Poszukuję opinii na temat Sosenki 4 ( MG)

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
katy30
Posts: 8
Joined: Thu 26 Apr, 2012

Poszukuję opinii na temat Sosenki 4 ( MG)

Post by katy30 » Thu 26 Apr, 2012

Witam was,
Planujemy zakupić wymieniony projekt, dla niezorientowanych link ( http://www.mgprojekt.com.pl/sosenka-4) Wiadomo, jeszcze nie podjeliśmy ostatecznej decyzji, ale może ktoś cos wie? Buduje?
Co musimy wziąśc pod uwagę podczas budowana jej? Czy należy jakies niezbędne zmiany wprowadzic?
Z góry dzięki za pomoc!


krakusek
Posts: 6
Joined: Wed 16 May, 2012

Post by krakusek » Wed 16 May, 2012

Chcesz traktować domek jako letniskowy czy całoroczny? Bardzo fajna jest sosenka, widziałem jej budowe i właściciele byli dosyć zadowoleni. Sprawnie wszystko pokończyli. Zmiany jakie wprowadzisz powinny tylko i wyłącznie zależeć od ciebie, jeśli chcesz by dom był całoroczny to przedzieliłbym salon i zrobił jakis dodatkowy pokój ( sypialnia dla gości?) Na poddaszu masz tylko dwa. Spróbuj jeszcze wejśc na forum pracowni MG, z tego co wiem to tam wypowiadali się tez eksperci

katy30
Posts: 8
Joined: Thu 26 Apr, 2012

Post by katy30 » Tue 29 May, 2012

no właśnie myślimy o niej bardziej jak o całorocznej, ale nie wiemy czy za mała nie będzie. Dom ma być dla dwóch osób, ewentalnie gościnnie dla dwóch więcej ( nasze dzieciaki).
Dzięki za rady, też zastanawiałam się nad przedzieleniem salonu, ale mój mąż cos marudził.
Masz może zdjecia z budowy tego domu? Ciekawa jestem jak sosenka 4 wygląda w realu.
Przeglądam regularnie stronę pracownii, ale jeszcze nic nie znalazlam.

krakusek
Posts: 6
Joined: Wed 16 May, 2012

Post by krakusek » Fri 01 Jun, 2012

No to sosenka będzie ci pasować, ewentualnie pomyśl jeszcze o Przepiórce, też mi się bardzo podoba.
Salon bym przedzielał, ale wiadomo, wasz decyzja, możecie się poradzić architekta by wam dostosowam mieszkanie do waszych potrzeb. Jakbyscie chceli zobaczyć więcej zdjęc to zerknij na forum pracowni, widziałem tam pare zdjęc z realizacji więc na pewno ci sie to przyda :)

abby741

Post by abby741 » Wed 22 Jan, 2014

Masz może zdjecia z budowy tego domu? Ciekawa jestem jak sosenka 4 wygląda w realu.



Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”