Firma z Warszawy

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Michalina Mącka

Firma z Warszawy

Post by Michalina Mącka » Mon 23 Aug, 2004

Dzień dobry.
Szukam firmy z Warszawy. Do budowy domu.
Czy miejscowosć skąd pochodzi firma ma znaczenie? Znam dobrą firmę z Wrocławia. Czy ona może budować dom pod Markami?
Michalina


Sławek

ten sam problem

Post by Sławek » Wed 25 Aug, 2004

Mam podobny problem. Szukam rzetelnej firmy z woj. łódzkiego, której nie będę musiał pilnować na placu budowy. Co do firmy z odległej miejscowości, mam obawy, że podniesie ona koszty wykonania domu (np. o koszty zakwaterowania pracowników) lub zleci budowę jakiemuś miejscowemu podwykonawcy. Nie mam żadnych doświadczeń w tej sprawie a to tylko moje przypuszczenia, więc chętnie wysłucham rad doświadczonych inwestorów.
Sławek

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Fri 27 Aug, 2004

Proszę podajcie adresy e-mailowe, by mógł przesłać Wam, na priva, namiary na firmy, które jak myślę spełnią Wasze oczekiwania.

Waldek

budowa domu

Post by Waldek » Sat 28 Aug, 2004

Zamierzam budować dom w technologii szkieletu drewnianego w Koluszkach koło Łodzi i proszę o namiary na firmy z okolicy godne polecenia.Mój adres : waldek.bak@xl.wp.pl

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sat 28 Aug, 2004

Kontakt na firmę z Łodzi wysłałem na priva.

Dziękuję za obdarzenie zaufaniem Centrum Budownictwa Szkieletowego. Nie mniej dla podnoszenia usług, współpracujących z nami, firm wykonawczych, proszę o wszelkie informacje dotyczące jakości obsługi Państwa przez wskazaną firmę, jak również wszelkie uwagi dotyczące jakości robót.

Barbara

Ekspert technologii

Post by Barbara » Tue 07 Sep, 2004

Poszukuje eksperta od technologii szkieletowej. Mam okazję kupić dom - kanadyjczyk i potrzebuje kogos, kto go obejrzy i oceni jego wykonanie.

Z góry dziękuje,
barbara

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Thu 09 Sep, 2004

Wykonujemy tego typu usługi.
Proszę o kontakt na priva.

Stanisław

Post by Stanisław » Mon 04 Oct, 2004

Byłbym wdzięczny za odpowiedź na pytanie: czy ekspert jest wstanie w sposób jednoznaczny ustalić co jest przyczyną zapachu stęchlizny w dziesięcioletnim kanadyjczyku, który przez ostatnie dwa lata był zamieszkiwany sporadycznie? Czy przyczyną tą może być brak wietrzenia czy też zawilgocenie albo wręcz zagrzybienie domu?

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 11 Oct, 2004

Taka ocena wymaga niestety wizyty na budowie, a co za tym idzie - szczegółowych oględzin podpiwniczenia, poddasza i być może wykonania kilku odkrywek w przegrodach zewnętrznych.
Trudno na odległość ocenić powód zapachu stęchlizny. Przyczyny mogą być różne, tym bardziej że jak piszesz dom był zamieszkiwany sporadycznie, a tym samym mógł być w okresie zimowym nie ogrzewany.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”