Projekt Zagajnik z MG Projekt

Techniczne aspekty projektów domów z bali
Post Reply
User avatar
hammer
Posts: 2
Joined: Wed 18 Jan, 2012

Projekt Zagajnik z MG Projekt

Post by hammer » Thu 19 Jan, 2012

Projekt Zagajnik to projekt małego i ekonomicznego domu z bali. Wnętrze domku ukształtowano z podziałem na część ogólną, dzienną - z salonem oraz część prywatną, nocną z trzema sypialniami i łazienką. Może być traktowany zarówno jako dom jednorodzinny, jak i letniskowy. Pracownia posiada wersję projektu odbicia lustrzanego, ponadto wariant z poddaszem użytkowym.
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 81 324,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 115 887,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 87 424,00 zł
Realizacja domu pod klucz 203 310,00 zł
Projekt wygląda na dobrze opracowany. Chętnie wysłucham opinii na ten temat.


Kajtek
Posts: 4
Joined: Tue 24 Apr, 2012

Post by Kajtek » Tue 24 Apr, 2012

Projekt jest cudowny, świetnie się prezentuje i ma niezłe rozmieszczenie pomieszczeń. Bardzo podoba mi się taras- genialnie wygląda i aż chcę się tam spędzać całe dnie. Jest dużo wariantów, jak na przykład - Wariant B z pergolą nad wiatą garażową, tez bardzo ciekawy.
Widziałem zdjęcia z realizacji już gdzieś, chyba na forum MG, wygląda świetnie ;)

katy30
Posts: 8
Joined: Thu 26 Apr, 2012

Post by katy30 » Thu 26 Apr, 2012

Widziałam kiedys ten projekt, mocno tez o nim myślelismy
Dopiero niedawno postawiliśmy na sosenke 4 ( też MG), ale to chyba jednak dlatego że taniej nas to wyszlo.
Wolimy postawić na duży ogród i dobrze go zaplanować, a chatka ma nam sluzyc tylko do spania ;)
Zdjęcia też widziałam, myślałam że z zazdrości umrę!

krakusek
Posts: 6
Joined: Wed 16 May, 2012

Post by krakusek » Wed 16 May, 2012

Fajnie wygląda domek- wizualnie, co do pomieszczeń to ja bym trochę pod siebie zmienił. Powiększyłbym wc, nie wydaje mi się potrzebny taki duży schowek i do tego nie jestem fanem otwartej kuchni, więc może tez trochę bym ją... zamknął :) Niestety nie rajcuje mnie zapach obiadu w całym domu :)
ALe wybór jak najbardziej trafny,jak ci odpowiada to go bierz. Wiele słyszałem o pracowni, sam buduje z MG, więc będzie dobrze :)

Anetka1
Posts: 6
Joined: Tue 05 Jun, 2012

Post by Anetka1 » Tue 12 Jun, 2012

Zagajnik całkiem spoko, mi bardziej podoba sie Ranczo, nie wiem czy są do siebie te dwa projekty podobne ale wydaje mi sie ze troche są;D

Rafał van Elder
Posts: 2
Joined: Thu 14 Jun, 2012

Popularny projekt

Post by Rafał van Elder » Thu 14 Jun, 2012

Spore zainteresowanie tym projektem jednak z moich Inwestorów, nikt się na niego nie zdecydował. Większość woli budynki z poddaszem użytkowym.

Anetka1
Posts: 6
Joined: Tue 05 Jun, 2012

Post by Anetka1 » Thu 14 Jun, 2012

No to Ranczo jest z takim dachem i wmiare podobny projekt

katy30
Posts: 8
Joined: Thu 26 Apr, 2012

Post by katy30 » Tue 26 Jun, 2012

Ranczo z MG Projektu jest zdecydowanie moim faworytem wśród letniskowych, jest naprawdę piękny. Jednak z uwagi na koszty postawiliśmy na Sosenkę i nie żałujemy, wkrótce ruszamy z budową.
pozdrawiam



Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów z bali”