Poszukuje projektu domu

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
martynag
Posts: 2
Joined: Wed 18 May, 2011

Poszukuje projektu domu

Post by martynag » Tue 24 May, 2011

Witam poszukuje jakiegoś fajnego projektu domu z poddaszem użytkowym z bali. Ma ktoś jakieś propozycje?
martynag


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Tue 24 May, 2011

Na tych stronach - www.szkielet.pl/projekty_domow_drewnianych.php - masz ponad 650 typowych projektów domów z drewna, w tym z bali.
Proponuję - przejrzyj projekty o symbolu A.

martynag
Posts: 2
Joined: Wed 18 May, 2011

Post by martynag » Tue 24 May, 2011

Dzieki bardzo za szybka odpowiedz ale własnie znalazłam taki http://gotowe-projekty-domow.dom.pl/md_l-35_bale.htm Ale jak byś mógł to napisz mi co o nim myślisz gdyż ja się zbytnio na tym nie znam.
martynag

witek
Posts: 2
Joined: Fri 03 Jun, 2011
Location: kraków

Post by witek » Fri 03 Jun, 2011

Witam jestem nowy, nie wiem czy piszę na dobrej zakładce ale poszukuję autora tej fotki. Interesuje mnie nazwa tego projektu i gdzie jest szansa go zakupić. Pozdrawiam i dzięki za szybką podpowiedz.
W następnym poście podam link do fotki zamieszczonej w galerii tej strony
witek

witek
Posts: 2
Joined: Fri 03 Jun, 2011
Location: kraków

Post by witek » Fri 03 Jun, 2011

witek

misia24
Posts: 3
Joined: Fri 03 Jun, 2011

Post by misia24 » Sun 12 Jun, 2011

Skorzystałam ze strony podanej przez martynag, dziękuję świetny projekt:), o takim domu właśnie marzyłam.

Kubaty
Posts: 191
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Warszawa

Post by Kubaty » Sun 12 Jun, 2011

Ten sam projekt zakupisz tu - w wersji szkieletowej, z bali i murowanej http://www.szkielet.pl/projekty_domow_d ... 1&prjID=15
Gdzieś było na forum, że jak kupisz tu to masz zapewnione wsparcie na tym forum.

syndykat3
Posts: 10
Joined: Fri 20 Aug, 2010

Post by syndykat3 » Tue 20 Mar, 2012

mam na sprzedanie projekt domu sosenka4 wybudowałem inny wiec projekt jest mi nie potrzebny cena nowego 1800 zł odsprzedam go za 1500 zł

katy30
Posts: 8
Joined: Thu 26 Apr, 2012

Post by katy30 » Thu 26 Apr, 2012

Hej wam,
syndykat - zmieniłes projekt na inny, czy ogólnie nie jesteś zadowolony?
Właśnie planowałam zakupić projekt Sosenki. Jak podejmiemy decyzje, to damy znać ;) Narazie musimy się zorientować czy to dobry wybór. Co ci się w twojej sosence podobało a co nie?
z góry dziękuję za rady ;)

syndykat3
Posts: 10
Joined: Fri 20 Aug, 2010

Post by syndykat3 » Wed 02 May, 2012

mi podobało się jak najbardziej ale moja żona jest tradycyjna i oczywiscie wyszło na jej ale ja jestem zachwycony domem z drewna moi znajomi mieszkaja w sosence 4 juz 2 rok i jest swietnie mały przytulny ,zdrowiej sie mieszka i do tego bardzo ciepły .

krakusek
Posts: 6
Joined: Wed 16 May, 2012

Post by krakusek » Wed 16 May, 2012

O sosence wiele słyszałem dobrego i też zastanawiam się nad nią. Podoba mi się jeszcze Ranczo z MG Projektu. ( pracownie polecali mi znajomi )
Też mi żonba stęka o murowany, ale się zakochałem i bedzie z bali :) Szkoda, że tobie nie wyszło- domek juz wybudowany czy planujecie dopiero budowę?

wi72
Posts: 3
Joined: Thu 17 May, 2012

Post by wi72 » Thu 17 May, 2012

Witam,
Jeśli ktoś szuka projektu domu drewnianego-sprzedam gotowy projekt; poddasze, piwnica, 3 pokoje, proszę o kontakt w razie zainteresowania,

krakusek
Posts: 6
Joined: Wed 16 May, 2012

Post by krakusek » Fri 01 Jun, 2012

Ja myślę coraz cześciej o Przepiórce z mG Projektu, bardzo mi się podoba. Na szczęście udało mi się przekonać także żonę, więc kolejny krok naprzód :)
Jeszcze zastanawiamy się nad tym ranczem z mgprojektu, wybór jest taki ciężki. Chyba porozmawiamy z architektem by nam doradził, które bardziej się wpasuje w działkę :)

100pac
Posts: 6
Joined: Thu 26 Apr, 2012

Post by 100pac » Tue 05 Jun, 2012

Co do sosenki 4 to zgodzę się z wami że jest to fajny projekt.

andrzej83x
Posts: 2
Joined: Mon 18 Jun, 2012

Post by andrzej83x » Wed 20 Jun, 2012

Zapraszam do obejrzenia projektów domów drewnianych całorocznych. Na pewno znajdziesz tam jakiś ciekawy projekt na swój wymażony dom.

JaKuBa
Posts: 225
Joined: Wed 28 Jan, 2009
Location: Wejherowo

Post by JaKuBa » Thu 21 Jun, 2012

100pac wrote:. Znalazłem nawet dość interesującą ofertę na ten dom http://www.domyebenista.pl/Promocja%20dom2.pdf :mrgreen:
jaja se robisz. sam znalazles oferte w swojej firmie. ludzie do czego to juz doszlo. czlowiek ma skleroze czy co? i jak z taka firma budowac?

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Poszukuje projektu domu

Post by Wojciech Nitka » Sat 08 Nov, 2014

Na stronie www.projektydomowdrewnianych.com.pl masz ponad 1100 typowych projektów domów z drewna - szkieletowych i z bali.



Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”