwsze skrzypce! Jak w większosci małych firm. Może rozmawiasz z nieodpowiednią osobą? Zajrzyj do galerii zrealizowanych inwestycji IBUDu i spisz adresy (miasta i ulice). Jeśli nie masz daleko do któregoś z tych miast, może warto pojechać (istnieje ryzyko, że nikogo nie zastaniesz, albo co gorsza - poszczują cię jakimś sierściuchem); lepiej chyba późnym popołudniem. Jak masz ulicę to masz i dom, bo to domek inny od wszystkich więc łatwo go wychwycić. Życzę cierpliwości

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Thu 13 Mar, 2008

anulina wrote:Malwa 98 jest fajna, ale kapnęłam sie że w łazience nie ma okna. Dla mnie kicha! Dlatego skłaniam sie raczej na klon II. Chociaz Malwa ma taki fajny salon z tymi okienkami ...
takie kwestie, jak okna, ich przeniesienie, wstawienie - to sa raczej do dogrania

anulina
Posts: 24
Joined: Fri 07 Mar, 2008

Post by anulina » Mon 17 Mar, 2008

no niby tak ale kosztem dwoch sypialni.trzeba by było ukroic każdej po trochu bo tak usytuowana jest łazienka.:)

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Mon 17 Mar, 2008

No coz. Tez szukalismy gotowego projektu, ale go nie znalezlismy i mamy projekt indywiidualny.

hibaaryan
Posts: 2
Joined: Fri 02 Jan, 2015

Re: Domek Malwa 98.

Post by hibaaryan » Fri 02 Jan, 2015

u mnie w projekcie wysokość 2,55 na dole i na górze, to wysokość - nie wiem jak to nzwać : ) netto :), jest ujęta już po odjęciu cm na podłogę i sufit, czyli juz z wylewkami i np. terakotą etc.



Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”