Ogrzewanie domku kominkiem

Aspekty budowy i utrzymania domków letniskowych
zbiegusek

Re: Ogrzewanie domku kominkiem

Post autor: zbiegusek » śr 21 mar, 2018

Kłamiesz. Czyli nic się nie orientowałaś. Tatarek i jego sklep to Janusz smolbiznesu, oszust i naciągacz uciekający się do moralnie wątpliwych metod reklamy. :P

Awatar użytkownika
Agatta11

Post autor: Agatta11 » śr 21 mar, 2018

Kominek elektryczny nie ma tego samego efektu wiadomo. Ja też wolę ten zwykły chociaż wymaga więcej dbania o niego

anndel

Post autor: anndel » sob 07 kwie, 2018

Kominek w domku drewnianym, to z jednej strony bardzo ładne rozwiązanie ale z drugiej trochę strach

Awatar użytkownika
pozytywnie263

Post autor: pozytywnie263 » pn 09 kwie, 2018

John pisze:Kominek z płaszczem wodnym będzie jak najbardziej ok :) elektryczny nie ma już tego klimatu :P
Dokładnie, co to za urok domku letniskowego, gdy się siedzi przy piecu elektrycznym? Nie ma to jak rozpalanie kominka i strzelający w nim ogień :) Wiadomo, trzeba włożyć trochę pracy w przygotowanie opału, no ale coś za coś. Przy kaloryferze, to w domu mogę sobie posiedzieć :P

Awatar użytkownika
jagoda96

Post autor: jagoda96 » pt 13 kwie, 2018

Kominek najlepszy :) extra klimat jest wówczas. Nie ma tak dużo porządków przy czyszczeniu. Jedynie opał ale można zamówić pocięte kawałki ;)

Awatar użytkownika
kuzik99

Post autor: kuzik99 » pt 13 kwie, 2018

Jakbym miała dom to oczywiście musiałby się w nim znaleźć kominek :) daje to fajny klimat ;)

Kordian91

Post autor: Kordian91 » wt 25 lut, 2020

Cześć.
Jak już zwracamy uwagę na ogrzewanie, to warto też pamiętać o grzejnikach, by je wymienić. Warto kupić grzejnik kermi, który doskonale się sprawdza w pokoju. Jest to grzejnik z gwarancją, a kupić je możemy chociażby w sklepie internetowym MAT-DOM. Polecam.

Awatar użytkownika
panbudowlaniec
Kontakt:

Post autor: panbudowlaniec » śr 04 mar, 2020

kominek obowiązkowy, tylko pytanie jaki, żeby zaraz się nie okazało, że nie można z niego korzystać bo przepisy antysmogowe zabraniają

Awatar użytkownika
oskaryy
Kontakt:

Post autor: oskaryy » czw 12 mar, 2020

JA zwykły kominek zastąpiłem elektrycznym

kama01

Post autor: kama01 » sob 21 mar, 2020

Co do kominka to miałam obawy, bo różne historie znajomi opowiadali. Miałam wątpliwość czy rzeczywiscie kominek bedzie w stanie ogrzać cały dom. W przypadku większych powierzchni niektórzy mówili, że no bywa chłodnawo w pomieszczeniach na krańcach domu a zwłaszcza na poddaszu. Ostatecznie zamówilismy z montażem ten kocioł na gaz, cicho pracuje, jest niewielkich rozmiarów i jest bardzo intuicyjny w obsłudze. Postawilismy go w przedsionku i zabudowaliśmy boki by idealnie wkomponował sie w aranżacje domu

Awatar użytkownika
Picka
Kontakt:

Post autor: Picka » śr 13 maja, 2020

Już od lat ogrzewam domek tradycyjnym kominkiem :) klimat jest niesamowity - jedyny problem to przyjazd zimą i konieczność poczekania aż domek się nagrzeje

rose93
Kontakt:

Post autor: rose93 » pt 15 maja, 2020

Ja nie wyobrażam sobie obecnie ogrzewania kominkiem, chociaż nie ukrywam, że tęsknię za takim klimatem. Ogrzewanie gazowe = życie :P
"W życiu istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca ". Lubisz nowe technologie, oświetlenie? Zobacz artykuły na moim blogu o technologiach led

ODPOWIEDZ

Wróć do „Domki letniskowe”