Poszukuje projektu

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
heniupl
Posts: 2
Joined: Mon 22 Mar, 2010

Poszukuje projektu

Post by heniupl » Mon 22 Mar, 2010

Witam. Jest to mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość . Poszukuje projektu domku parterowego 10 x 12 m w tych wymiarach - 4 sypialnie, 2 łazienki salon z aneksem kuchennym. Pozdrawiam całe Forum.


Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 22 Mar, 2010

Trochę cierpliwości i projekt znajdziesz - http://www.szkielet.pl/projekty_domow_drewnianych.php - ponad 600 typowych projektów domów o konstrukcji z drewna.
Nie licz, że ktoś innych zrobi to za Ciebie.

Abelino
Posts: 12
Joined: Tue 22 Sep, 2009

Post by Abelino » Sat 12 Jun, 2010

Zerknij sobie na ofertę www.fdpl.eu oferują domy sprowadzane z Finlandii w naprawdę dobrej technologii. Ja po ponad 2 letnich poszukiwaniach wreszcie znalazłem. 4 miesiące sie dogadywałem z nimi, ale gdy podjechałem na jedną z ich realizacji to się przekonałem i podpisałem umowę - zaczynam we wrześniu. Szukałem szkieleciaka długo i najważniejsze dla mnie było drewno ( wiem że fińskie należy do najlepszych), doświadczenie w budowie domów i jakość wykonawstwa. Na mojej budowie będzie certyfikowana przez producenta ekipa montażowa i człowiek z Finlandii jako nadzorca, więc liczę na jakość" prima sort"

roobik66
Posts: 788
Joined: Mon 28 Sep, 2009

Post by roobik66 » Tue 15 Jun, 2010

Wejdz na strone podana przez pana Nitke albo na : eplans.com, albo na : architecturaldesigns.com , na tych trzech stronach sa wyszukiwarki projektow wg wymiarow (na amerkanskich w kazdym razie ale uwaga WYMIARY SA W STOPACH np 10 ft =3 m), wg ilosci sypialni , lazienek , ilosci kondygnacji itd.

mr2k
Posts: 16
Joined: Wed 02 Sep, 2009
Location: Halinów

Post by mr2k » Fri 18 Jun, 2010

A może zamiast szukać projektu należy go stworzyć na wymiar pod siebie, uwzględniając wszystkie swoje potrzeby? Mówię o projekcie indywidualnym realizowanym przez architekta. I od razu napiszę - początkowo może i projekt jest drogi... ale z doświadczenia wiem, że przy "realizacji" projektu gotowego zawsze trzeba coś zmienić, dodać, ująć, itp. A to się wiąże z kosztami... Sami zaprojektowaliśmy sobie taki domek (prowadzimy biuro architektoniczne) i uważamy, że to dobre wyjście.

Ps. UWAGA! To nie jest reklama! Zajmujemy się wnętrzami. Nasz dom jest pierwszym projektem domu i nie mamy w ofercie takich projektów na sprzedaż. Na razie przynajmniej :)



Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”