Domek działkowy

Aspekty budowy i utrzymania domków letniskowych
Post Reply
KonradR505
Posts: 4
Joined: Fri 04 Jul, 2014

Domek działkowy

Post by KonradR505 » Fri 04 Jul, 2014

Witam, serdecznie na forum, mam na imię Konrad
Od pewnego czasu planuję wybudowanie domku na działce ROD i powiem szczerze, że mam totalny mętlik w głowie z tego nadmiaru konstrukcji co są w internecie. Domek chcę postawić o wymiarach całkowitych 4x6m (część domku 4x4m, taras 2x4m). Wybrałem metodę szkieletową, bo wydaje mi się najodpowiedniejsza do tego typu konstrukcji (mam jako takie pojęcie jak się buduje tą metodą bo przestudiowałem Waszą stronę dogłębnie), ale nie mam pojęcia jak zrobić taras. Chciałbym, aby moja konstrukcja wyglądała mniej więcej tak (chodzi mi o bryłę domku i jak ułożony taras) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48d ... 66d78.html
Najbardziej mi zależy abyście mi powiedzieli te rzeczy.
1. Odnośnie podłogi, czy szkielet podłogi w domku ma być oddzielnie i szkielet podłogi tarasu też ma być oddzielnie (oddzielnie dwie podłogi), czy ma być to jednolita podłoga idąca przez domek i taras bez przerwy.
2. Tzw murłata widziałem konstrukcje gdzie szła przez całą długość ściany i jeszcze przez taras, a widziałem jak była dokręcona do czoła ściany (tylko na długośći tarasu)
Bardzo Was proszę o pomoc, bo lato się zaczęło, a ja zamiast budować to się zastanawiam bez końca, z góry dziękuję.


KonradR505
Posts: 4
Joined: Fri 04 Jul, 2014

Re: Domek działkowy

Post by KonradR505 » Fri 11 Jul, 2014

Nieaktualne

Post Reply

Return to “Domki letniskowe”