Domek drewniany letniskowy

Aspekty budowy i utrzymania domków letniskowych
Post Reply
justam
Posts: 1
Joined: Fri 30 Jul, 2010

Domek drewniany letniskowy

Post by justam » Fri 30 Jul, 2010

Witam. Jestem nowa na forum.:0 Potrzebuję porady. Szukamy z mężem firmy, która zbuduje nam domek letniskowy. Kompletnie się na tym nie znam niestety. Czy możecie doradzić nam jakąś firmę z woj. lubelskiego???


Mara111
Posts: 1
Joined: Wed 03 Jun, 2015

Re: Domek drewniany letniskowy

Post by Mara111 » Wed 03 Jun, 2015

Mi domek robiła firma miejscowa. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z niego, wszystkie majowe weekendy tam spędzaliśmy. Ogólnie wszystko fajnie, szybko i sprawnie.

Karolina25
Posts: 4
Joined: Thu 18 Jun, 2015
Contact:

Re: Domek drewniany letniskowy

Post by Karolina25 » Thu 18 Jun, 2015

Mogę polecić bardzo dobrą i rzetelną firmę budującą do podstaw domki letniskowe. Właściciela nic nie interesuje poza uzyskaniem stosownych zezwoleń i wyborem odpowiedniego projektu. W ostatnim czasie wykonali sporą inwestycję w Sielpi: www.sielpiadomki.pl Polecam ich z czystym sumieniem. Jeśli ktoś potrzebuje namiary na solidną firmę wykonującą projekty i zarazem zajmującą się budową drewnianych domków letniskowych to zapraszam na priv.

drewrun
Posts: 35
Joined: Thu 31 Jul, 2014

Re: Domek drewniany letniskowy

Post by drewrun » Fri 26 Jun, 2015

firma wydaje się być rzeczywiście warta uwagi

barnow1
Posts: 1
Joined: Wed 05 Apr, 2017

Re: Domek drewniany letniskowy

Post by barnow1 » Wed 05 Apr, 2017

Mi takie domki letniskowe robiła firma z Krakowa, Jak znajdę jakiś kontakt to podrzuce w następnym poście.

flupalgra
Posts: 2
Joined: Thu 13 Apr, 2017
Contact:

Re: Domek drewniany letniskowy

Post by flupalgra » Thu 13 Apr, 2017

Kraków chyba tutaj oferuje najwięcej promocji na budowę domów letniskowych.

arnoldzik
Posts: 3
Joined: Thu 05 Oct, 2017

Re: Domek drewniany letniskowy

Post by arnoldzik » Thu 05 Oct, 2017

Mam małą ziemię w "zalesionym" terenie, też od dłuższego czasu myślę, aby tam jakiś mały drewniany domek postawić. Gdyby ktoś miał jakąś firmę poleconą i mógłby wysłać zdjęcie swojego domku / ile wyszło za to pieniędzy to byłbym bardzo wdzięczny.



Post Reply

Return to “Domki letniskowe”