Szukam sprawdzonego projektanta domów szkieletowych

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
zmen
Posts: 6
Joined: Sun 24 Jul, 2011

Szukam sprawdzonego projektanta domów szkieletowych

Post by zmen » Tue 03 Jan, 2012

Witam wszystkich. W najbliższym czasie zamierzam rozpocząć budowę domu szkieletowego w okolicy Krakowa - Skawiny.
Biur projektowych jak również projektantów jest wielu, więc proszę o opinie o sprawdzonych projektantach.


roobik66
Posts: 788
Joined: Mon 28 Sep, 2009

Post by roobik66 » Wed 04 Jan, 2012

Artinex, Bajer (Bajerdom), Berezowski (PPHU Domek), Ufnalewski, i dwa caloroczne projekty pana Nitki, to sa 100 % projekty wg zasad amerykansko - kanadyjskich, ew. jeszcze domywstylu. Pozostale to jakies dziwne kombinacje.

zmen
Posts: 6
Joined: Sun 24 Jul, 2011

Post by zmen » Wed 04 Jan, 2012

Szukam projektanta w Krakowie lub Skawinie. Podani przez roobik66 są z Warszawy, Bydgoszczy, najbliższy Berezowski (PPHU Domek) 100km od Krakowa. Potrzebuje projektanta, aby zaprojektował dom wg mojego pomysłu.

DABEKO
Posts: 168
Joined: Mon 22 Nov, 2010

Post by DABEKO » Wed 04 Jan, 2012

Mam chyba taki namiar odezwij sie na priv.

FRS
Posts: 6
Joined: Tue 13 Jul, 2010
Contact:

Post by FRS » Tue 10 Jan, 2012

zapraszam na prv.

jimmyjack07
Posts: 1
Joined: Wed 19 Dec, 2012

Post by jimmyjack07 » Wed 19 Dec, 2012

Witam wszystkich forumowiczów serdecznie
Właśnie zakupiłem działkę budowlaną i mam zamiar postawić domek systemem gospodarczym na poczatku myślałem o murowanym domu ale zaczołem czytać i zagłębiać sie w temat i coraz bardziej jestem przekonnany do domu drewnianego.
Prosze o poradę jaki projekt na początek. Działkę kupiłem dużą wymiary 38 x 340 metrów ale z boku chce zrobić drogę 5 metrów tak że zostaje 33 x 34.
interesuje mnie projekt bez poddasza użytkowego bo działka jest spora i koszty schodów oraz okien dachowych odpadają.
prosze o poradę
jimmy

JaKuBa
Posts: 225
Joined: Wed 28 Jan, 2009
Location: Wejherowo

Post by JaKuBa » Wed 19 Dec, 2012

chyba jakies nieporozumienie. kazdy ma swoj gust i inne wymagania w zakresie rozkladu pomieszczen.
zatem nie licz na innych a sam wez sie do szukania projektu - mozesz np tu - www.projektydomowdrewnianych.com.pl - zobacz ponad 1000 domow.
daj znac co wybrales. bede ciekaw jaki jest efekt twojej pracy.

woomaa
Posts: 114
Joined: Fri 18 May, 2012

Post by woomaa » Tue 26 Mar, 2013

Ja również chciałbym znaleźć projektanta, który narysuje mi projekt domu w szkielecie, w konstrukcji balonowej. Najchętniej z Małopolski.

roobik66
Posts: 788
Joined: Mon 28 Sep, 2009

Post by roobik66 » Wed 27 Mar, 2013

Chcesz miec ciekawy projekt to: 1. wyszukaj sobie cos fajnego (bo oprocz polskich projektow jest jeszcze kilka tysiecy zagranicznych), 2. poszukaj biura projektowego co oferuje projekty w szkielecie, 3. dla pewnosci dobrego zaprojektowania udaj sie do tego biura z ksiazka np. "Kanadyjski szkieletowy dom drewniany", i w cenie zakupu standartowego projektu i zrobienia jego adaptacji bedziesz mial projekt indywidualny. Ze stron zagranicznych polecam najbardziej : drummondshoudeplans.com.

aicha
Posts: 3
Joined: Wed 05 Jun, 2013
Contact:

Post by aicha » Wed 05 Jun, 2013

Polecam firmę Berezowski. u mnie pracowali i cenię ich za fachowość oraz przystepną cenę;)

kamil1
Posts: 8
Joined: Fri 07 Jun, 2013

Post by kamil1 » Fri 07 Jun, 2013

a jakaś z Wrocławia?



Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”