projekt małego domu

Techniczne aspekty projektów domów z bali
bea88

projekt małego domu

Postautor: bea88 » pn 01 lut, 2010

[shadow=blue][/shadow]Witam!
Zamierzamy z mężem postawić dom na podwórku moich rodziców. Ma to być domek z poddaszem użytkowym, który będzie miał salon z aneksem kuchennym, łazienkę i dwie sypialnie(na poddaszu użytkowym). Chcielibyśmy się zmieścić w kwocie 100 tys zł. Czy jest to możliwe i czy macie może jakieś strony z tego typu projektami?

kris757

niedrogi i funkcjonalny z poddaszem

Postautor: kris757 » pn 07 mar, 2011

Witam!
Proponuję sosenkę IV, a to z tego względu że też szukałem niedużego , prostego a zarazem niedrogiego w budowie domku. Salon+ aneks kuchenny+ łazienka+ pomieszczenie gospodarcze na parterze + 2 sypialnie na poddaszu. I wybór wypadł na ten właśnie. Fotki z mojej budowy dostępne w galerii zdjęć.
Pozdrawiam

roobik66

Postautor: roobik66 » pn 07 mar, 2011

Mniejsze domki z seri L69 (ufnalewskiarchitekt.pl)

ed

Postautor: ed » ndz 27 lis, 2011

Może domek Hoczew. Nieduży i zgrabny domek. Może być całoroczny, bo ma dużą kotłownię.

Denmar

Postautor: Denmar » pn 09 sty, 2012

Też polecam Sosenkę IV z MG Projektu, znajomi budowali i chwalą sobie, choć koszt realizacji trochę przekracza 100 tys. :) -

danuska

Postautor: danuska » pn 09 lip, 2012

O to bardzo tanio chyba sie zdecyduje na sosenke macie moze jeszcze jakis podobny projekt tak dla porownania?>

czesster55

Re: projekt małego domu

Postautor: czesster55 » czw 17 lis, 2016

No nie wiem, ceny są podobne, bo materiał jest drogi.

Ajlar

Postautor: Ajlar » pt 02 gru, 2016

MG Projekt maja naprawde niezle projekty domow, nie tylko duzych, ale i malych. Najbardziej osobiscie mi sie podoba Dom z Widokiem - przepiekna willa:) Na pewno bedzie budzic zachwyt i zazdrosc wsrod sasiadow:)

Buddy618

Postautor: Buddy618 » sob 31 gru, 2016

Możliwe jest na pewno, musisz znaleźć dobrą firmę która Ci doradzi jakie konkretnie materiały użyć.

Awatar użytkownika
Mantis

Postautor: Mantis » wt 17 sty, 2017

Mały domek z drewnianych bali z pewnością prezentuje się naprawdę bardzo ładnie. Należy zaznaczyć, że drewniane domy (takie z bali) buduje się często znacznie szybciej, co z pewnością jest sporą zaletą dla wielu osób.

rrysiagbur

Postautor: rrysiagbur » pn 20 lut, 2017

Witam, od dawna marzę o domu z bali? Właśnie stoimy przed dylematem i szukam argumentów, co by męża przekonać. Kiedyś byliśmy zgodni co do projektu: https://www.novio.pl/projekty-domow-z-bali/4567-bartne-8.html Mały, dla nas idealny. Dostaliśmy jednak w prezencie działkę z domem powojennym do remontu i mąż się zastanawia. Nie wie czy go zburzyć i stawiać nowy powyższy czy remontować, do wymiany są jedynie podwaliny i dach. W środku jest piec kaflowy ale chciałbym go przerobić na kominek. No i muszę zrobić fundament bo stoi na kamieniach stąd kolejne pytanie czy podnosić cały dom i robić fundament czy go rozebrać budować z projektu?

damin7z

Postautor: damin7z » czw 23 lut, 2017

No ten projekt moim zdaniem jest bardzo fajny. Mały domek, projekt naprawde genialny trzeba przyznać. Dlatego uważam, że lepiej zburzyć domek który macie na działce i zbudować nowy zgodny z projektem. Aczkolwiek to Wasz wybór więc nie wiem co wolicie. Zrobicie jak uważacie oczywiście. Tak więc moją opinie znacie i tyle.

Wojciech Nitka
Kontaktowanie:

Postautor: Wojciech Nitka » pt 24 lut, 2017

Projekty domów drewnianych - ponad 1.100 projektów - www.projektydomowdrewnianych.com.pl

rrysiagbur

Postautor: rrysiagbur » pn 13 mar, 2017

Dziękuje za odpowiedzi. Decyzja wciąż przed nami. Na razie wciąż obliczamy i kalkulujemy :)

Kwiateczek

Postautor: Kwiateczek » wt 04 kwie, 2017

Stoje przed takim samym dylematem także trzymam kciuki za podejmowanie trafnych decyzji i życzę powodzenia.

serenada

Postautor: serenada » śr 28 cze, 2017

Ja uważam, że spokojnie znajdziesz gotowy projekt domu, który zmieści się w Twoim budżecie. W razie wątpliwości, zawsze możesz skorzystać z pomocy doradcy. Metraże i układy architektoniczne są bardzo różnorodne, a cena gotowego projektu jest według mnie bardzo optymalna. Opłaca się napewno dużo bardziej niż korzystanie z usług indywidualnego architekta. Bardzo polecam!

trampki

Postautor: trampki » ndz 09 lip, 2017

W internecie znajdziesz dużo projektów, na pewno coś Ci się spodoba ;)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Scarface
Kontaktowanie:

Postautor: Scarface » śr 12 lip, 2017

Rzeczywiście istnieje całkiem dużo stron z różnymi projektami.

antos

Postautor: antos » czw 20 lip, 2017

My z mężem ostatnio byliśmy na mazurach u znajomych , jaki mają przepiękny dom z bali, po prostu zabrakło mi słów , nie pamiętam jaka firma im stawiała ,ale się dowiem:) Ciężko nam było cokolwiek kupić , koleżanka podsuneła mi świetny pomysł z firmą - kupiłam dla niej skrzynkę na listy taką żeby pasowała do tego domu a dla męża jej piersiówkę metalową. Prezenty trafione i wyjazd udany. Pozdrawiam

serenada

Postautor: serenada » czw 02 lis, 2017

Mnie natomiast bardzo do gustu przypadły. Są tam małe domy o powierzchni do 140 m², charakteryzujące się przede wszystkim zwartą bryłą, prostym dachem oraz niewygórowaną ceną budowy. Idealne dla osób ceniących funckjonalność i estetykę. Sprawdźcie sobie.

kulig

Postautor: kulig » wt 21 lis, 2017

Mi również marzy się mały domek z bali.

elabuduje

Postautor: elabuduje » pn 08 sty, 2018

a już miałam swója wizje,
a te propozycje mnie rozlozyly na łopatki i będę zmieniac projekt :D

patykinio85
Kontaktowanie:

Postautor: patykinio85 » śr 10 sty, 2018

Mały domek z bali brzmi ciekawie, chyba taniej wyjdzie?
Jaka wizje mialas Elu? Pochwal sie jakie zmiany w projekcie nastapily?

adrian85
Kontaktowanie:

Postautor: adrian85 » pt 12 sty, 2018

domek z bali to świetna sprawa. właśnie, pochwal się wizjami :)

Wróć do „Projekty budowlane domów z bali”