Strony domów z projektami w technologii prefabrykowanej

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
Escada
Posts: 5
Joined: Sun 03 Aug, 2008

Strony domów z projektami w technologii prefabrykowanej

Post by Escada » Fri 08 Aug, 2008

Witam, tak jak w temacie :wink: Czy mogłabym prosić o namiary stron z projektami domów w technologii prefabrykowanej, ale tylko i wyłącznie w takiej technologii, bo jak na razie znajduję głównie strony z projektami domów w technologi tradycyjnej i gdzie nie gdzie w tej drugiej (których jest niestety jak na lekarstwo :sad: )

Z góry dziękuje :lol:


Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Strony domów z projektami w technologii prefabrykowanej

Post by Wojciech Nitka » Fri 08 Aug, 2008

Escada wrote:Czy mogłabym prosić o namiary stron z projektami domów w technologii prefabrykowanej, ale tylko i wyłącznie w takiej technologii
Nie znajdziesz takich projektów. Żaden z projektantów nie tworzy projektów domów pod technologię prefabrykowaną (mam tu na myśli "domy gotowe"). W tym zakresie każda fabryka domów przystosowuje konkretny projekt pod swoją technologię.

Proponuję byś poszukał projekt domu o drewnianej konstrukcji szkieletowej, np. tutaj - http://www.szkielet.com.pl/projekty - i z takim projektem poszedł do firmy stawiającej domy prefabrykowane, tj. domu gotowe. Firma we własnym zakresie przystosuje projekt do swojej technologii i ... poszukiwania projektu masz z głowy.

Escada
Posts: 5
Joined: Sun 03 Aug, 2008

Post by Escada » Tue 12 Aug, 2008

hmm, nie wiem czy dobrze zrozumiałam, czy każdy projekt wyszukany w technologii drewnianej wchodzi w tym przypadke w grę ? :-) Poprostu wybrać projekt domu w technologii drewianej i taki projekt przedstawić firmie budującej "domy gotowe" ? Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam :-)


Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”