Ranczo MG Projekt - czy ktoś buduje?

Techniczne aspekty projektów domów z bali
Post Reply
Denmar
Posts: 2
Joined: Mon 09 Jan, 2012

Ranczo MG Projekt - czy ktoś buduje?

Post by Denmar » Mon 09 Jan, 2012

Standardowe pytanie, ale byc moze ktos jest mi w stanie pomoc. Zastanawiam sie nad budowa domu z bali, wybor padl na Ranczo z MG Projekt, czy ktos mi cos moze powiedziec o tej pracowni i o projektcie?


User avatar
miki78
Posts: 3
Joined: Mon 16 Jan, 2012

mg

Post by miki78 » Tue 17 Jan, 2012

O samym projekcie raczej nic nie powiem, ale z mg projekt korzystali moi znajomi. Kupili projekt agat. Budowa dopiero ruszyła, ze strony pracowni wszystko bylo OK. Zadnych przykrych niespodzianek, wiem ze korzystali dodatkowo z jakichs tam pakietów (budowa kominka - coś tam z wentylacją itp).
Ogólnie są zadowoleni.

User avatar
hammer
Posts: 2
Joined: Wed 18 Jan, 2012

Post by hammer » Wed 18 Jan, 2012

Podoba mi się ten projekt. Wszystko co ma być, to jest.

Kajtek
Posts: 4
Joined: Tue 24 Apr, 2012

Post by Kajtek » Tue 24 Apr, 2012

Witam,
sam mam zamiar budować z projektu MG Projekt. Wiele dobrego słyszałem od znajomych, stąd moje przekonanie. Z projektem mieli wszystko ok, dużo informacji dostali ( obecnie można ich szukac nawet na blogu, newsletterze czy forum) pracownia się rozrasta, więc mega plus. Mają dużo pomocnych pakietów, pomogą dobrać itp. ja nawet nie szukam projektu po innych pracowniach.
Co do Rancza- kocham ten taras! Jest idealny, tak co do samego projektu- plus za dużą kuchnie i salon ;)

krakusek
Posts: 6
Joined: Wed 16 May, 2012

Post by krakusek » Wed 16 May, 2012

Strasznie mi się Ranczo podoba, razem z Sosenką drewnianą -> tak, nie wiem jeszcze który z nich będę budował. Mam w planach podjąć decyzję na czasie, dlatego podłączam się pod pytane główne-> wady- zalety tego domku proszę! Bedę bardzo wdzęczny!

100pac
Posts: 6
Joined: Thu 26 Apr, 2012

Post by 100pac » Tue 05 Jun, 2012

Wada Sosenki to brak kotłowni ,a co za tym idzie ogrzewanie kominkiem (choć nie przeszkadza to bo domek jest dość mały) . Na dole nie ma żadnej sypialni. Problemy można rozwiązać idąc z projektem do architekta i dokonując zmian na co biuro MG Projekt wydaje zgodę bez żadnego problemu. Wystarczy przy zamawianiu projektu poprosić o pismo zezwalające na zmiany.
Zaletą jest to że domek jest ładny ,mały , przytulny i można go wybudować za stosunkowo niewielką kwotę. :smile:

Anetka1
Posts: 6
Joined: Tue 05 Jun, 2012

Post by Anetka1 » Tue 12 Jun, 2012

Z firma kontakt mam super! Rozmawiałam z pania z MG Projektu i bardzo mi pomogła, jestem mega happy! Myślałam, że bedzie cięzko sie dogadać ale zostałam miło zaskoczona.Ranczo to jeden z moich faworytów, urzekł mnie takim swoim wiejskim wyglądem.

danuska
Posts: 3
Joined: Tue 19 Jun, 2012

Post by danuska » Mon 09 Jul, 2012

Właśnie sie zastanawiam nad Sosenką jest bardzo aldnym projektem, poza tym tą firme polecil mi moj kolega z pracy wiec moge mu ufac, mam nadzieje ze wszytsko pojdzie dobrze.

hadriyagee
Posts: 1
Joined: Sat 02 Feb, 2013

Post by hadriyagee » Sat 02 Feb, 2013

Zagajnik całkiem spoko, mi bardziej podoba sie Ranczo, nie wiem czy są do siebie te dwa projekty podobne ale wydaje mi sie ze troche są;D
testking practice study guide testking practice study guide
1z0-054 1z0-054
351-080 351-080



Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów z bali”