lekki szkielet

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
bialy_38
Posts: 2
Joined: Fri 05 Jul, 2013

lekki szkielet

Post by bialy_38 » Fri 05 Jul, 2013

Witam i jako nowy użytkownik pozdrawiam wszystkich
Potrzebuje pomocy, mam do zaprojektowania budynek w konstrukcji drewnianej, wybór padł na szkielet lekki, problem polega na tym ze nie wiem w jaki sposób oblicza się takie konstrukcje, byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś uświadomił mnie w tym temacie, a najlepsza opcja byłaby literatura na dany temat, w sieci można znaleźć poradniki na temat kształtowania takich konstrukcji, ale nic na temat doboru schematu statycznego i obliczeń.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam.


toja
Posts: 451
Joined: Sun 04 Mar, 2012

Post by toja » Sun 07 Jul, 2013

Poszukaj - "Budynki o szkielecie drewnianym z poszyciem" M. Malesza

Julka88
Posts: 1
Joined: Tue 09 Jul, 2013

Post by Julka88 » Tue 09 Jul, 2013

Lekki szkielet to dobre rozwiązanie, ale jest przy nim chyba więcej pracy niż przy szkielecie typowym.

bialy_38
Posts: 2
Joined: Fri 05 Jul, 2013

Post by bialy_38 » Tue 09 Jul, 2013

Dzieki wielkie za odpowiedzi, ta ksiazka jest trudno dostepna, ale znalazlem jeden sklep gdzie mozna ja dostac i zamierzam ja zamowic, gdyby ktos znal jakies ciekawe pozycje lub materialy dostepe online, bede bardzo wdzieczny za namiary. pozdrawiam

sandrela
Posts: 2
Joined: Thu 30 Jan, 2014

Post by sandrela » Thu 30 Jan, 2014

mam kilka projektów, które mnie ciekawią. Zastanawiam się czy drewna nie brac ze skandynawii, czy nie wyjdzie taniej? jak można sprawdzic jakich i ile materiałów potrzeba w tych projektach?
If you are looking for fast success in 642-813 then Braindumps and pass bac certification on first try. A person can chose www.tabor.edu a+



Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”