Szukam projektu wymiary domku 6 x 7 m

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
danyx
Posts: 2
Joined: Sun 17 Apr, 2011

Szukam projektu wymiary domku 6 x 7 m

Post by danyx » Wed 29 Jun, 2011

Witam,
Poszukuję projektu domku wykonanaego w technologi szkieletowej z użytkowym poddaszem, wymiary domku zewnętrzne 6 na 7 m. Wejście na ścianie 6 m, na przeciw wyjście na taras ok 2 m. Na poddaszu chciałbym zrobić dwie sypilnie. WC przy wejściu po prawej stronie. Przy wyjściu na taras po prawej stronie kuchnia.
Wymiary domku są takie dlatego, że wykonałem już wylekę betonową. Projektu poszukuję do uzyskania pozwolenia na budowę. W załączeniu schemat obrazujący czego mniej więcej poszukuję, zagospodarowanie poddasza jest dowolne.
Attachments
domek.jpg


danyx
Posts: 2
Joined: Sun 17 Apr, 2011

Post by danyx » Sun 03 Jul, 2011

Znalazłem projekt na stronach szkieletu http://www.szkielet.pl/projekty_domow_d ... &prjID=116, ale nie ma podanych żadnych danych projektu, czy ktoś może budował według tego projektu nie wiem czy dom jest z bali czy szkieletowy??
Projekt RT 17.

Budek
Posts: 15
Joined: Fri 08 Jul, 2011

Post by Budek » Fri 08 Jul, 2011

Możesz poszukać na favore.pl i tam od razu znajdziesz firmy, które taki domek szkieletowy ci postawią.
Tylko wymiar 6*7 m to chyba jakaś większa altana a nie domek? Przecież to jest raptem 42 m2.

syndykat3
Posts: 10
Joined: Fri 20 Aug, 2010

Post by syndykat3 » Tue 20 Mar, 2012

jak jestes zainteresowany mam na sprzedanie projekt domku Sosenka4 za 1500 zł kompletna dokumentacja nowa kosztuje 1800 zł sprzedaje ponoewaz postawiłem inny ? kom 721 266 144


Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”