Problem z drewnem przy fundmaencie

Techniczne aspekty zwalczania korozji biologicznej
Post Reply
Bodek79
Posts: 2
Joined: Mon 29 Jul, 2013

Problem z drewnem przy fundmaencie

Post by Bodek79 » Mon 29 Jul, 2013

Witam

Jestem nowym użytkownikiem tego forum.Od 4 lat jesteśmy właścicielamu małego domku drewnianego na Mazurach.W ostatnim czasie zauważyłem wg bardzo niepokojącą rzecz.A mianowicie w podstawie domku w belkach ktore lezą na fundamencie wydaje mi sie ze zaczeło się psuć drewno.
Nie jestem w stanie stwierdzić jak to wyglądało w zeszłym roku, gdyż w tym czasie nie było mnie na działce a nikt inny na to nie zwrócił uwagi(jest to częsć ogrodu gdzie generalnie sie nie chodzi wiec nie jest ona czesto dowiedzana).
Mam duża prośba do osób znających sie w tym temacie o pomoc w usatleniu co to może być???

Na pewno zgłosimy się z tym do jakiegoś specjalisty tylko jak znam życie chwile to zajmie nim go znajdziemy(okolice Olsztyna).
W załączniku dołączam 2 zdjęcie gdzie dokładnie widać jak to wygląda.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam

Bodek


toja
Posts: 451
Joined: Sun 04 Mar, 2012

Post by toja » Mon 29 Jul, 2013

Mało informacji, zdjęć z załącznika nie widać.
Trudno więc spekulować, ale czekając na specjalistę ..., wytnij sąsiadującą roślinność, aby umożliwić dobrą wentylację i dostęp słońca.

Bodek79
Posts: 2
Joined: Mon 29 Jul, 2013

Post by Bodek79 » Mon 29 Jul, 2013

Dzieki za odpowiedz ale niestety zdjecia nie moge wrzucic- mam taki komunikat - "Niestety Limit na wszystkie załączniki na tym forum został przekroczony. Prosze skontaktować się z administratorem forum."
A zdjeice ktore chce załączyc ma 156 kb :(


Post Reply

Return to “Zwalczanie korozji biologicznej w budynkach istniejących”