Ziemianko - chatka

Techniczne aspekty materiałów dla domów szkieletowych
Post Reply
Markons
Posts: 1
Joined: Fri 01 Jan, 2010

Ziemianko - chatka

Post by Markons » Fri 01 Jan, 2010

Witam WAS! To mój pierwszy post ;) Zarejestrowałem się tu by zapytać Was wszystkich o zdanie co do ziemianko - chatki którą chciałbym wznieść na kawałku swojego lasu.
Uprawiam turystykę górską pieszą i bardzo lubię klimat czy to chatek studenckich, czy to wiat, starych opuszczonych bacówek itp. Miałoby to wyglądać tak >> http://www.zunigor.narod.ru/Zemlynka/zemlynka.html <<, przy czym jakby trzon konstrukcji pokazany na zdjęciu 4 chciałbym postawić nie na ziemi a na szkielecie podłogi.
Chciałbym postawić taką konstrukcję, ponieważ ze względu na to iż jej część będzie znajdowała się pod ziemią będzie mniej widoczna dla przypadkowych turystów (działka jest nie daleko szlaku turystycznego).
I jako, że odnośnie budownictwa jestem kompletnie zielony, chciałbym się dowiedzieć jakich materiałów najlepiej mi użyć.
Jeśli coś napisałem źle, albo postąpiłem niezgodnie z zasadami panującymi na forum to serdecznie przepraszam.
Jestem bardzo napalony na pomysł i stwierdziłem, że jest tu tak wielu ludzi dysponujących odpowiednią wiedzą jak i doświadczeniem, że nie umiałem się powstrzymać :)
POZDRAWIAM
Marek

Edit 02.01.2010
Chciałbym by chatka była zamknięta - miała drzwiczki ;)


Post Reply

Return to “Materiały budowlane dla domów szkieletowych”