Domek drewniany

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
wi72
Posts: 3
Joined: Thu 17 May, 2012

Domek drewniany

Post by wi72 » Fri 18 May, 2012

Szukam osób zainteresowanych budową domku jednorodzinnego z drewna.Mam gotowy projekt i firmę, która domek zbuduje - czas 3 miesiące. Tyle, że obecna sytuacja życiowa zmusza mnie do sprzedania projektu wraz z I ratą na budowę. Proszę o kontakt osoby zainteresowane. Sprawa dość pilna.Pozdrawiam


Golden84
Posts: 35
Joined: Thu 29 Mar, 2012

Post by Golden84 » Fri 18 May, 2012

Jaki jest metraż domku?

wi72
Posts: 3
Joined: Thu 17 May, 2012

Post by wi72 » Fri 18 May, 2012

powierzchnia użytkowa 105,5m2; zainteresowanym osobom mogę przesłać skan metrażu piętra, piwnicy, poddasza

keemi1122
Posts: 1
Joined: Sat 20 Dec, 2014

Re: Domek drewniany

Post by keemi1122 » Sat 20 Dec, 2014

potem dom, jeszcze przed oddaniem, nadawał się do rozbiórki. Mogę pokazać kilka zdjęć.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Domek drewniany

Post by Wojciech Nitka » Sat 20 Dec, 2014

Tak się właśnie dzieje kiedy inwestor szuka przez internet najtańszej oferty. Ale sam sobie jest winien,
Wciąż zastanawiam się - dlaczego inwestorzy szukają najtańszej firmy a nie firmy doświadczonej, wiarygodnej, mającą dobrą opinię wśród inwestorów. Dom budują na lata i chcą to zrobić za byle jakie pieniądze. Muszą sobie przecież zdawać sprawę, że za małe pieniądze dostaną kiepskiej jakości dom, na którym wykonawca będzie oszczędzał na jakości materiałów, na jakości robót.
Ciekaw jestem jaką cenę wi72 uzyska za metr kwadratowy swojego domu w stanie deweloperskim. Będzie 1.800 zł./m2 czy poniżej?

curieroy
Posts: 1
Joined: Sat 28 Feb, 2015

Re: Domek drewniany

Post by curieroy » Sat 28 Feb, 2015

zainteresowanym osobom mogę przesłać skan metrażu piętra,

smelly22
Posts: 2
Joined: Thu 16 Apr, 2015

Re: Domek drewniany

Post by smelly22 » Thu 16 Apr, 2015

No to dawaj.Mnie sie moze przyda .Podasz czy nie ma Ciebie tutaj.

tomay budowniczy
Posts: 2
Joined: Thu 16 Apr, 2015

Re: Domek drewniany

Post by tomay budowniczy » Thu 16 Apr, 2015

no dobra, ja szukam firmy sprawdzonej i doświadczonej. Stawiam skieletowca w tym (oby) roku. Może ktoś polecić jakąś firmę? najlepiej z centrum Polski.
A przy okazji co myślicie o firmie futuradom z Łodzi? ich oferta wygląda konkretnie.

Kokossik
Posts: 1
Joined: Thu 03 Sep, 2015

Re: Domek drewniany

Post by Kokossik » Thu 03 Sep, 2015

niestety nie polecam futuradom. dużo niedociągnięć i niedomówień. konstrukcja i technologia ok. mam nadzieje że sie sprawdzi. Jednak co chwilę zmieniają podwykonawców. no i pani prezes firmy - żąda zapłaty przed terminem płatności i przed wykonaniem wszystkich prac w danym etapie... Brak poszanowania dla klienta,który wyłożyl b.dużo pieniędzy na budowę. trzeba ich pilnować na każdym kroku.

ranliburg
Posts: 14
Joined: Fri 09 Oct, 2015

Re: Domek drewniany

Post by ranliburg » Fri 09 Oct, 2015

Szkoda, że musisz sprzedać taki dom. 105,5 m2 to całkiem sporo!

Wandeczka
Posts: 7
Joined: Tue 10 Nov, 2015

Re: Domek drewniany

Post by Wandeczka » Wed 02 Dec, 2015

Sporo. Ale niestety, jak powiedział Wojciech Nitka "Tak się właśnie dzieje kiedy inwestor szuka przez internet najtańszej oferty". Sprawa zamknięta.



Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”