Wykonawcy domów szkieletowych w Szczecinie

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
monikaitomek
Posts: 1
Joined: Fri 08 Sep, 2006
Location: Szczecin

Wykonawcy domów szkieletowych w Szczecinie

Post by monikaitomek » Fri 08 Sep, 2006

Prosimy o sugestie dotyczące solidnych wykonawców domów szkieletowych z województwa zachodniopomorskiego i sąsiadujących (a najlepiej z siedzibą w Szczecinie). Jak dotąd kontaktowaliśmy się tylko z firmą Unibud, jednak odstraszają nas trochę ich ceny.

Monika i Tomek


Małgocha
Posts: 17
Joined: Tue 28 Nov, 2006

Post by Małgocha » Fri 01 Dec, 2006

Tez poszukuję solidnej firmy , z siedzibą w Szczecinie. Proszę o namiary. :?: :!:

kombi
Posts: 53
Joined: Sun 20 Mar, 2005

Post by kombi » Sat 02 Dec, 2006

witam przyszłych szkieletorów jak ja zaczynałem swoją budowe tez miałem takie pytania kto gdzie i jak tym sie zajmie zaczałem się rozpytywać i mój przyszły kier bud wskazał mi adres zakładu stolarskiego pojechałem spraw. warsztat mają wszystkie narzędzia trak piły no wszystko wiec podpisałem umowe wyk całego szkieletu u nich na placy a było to podpisanie umowy GRUDZIEŃ 2004 i co do dzis mi nie wykonali , a zaliczkowałem 6tys aktualnie sprawa w sadzie ale pal licho zaczołem sam to ciągnaci i na dzien dzisiejszy zaczynam już elektryke wewnątrz POWIEM WAM SZCZERZE JESLI MACIE CZAS TO SAMI ZACZYNAJCIE ZAOSZCZEDZICIE GROSZA I BĘDZIECIE WIEDZIEC CO MACIE ja sobie dałem spokój z firmami bo z cenami to mnie przerazali myśleli że znalezli jelenia który nic tylko bedzie płacił chcecie wiecej informacjj to wejdzcie na post WOJ ZACHODNIOPOMORSKIE p wojtku pomocy FINAŁ POZDRAWIAM

Małgosia
Posts: 9
Joined: Thu 07 Dec, 2006
Location: Szczecin

Post by Małgosia » Thu 07 Dec, 2006

Jesteśmy bardzo zainteresowani firmami z okolic szczecina, które wybudowałyby nam dom szkieletowy "pod klucz" ...Czy znacie takie firmy?

serio
Posts: 8
Joined: Fri 15 Dec, 2006

unibud , drewstyl , ekodom, partnerinwest itd.Rutkowski Hala

Post by serio » Mon 01 Jan, 2007

Witam,
proszę bacznie zwracać uwagę gdzie przewijają się nazwiska Rutkowski , Hala , Szymendera szwagier Rutkowskiego to stara ekipa Drewstylu . Jak ktoś chce mieć problemy z inwestycja i utopić pieniądze to jego sprawa. po to są te posty by ostrzec tych którzy nie chcą czasem stracić swoich oszczędności lub płacić kredyt nie mając domu. Za to ci Panowie mieszkają w domach pobudowanych - oczywiście domy są na inne osoby nie na nazwiska w/w Panów .

serio
Posts: 8
Joined: Fri 15 Dec, 2006

firmy budujące domy z Szczecina

Post by serio » Mon 01 Jan, 2007

W Szczecinie i w innych miastach są ekspozycje które prowadzą dla Rutkowskiego i Hali osoby które są krewnymi lub osobami opłacanymi przez tych panów.

RADGOS
Posts: 6
Joined: Thu 02 Aug, 2007

Post by RADGOS » Thu 02 Aug, 2007

polecam firme ...........................................widzialem ich robote, naprawde profesjonalnie, znają sie na robocie
warto zadzwonic - to numer bezpośrednio do wlasciciela, najlepiej z nim gadac 0-500-.....................
z doświadczenia wiem, ze lepiej załatfisz cos z małą firmą niż z taką co jest na topie w twojej okolicy... mysmy tak zrobili i to byla dobra decyzja
Polaca wszystkim
RadgosQu

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Fri 03 Aug, 2007

RADGOS wrote:polecam firme ...................
Tutejsze Forum to nie miejsce na tanią reklamę.

Wybacz RADGOS, ale Towje wszytske posty ograniczją się do promocji jakiejś tam firmy. Stąd moja ingerencja w Twoje posty.

Avecbud
Posts: 76
Joined: Sun 03 Jun, 2007

Post by Avecbud » Sun 05 Aug, 2007

Chetnie wybuduje pare domow w Szczecinie dla przykladu innych firm partaczacych budowy domow.
Pozdrawiam
Firma .............................

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Sun 05 Aug, 2007

Wojciech Nitka wrote:Wybacz RADGOS, ale Towje wszytske posty ograniczją się do promocji jakiejś tam firmy. Stąd moja ingerencja w Twoje posty.
a posty Avecbud :?: :?:
Avecbud wrote:dla przykladu innych firm partaczacych budowy domow
ho ,ho jak autoreklama :grin:

Avecbud
Posts: 76
Joined: Sun 03 Jun, 2007

Post by Avecbud » Sun 05 Aug, 2007

Nie jest to z mojej strony autoreklama, tylko stwierdzenie faktow dzieki waszym postom, jak wyglada budownictwo drewniane w Polsce. Aspekty techniczne wiedzy, przez niektore firmy maja wiele do zyczenia i dlatego zaproponowalem swoja pomoc. To wszystko.
Pozdrawiam .

RADGOS
Posts: 6
Joined: Thu 02 Aug, 2007

Post by RADGOS » Wed 15 Aug, 2007

Właśnie przed nieuczciwymi powinniśmy się wzajemnie przestrzegać. Moja siostra tak straciła...do dziś sprawa leży w sądzie...i czeka...
A czy autoreklama ? Odpowiadam NIE!! Polecam firmę, która się sprawdziła... i tyle! Jak coś jestem pod mailem.
Pozdro dla wszystkich szukających....

wiesia0
Posts: 6
Joined: Tue 16 Oct, 2007
Location: okolice Szczecina

Post by wiesia0 » Tue 16 Oct, 2007

proszę was wszystkich jak znacie dobrą i solidną firmę z okolic szczecina to dajcie namiary na priv
budować szkieleciaka czy nie budować oto jest pytanie

izaska
Posts: 4
Joined: Sun 16 Sep, 2007
Location: Szczecin

Post by izaska » Thu 18 Oct, 2007

Hej Szczecinianie!
A może ktoś budował ze szczecińska firmą Sylwan-Bud i Przyjazne domy Jankowiak-Krzyżak???
Podobno ich domy stoją w naszym województwie!
izaska



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”