buduję dom letniskowy

Aspekty budowy i utrzymania domków letniskowych
Post Reply
lola
Posts: 1
Joined: Wed 03 Jun, 2009

buduję dom letniskowy

Post by lola » Wed 03 Jun, 2009

Mamy zamiar postawić domek na działce letniskowej o metrażu około 50-60 m2 zainteresowana jestem gotowym domkiem montowanym na bloczkach najchętniej z zamieszkałym poddaszem może ktoś zna sprawdzoną firmę która solidnie dba o klienta i nie jest na bakier z jakością nie bardzo nam się spieszy ba mamy na razie barak nie ukrywam ,że cena też jest ważna .Proszę o e mail w tej sprawie dana-lola@wp.pl


feelx
Posts: 12
Joined: Sun 24 May, 2009

Post by feelx » Sat 20 Jun, 2009

Ja budowałem z Nord Home. Projekt SOSENKA pracowni MG PROJEKT (jako domek letniskowy). Do stanu deweloperskiego kosztował mnie 152.000 zł. Ale z tego co się orientuję to mają w swojej ofercie tańsze domki.
Pozdrawiam

agade
Posts: 1
Joined: Sun 09 Aug, 2009

Re: buduję dom letniskowy

Post by agade » Sun 09 Aug, 2009

Też chce postawic na dzialce maly domek letniskowy, drewniany, z poddaszem, metraz ok. 50 m2, z bali, albo szkieletowy (trudno mi sie zdecydowac). Znalazlam firme MAKAOZ ( www.makaoz.pl ). Orientowalam sie, ze domek "Alex" kosztuje ok.55 tys, z tym, ze fundamenty, elektryka i hydraulika dodatkowo we wlasnym zakresie. Czy ktos budowal z nimi? Prosze o opinie. Ewentualnie licze na namiary na inna firme montujaca w calosci takie domki.

kluiwert1
Posts: 1
Joined: Mon 07 Jun, 2010

Post by kluiwert1 » Mon 07 Jun, 2010

Ja polecałbymDomki Letniskowe Firmy Juhas, gdzie dokładniejsze informacje znajdziecie pod adresem www.juhas.com.pl.Polecam!!!! Jak budowałem swój domek, też korzystałem z ich usług.Firma mieści się przy trasie Bielsko-Żywiec, w Rybarzowicach, tam można zobaczyć ekspozycję.W Rajczy zaś możemy dokładniej poznać cały proces technologiczny.


Post Reply

Return to “Domki letniskowe”