Darmowy Katalog Projektów Domów

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
JaKuBa
Posts: 225
Joined: Wed 28 Jan, 2009
Location: Wejherowo

Darmowy Katalog Projektów Domów

Post by JaKuBa » Wed 27 Oct, 2010

dostalem oferte na otrzymanie darmowego katalogu projektow domow z firmy es polska - www.espolska.pl
jakie bylo moje zdumienie kiedy weszedlem na ich strone i przejrzalem przedstawicielstwa - warszawa, wroclaw, gdansk, katowice, torun, lodz. caly kraj - buduja wszedzie i po 100 domow. promuja rozne systemy finansowania. jednym slowem - nic tylko budowac z nimi.
ale co sadzic o firmie ktora ma szesc przedstwicielstw w kraju a jeden telefon - (071) 341 01 11 - dla wszytkich miast w kraju?
malo tego, maja w gdansku ten sam adres co pan wojciech - grunwaldzka 76/78. czyzby pan wojciech cos kombinowal?


cymatic
Posts: 11
Joined: Tue 04 Oct, 2011
Location: Trójmiasto
Contact:

Post by cymatic » Tue 04 Oct, 2011

do porównania sprawdź sobie ofertę na danwood.pl i wolfsystem.pl

JaKuBa
Posts: 225
Joined: Wed 28 Jan, 2009
Location: Wejherowo

Post by JaKuBa » Tue 04 Oct, 2011

to zupełnie co innego - maja konkretnych przedstawicieli (jakies tam firmy, przy okazji oferujace domy szkieletowe).
ale to nie to samo co espolska - gdzie dla tych kilku (niby) przedstawicieli jest tylko jeden (wroclawski) numer telefonu.
nie jest to podejrzane?

waleed345
Posts: 1
Joined: Fri 31 Oct, 2014

Re: Darmowy Katalog Projektów Domów

Post by waleed345 » Fri 31 Oct, 2014

witaj. budowałem ten dom dla siebie i jeśli jeszcze nie jest za pózno to zdecydowanie odradzam ci tę firmę.
mój prawnik walczył z danmarem ponad rok, kupa nerwów i wydanych pieniędzy a miało być tak pięknie.
udało mi się uzyskać tylko część poprawek zgłoszonych w moich reklamacjach, niestety nie jest to wszystko i resztę będę musiał robić sam.
powodzenia w poszukiwaniu chociaż nie wiem czy istnieja uczciwe firmy :(((
Are you worried about Braindumps We offer up-to-dated CISCO exam and high quality Adventist University of Health Sciences


Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”