???

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
jerz100
Posts: 123
Joined: Tue 02 Feb, 2010
Location: Gródek

???

Post by jerz100 » Wed 17 Feb, 2010

Kim jest pan WOJCIECH NITKO ?
chodzi mi o wykształcenie, doświadczenie zawodowe, w jakim rejestrze ekspertów sie znajduje?
czy ktoś może udzielić takich informacji być może sam pan Wojciech Nitko zechce sie przedstawić?
jerz100


jerz100
Posts: 123
Joined: Tue 02 Feb, 2010
Location: Gródek

Post by jerz100 » Wed 17 Feb, 2010

obawiam sie że powinno być NITKA
przepraszam
jerz100

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 17 Feb, 2010

Nie bardzo rozumiem.
A może jeszcze ilość żon, numer kołnierzyka i coś jeszcze?
Czego się Pan czepia architekcie? Nie podoba się Forum? Za mało Pańskiej reklamy? Proponuję założyć swoje. A tak apropo's - niech się tylko Pan nie przedstawia na tym Forum, bo będę musiał usunąć post.

jerz100
Posts: 123
Joined: Tue 02 Feb, 2010
Location: Gródek

Post by jerz100 » Wed 17 Feb, 2010

Witam
miło by było wiedzieć z kim się ma doczynienie, wiedza o wykształceniu i doświadczeniu zawodowym pozwala w jakiś sposób uwiarygodnić ekspertyzy i posty które pan pisze a które czasami czytam i nie zewszystkim sie zgadzam. A takie informacje być może skłoniłyby mnie do weryfikacj moich poglądów.
Co do sprawy żon to osobiśnie niemam nic do ukrycia tak samo i w sparach wykształcenia i wszystkich innych w przypadku gdyby to pana interesowało w stosunku do mojej osoby przesle pany swoje CV nawet na przywatny adres mejlowy.
z poważaniem
dane o wykształceniu zawodowym udostepnię na indywidualne prośby
jerz100

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 17 Feb, 2010

Sorry, ale nikt Pana nie zmusza do czytania moich postów a tym bardziej do zgadzania się z nimi. A jeśli się Pan nie zgadza zapraszam do publicznej dyskusji. O ile sobie przypominam, jak dotychczas, oprócz własnej kryptoreklamy nie podjął Pan żadnej polemiki.
Prowadzę to Forum na swoich stronach www, za które płacę i to nie małe pieniądze. Do tego staram się pomagać tym, którzy o taką pomoc pytają. I tym się różnimy.
Nie reklamuję się cudzym kosztem, to co Pan cały czas robisz. Ale zawsze uważałem i uważam, że tandetna reklama czyimś kosztem, świadczy o ludziach.
Proponuję założyć swoje strony, założyć na nich Forum i ... doczekać się śr. 3.500 dziennych wejść. Może to przysporzy Panu klientów i nie będzie musiał Pan poszukiwać taniej reklamy wożąc się na czyichś plecach.
Mimo wszystko - pozdrawiam.

jerz100
Posts: 123
Joined: Tue 02 Feb, 2010
Location: Gródek

Post by jerz100 » Wed 17 Feb, 2010

Nie tak uprzejmej i merytorycznej odpowiedzi oczekiwałem ale cóż.
Takim samym szacunkiem darze i inzynierów i praktyków, ale jeżeli mnie ktoś pyta zwłaszcza o moje wykształcenie i doswiadczenie zawodowe niemam nic do ukrycia i te moje dane nie są danymi WRAŻLIWYMI. Uważam że taka informacja zmojej strony należy się moim rozmówcom inne podejście uważałbym conajmiej za nietakt z mojej strony. Pod wykonanym przezemnie projektem widnieje imie nazwisko tytuł naukowy świadczący o wykształceniu i numer uprawnień projektowych które posiadam i tych danych się nie wstydzę. A Wręcz mam prawny obowiązek podać te dane w momecie kiedy sie staję osoba publiczną.
Widze że jakis problem sprawia umieszczenie na stronie www.szkielet.pl czy na stronie stowarzyszenia wizytówki z takimi danymi pana.
Prosze nie traktować tych postów jako ataków na pana osobe jestem daleki od takiej postawy. Agresja z pana strony jest dla mnie nie zrozumiała.
A na brak zajecia nie nażekam wbrew temu co pan twierdzi.
jerz100

Kubaty
Posts: 191
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Warszawa

Post by Kubaty » Wed 17 Feb, 2010

panie jerz100,
Wejdź pan na Google, wrzuć Pan "Wojciech Nitka" i poczytaj Pan. Może Pan coś znajdziesz. Ale nie zaśmiecaj pan forum swoimi wywodami. Forum działa lata a pan, jak widzę, wszedł dopiero co na forum i co ...? Oprócz reklamy siebie i "swoich umiejętności", jak pisze Pan Wojciech,- nic poza tym.
A co z pańskimi stronami w internecie? Podobno jak czegoś nie ma w internecie to po prostu nie ma. A co z panem?

jerz100
Posts: 123
Joined: Tue 02 Feb, 2010
Location: Gródek

Post by jerz100 » Wed 17 Feb, 2010

W tym problem że wcześniej zrobiłem to z googlami i może pana to zdziwi tych informacji nie uzyskałem! ostatnie 2.5 roku musiałem wyjechać z tego kraju dobrobytu do pracy poza granice.
Dotychczas nie narzekałem na brak zajęcia i bez strony internetowej, wolałem praktycznie zajmowac sie swoim fachem. informacje o mium wykształceniu, doświadczeniu zawodiwym i tp nie są tajne. jeżeli pan tego sobie rzyczy przesle je panu. W przeciwieństwie.......
jerz100

Bold
Posts: 146
Joined: Fri 14 Mar, 2008

Post by Bold » Wed 17 Feb, 2010

Panie jerzu, weź sobie zainstaluj Firefoxa, albo sprawdzaj swoje teksty w jakimś edytorze, bo robisz takie byki że aż zęby bolą od czytania Twoich tekstów. Uważam że pisanie z błędami ortograficznymi w dobie i worda i firefoxa to brak szacunku dla innych forumowiczów.
Osobiści nie chciałbym być klientem takiego architekta, który popełnia takie błędy, skąd pewność że jego projekty będą bez błędów? Pamiętaj, jeśli nie chcesz stracić potencjalnych klientów, staraj się pisać bez błędów.

jerz100
Posts: 123
Joined: Tue 02 Feb, 2010
Location: Gródek

Post by jerz100 » Wed 17 Feb, 2010

warto wiedzieć że jest coś takiego jak dysleksja, przyznaje że mam z tym problem ale by najmniej nie z braku wykształcenia.Masz racje że powinienem korzystać na każdym kroku ze wsparcia edytorów tekstu, sprubuję sie poprawić.
Wiedza sama się weryfikuje w praktyce.
jerz100

Piotr tomrer
Posts: 192
Joined: Sat 15 Sep, 2007
Location: Notteroy-Norwegia

Post by Piotr tomrer » Wed 17 Feb, 2010

Toś mi pan podniósł poziom adrenaliny panie Jerz, takie publiczne postawienie pytań o to kim jest pan Wojciech Nitka odbieram jako próbę podjęcia publicznej dyskusji celem podważenia jego kwalifikacji. Jest to elementarny brak dobrego wychowania tym bardziej, że pan swoimi postami nie wniósł nic wartościowego do forum w przeciwieństwie do pana Wojciecha, który pomógł i pomaga wielu osobom budującym swoje domy. Od początku czytam pańskie posty i z tego pańskiego pisania można wywnioskować, że te dwadzieścia lat doświadczenia w projektowaniu, którymi pan się szczyci to było tworzenie socjalistycznych molochów z betonu na zlecenie Komitetu Wojewódzkiego Jedynie Słusznej Partii (patrz post o współpracy z branżystami przy projektowaniu szpitali). Udało się panu zaprojektować dom szkieletowy za piątym podejściem, a teraz próbuje pan dyskredytować założyciela forum. Brak słów...

jerz100
Posts: 123
Joined: Tue 02 Feb, 2010
Location: Gródek

Post by jerz100 » Wed 17 Feb, 2010

Przyzna pan że szpital to nie budynek szkieletowy.
Przez ostatnie 2.5 roku nic innego nie projektowałem jak budynki szkieletowe. A żeby sie uczyć warto coś wiedzieć o MISTRZU czy nie?
Zupełnie czym innym jest zaprojektować dla siebie budynek energooszczędny nie tylko z nazwy po kosztach dla normalnie zarabiających. Jeżeli rozumie pan oczym piszę. Jeżli czyta pan moje posty to powinien wiedzieć o czym pisze.
Bynajmiej nie chodzi mi o zadymę ale pytanie o kwalfikacje i doświwdczenie zawodowe pana W. Nitka uważam z wpełni zasadne jak nie znajduje ich na czołowej polskiej stronie dotyczącej budownictwa drewnianego i w necie.
Poprostu chciałbym wiedzieć z kim mam przyjemność, nie widze nic nie stosownego w moim pytaniu.
Czy pan uważa inaczej?
jerz100

jerz100
Posts: 123
Joined: Tue 02 Feb, 2010
Location: Gródek

Post by jerz100 » Wed 17 Feb, 2010

Poza tym dobre wychowanie nakazuje przedstawić się jak się ktoś o to pyta? czy pan uważa inaczej?
W którym momecie dyskwalfikuję wiedze i umiejętności pana W. Nitka ? Może mi pan odpowiedzieć drogi panie?
jerz100

dwronka
Posts: 394
Joined: Sun 17 May, 2009

Post by dwronka » Wed 17 Feb, 2010

Tak w ramach ciekawostek i dla rozluznienia atmosfery.
Cejrowski jest z zawodu cieślą budowlanym a robi świetne programy .
Ja jestem z zawodu cieśla budowlanym i technikiem o specjalizacji nowoczesne technologie a świetnie idzie mi praca w handlu co do którego nie mam żadnego wyksztalcenia czyli rozumiem ,że nie jestem doradcą handlowym :)

Panie jerz papierek to nie wszystko liczy się zangażowanie i pasja a kasiurka jak jest przy okazji to po prostu rewelka :)

Piotr tomrer
Posts: 192
Joined: Sat 15 Sep, 2007
Location: Notteroy-Norwegia

Post by Piotr tomrer » Wed 17 Feb, 2010

jerz100 wrote:W którym momecie dyskwalfikuję wiedze i umiejętności pana W. Nitka ? Może mi pan odpowiedzieć drogi panie?
'...takie publiczne postawienie pytań o to kim jest pan Wojciech Nitka odbieram jako próbę podjęcia publicznej dyskusji celem podważenia jego kwalifikacji...
Proszę czytać ze zrozumieniem, kiedyś w szkole uczyli tej sztuki.

jerz100
Posts: 123
Joined: Tue 02 Feb, 2010
Location: Gródek

Post by jerz100 » Wed 17 Feb, 2010

Hurrrrra
Nareszcie rosądny głos na tym forum.
Pozwoli pan że zapytam? - Nie spadła panu korona z głowy po tym wyznaniu jakie ma pan wykształcenie?
- Przyznaje że nie zauważyłem a o ile zrobiło sie przyjenniej i wiadomo odrazu że ma się doczynienie z praktykiem i to co pan powie to wiadomo że się w praktyce sprawdziło a nie w teori. Czy przypadnie nie zdeskredytowałem pana? A poza tym leje mi pan miód na moje serce.
z poważaniem
jerz100

Kubaty
Posts: 191
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Warszawa

Post by Kubaty » Wed 17 Feb, 2010

jerz100 wrote:dobre wychowanie nakazuje przedstawić się
A kim Pan jest panie jerz100? Jak pisze pan zaprojektował pan setki domów szkieletowych a gdzie pan był jak pana nie było, jak nie znal pan tych stron przed budma? Przedtem pana tu nie było.
Jakim prawem śmie pan podważać kwalifikacje p. Wojciecha? Odpuść sobie człowieku. Z chęcią zapoznamy się z twoimi realizacjami jak przedstawisz je na swoich stronach internetowych. Do tego czasu - radzę ci - milcz, bo jesteś niewiarygodny i tylko robisz sobie antyreklamę.

jerz100
Posts: 123
Joined: Tue 02 Feb, 2010
Location: Gródek

Post by jerz100 » Wed 17 Feb, 2010

Szanowny panie Piotrze ...
Tak konkretnie o co panu chodzi?
jerz100

jerz100
Posts: 123
Joined: Tue 02 Feb, 2010
Location: Gródek

Post by jerz100 » Wed 17 Feb, 2010

szanowny panie Kubaty
cieżko pracowałem w biurze projektów projektując przeważnie szpitala, potem projektowałem bydynki szkieletowe a stronkę znam od dawna a że w dyskusję sie nie wdawałem to zupełnie inna sprawa. ups żebym nie było posądzony o krypto reklamę.
Prawde musiąć na Budmie właśnie uświadomiłem że powinniśmy tak jak niemcy i austracy podchodzić do budownictwa i zaczołem o tym pisać w postach, ale nie znajduje tu zrozumienia
jerz100

Kubaty
Posts: 191
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Warszawa

Post by Kubaty » Wed 17 Feb, 2010

jerz100 wrote: ale nie znajduje tu zrozumienia
Zrozumienie znajduje się wypracowaniem własnego autorytetu, nie tylko chęcią czy poważaniem autorytetów innych.
Szczerze? Dziś Pan stracił swój, o ile pan taki uzyskał, autorytet na tym forum. Przykre, ale prawdziwe.

jerz100
Posts: 123
Joined: Tue 02 Feb, 2010
Location: Gródek

Post by jerz100 » Thu 18 Feb, 2010

Widze że i pana bardziej interesuje bicie piany niż cała strona merytoryczna, a na brak autorytetu nie narzekam. I obawiam sie że pan mi go nie uszczupli tym postem.
z poważaniem.
jerz100



Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”