sprzedam piekny

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
Gosia Zelazo
Posts: 1
Joined: Thu 21 Nov, 2013
Location: Poland

sprzedam piekny

Post by Gosia Zelazo » Thu 21 Nov, 2013

Mam do sprzedania indywidualny projekt domu w konstrukcji szkieletowej ze słupów dwuteowych posadowiony na ławach fundamentowych. Reprezentacyjny, piękny, rodzinny dom parterowy, niepodpiwniczony, posiadający poddasze użytkowe z dachem wielospadowym z pięknie wkomponowanymi lukarnami dodającymi budynkowi wytwornego wyglądu. Projekt idealnie przemyślany i zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół. Wspanialy dom dla około 5-osobowej rodziny. Parter budynku zaplanowano jako strefę całodzienną oraz gospodarczą. Z hallu (11,7m2), w którym zaprojektowano wejście główne do budynku umieszczono wejście do komunikacji (36,6m2), która stanowi główny trzon komunikacji całego budynku. Dostępne są w niej: piękna przestronna kuchnia (31,8m2)z wyspą oraz przeszklonym aneksem jadalnym z wyjściem na taras; oddzielna, bardzo funkcjonalna spiżarnia (3,5m2) znajdująca się przy samej kuchni; duża szafa typu „walk-in” bezpośrednio przy wejściu (7,8m2); jasny i bardzo duży pokój dzienny (40,8m2) z kominkiem i wyjściem na taras; łazienka (4,6m2); oddzielna, duza jadalnia (18,5m2); pokój, który wykorzystać można jako biuro (14,7m2); trzy sypialnie zlokalizowane na dwóch przeciwległych krańcach budynku – dwie sypialnie (15,5m2 oraz 15,8m2)ze wspólną łazienką(5,5m2) zaprojektowane dla dzieci oraz piękna, przestronna sypialnia (23,6m2)z duża garderoba typu „walk-in”(13,0m2)oraz własna łazienką (14,6m2). W komunikacji znajdują się także schody prowadzące na poddasze. Z komunikacji zaprojektowano wejście do korytarza, w którym znajduje sie drugie wejście do budynku od strony garażu; osobna kotłownia (7,4m2)oraz pralnia (5,5m2). Poddasze do adaptacji – z dużym pokojem dziennym, dwoma sypialniami i łazienką. Na poddaszu zaprojektowano także piękną antresole, z której rozpościera sie widok na jadalnię oraz salon. Nad glównym wejściem, jadalnią i salonem znajduje się sufit podwieszany . Nad garażem strych z oddzielnym wejściem (schodami) zlokalizowanym w garazu. Garaż ktory jest widny (z odzielnym oknem) zaprojektowano na trzy samochody. Budynek jest przestronny, funkcjonalny.
Powierzchnia netto 555,7 m2
Powierzchnia użytkowa 355,0 m2
Powierzchnia garażu 74,2 m2
Liczba pokoi 8
Liczba łazienek 4
Powierzchnia zabudowy 392,0 m2
Nachylenie dachu dach wielospadowy z połaciami nachylonymi pod kątem 45* i 30*
Wysokosc budynku 9,29 m
Wymiary budynku 27,68 m x 25,16 m
Chętnym prześle drogą elektroniczną rzuty i elewacje budynku do wstępnego rozeznania.
Sprzedaję mój indywidualny projekt ponieważ aktualnie mam inne plany życiowe i muszę zrezygnować z budowy.
Projekt piękny, wymarzony GORĄCO POLECAM
Cena: 7,000 pln
Dodatkowe informacje pod adresem e-mail: zelek-80@tlen.pl lub telefonicznie Gosia Żelazo 601 380 108 lub Grzegorz Żelazo 601 370 566 (po 19.00 wieczorem)


xvzolty
Posts: 1
Joined: Wed 29 Apr, 2015

Re: sprzedam piekny

Post by xvzolty » Wed 29 Apr, 2015

uzyskać tylko część poprawek zgłoszonych w moich reklamacjach, niestety nie jest to wszystko i resztę będę musiał robić sam. ?????
raza

Kokosz55
Posts: 6
Joined: Thu 16 Apr, 2015
Contact:

Re: sprzedam piekny

Post by Kokosz55 » Thu 30 Apr, 2015

To jest ogłoszenie z 2013...

User avatar
Dzepetta
Posts: 5
Joined: Tue 13 Sep, 2016

Re: sprzedam piekny

Post by Dzepetta » Tue 13 Sep, 2016

Piękny opis, aż się rozmarzyłam, szkoda ze już nieaktualne..

vibratosurfeit
Posts: 2
Joined: Mon 10 Dec, 2018

Re: sprzedam piekny

Post by vibratosurfeit » Mon 08 Apr, 2019

podłączam się do tematu. Szukam projektanta domu parterowego do 120m2 w technologii szkieletowej pasywnego. Budżet jaki mogę przeznaczyć to 7.000zł na komplet dokumentów do złożenia na pozwolenie budowlane z instalacjami: cwu, elektr. kominek z płaszczem, pompa ciepła, podłogówka, płyta fundamentowa, rysunkami wykonawczymi ścian, stropu i dachu oraz adaptacją do działki. Miejsce to okolice Łodzi. Co do samego projektu to mam już sprecyzowane w 99% i zaprojektowane w AI i pdf jak ma wyglądać. Proszę o kontakt maciacho30@gmail.com



Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”