Firma DREMREX/EKO-HUS z Elbląga

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Ajeczka
Posts: 1
Joined: Tue 06 Oct, 2020

Firma DREMREX/EKO-HUS z Elbląga

Post by Ajeczka » Tue 06 Oct, 2020

Witam, tak jak w temacie czy ktoś miał styczność z firmą DREMEX/EKO-HUS z Elbląga. Mamy zamiar budować dom szkieletowy zainteresowała Nas ta firma, ale czy ktoś ma dom postawiony z tą firmą. Proszę o wsparcie bo mam mętlik w głowie :) :P


Kubaogi
Posts: 1
Joined: Tue 16 Mar, 2021

Re: Firma DREMREX/EKO-HUS z Elbląga

Post by Kubaogi » Tue 16 Mar, 2021

Nie polecam tego wykonawcy! Z dala od nich. Oszuści, krętacze, niesłowni, złośliwi, wszystko obiecają, ale nie zrobią! Niby tanio i wszystko w pakiecie a później okazuje się, że za wszystko trzeba dopłacać bo nie było w umowie! Terminy niebotycznie przekroczone. Wymagają płatności z góry i inwestor nic już nie może im zrobić...

bombaj
Posts: 5
Joined: Wed 08 Dec, 2021

Re: Firma DREMREX/EKO-HUS z Elbląga

Post by bombaj » Wed 08 Dec, 2021

W pelni popieram mojego poprzednika i odradzam firme DREMEX czy jak tez sie nazywaja ECO HUS z Elblaga mieszczaca sie przy ul.Warszawskiej. Odradzam te firme. Umowa jest sformulowana tak ze placisz im przed etapem. Nie przestrzegaja warunkow umowy ktora sobie sami stworzyli. Przetrzymuja twoje pieniadze nie pojawiaja sie na budowie. Ty nie masz pieniedzy materialow uch nie ma po dwa trzy miesiace albo wcale.Sa bezcz3lni. Mili przed umowa i wplaceniem pieniedzy. To oszusci. Odradzam nie budujcie z nimi domow i nie dajcie sie nabic na piekne slowka. Cena ktora jest w umowie i tak nie jest ostateczna za wszystko trzena doplacac o ile nie wezma pieniedzy i nie znikna. ODRADZAM. Nie jestem zazdrosna konkurencja

bombaj
Posts: 5
Joined: Wed 08 Dec, 2021

Re: Firma DREMREX/EKO-HUS z Elbląga

Post by bombaj » Wed 08 Dec, 2021

Prosze o kontakt osoby ktore zostaly oszukane przez te firme

jaskolka
Posts: 4
Joined: Fri 31 Dec, 2021

Re: Firma DREMREX/EKO-HUS z Elbląga

Post by jaskolka » Fri 31 Dec, 2021

ja również szukam poszkodowanych zapraszam do kontaktu na jaskolka5276@wp.pl

hyper
Posts: 1
Joined: Sat 29 Jan, 2022

Re: Firma DREMREX/EKO-HUS z Elbląga

Post by hyper » Tue 01 Feb, 2022

Dzień dobry. A ja polecam tą firmę, robiła dla mnie ta firma domek letniskowy i dobry kontakt był. Polecam

jaskolka
Posts: 4
Joined: Fri 31 Dec, 2021

Re: Firma DREMREX/EKO-HUS z Elbląga

Post by jaskolka » Mon 14 Feb, 2022

Oczywiście pani I.K ma pani bardzo dobry kontakt ze sobą sama to ciężka praca osuwanie postów wpisów i negatywnych opinii o własnej firmie by budować piramidy :)

bombaj
Posts: 5
Joined: Wed 08 Dec, 2021

Re: Firma DREMREX/EKO-HUS z Elbląga

Post by bombaj » Tue 05 Apr, 2022

Do poprzednika. o co chodzi z twworzeniem piramid przez I.K?

jaskolka
Posts: 4
Joined: Fri 31 Dec, 2021

Re: Firma DREMREX/EKO-HUS z Elbląga

Post by jaskolka » Mon 25 Apr, 2022

budują dom nie kończą innym owieczkom pokazują ze tu zaraz skończą wszystko fajnie jest nowy klient starego można olać wystawić fakturki za dodatkowe prace hahahahhaha i zniknąć po maluje sie oczy nowemu klientowi rozkopie znudzi sie drugi to sie znów klienta zmieni nie znam osoby której skończyli budować zregu to wybiorą kasę za etapy i pach nie ma ekipy kasy tez

bombaj
Posts: 5
Joined: Wed 08 Dec, 2021

Re: Firma DREMREX/EKO-HUS z Elbląga

Post by bombaj » Tue 21 Jun, 2022

Budowa domu z ta firma byla udreka. Cale wykonanie przeciagnelo sie o wiele miesiecy. Juz nie wspomne o wyzwiskach oraz awanturach gdy trzeba bylo rozpoczynac kolejny etap oczywiscie po wzieciu pieniedzy. Takze odradzam..prosze sie dobrze zastanowic przed wyborem tej firmy. Niestety wczesniej zanim przed podpisaniem umowy nigdzie nie bylo komentarzy dotyczacej tej firmy i to nas zwiodlo i oczywiscie na poczatku wszystko pieknie ladnie..do czasu rozpoczecia realizacji...potem juz byly tylko problemy i doplaty praktycznie do kazdego etapu.

jaskolka
Posts: 4
Joined: Fri 31 Dec, 2021

Re: Firma DREMREX/EKO-HUS z Elbląga

Post by jaskolka » Fri 15 Jul, 2022

przestrzegam przed pozytywnymi komentarzami na stroni goowork firma zaczęła tworzyć pozytywne opinie na swój temat negatywne usuwają wiem ze poszkodowanych jest bardzo dużo okol 20 budynków nie skończonych wszędzie ten sam schemat na początku milo puki się nie wezmą transzy potem oczekiwanie miesiącami aż się pojawią .firma dział na ternie całej polski uwaga na zagrywkę np proponuje panu kolor dachu antracyt po czym wystawia dopłatę 9tysi bo w umowie jest na pisane kolor dachu szary albo zrobimy panu dachówkę betonowa wychodzie taniej po czym dopłata sami potrafią zminiac materiały a potem wysyłając dodatkowe faktury .nie podpisywać za nich żadnych wz itp .i wile wile innych patentów ktoś w kłopotach pisać .



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”