Ag-bud Domy z drewna Sp z oo Garwolin

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Eliza
Posts: 3
Joined: Wed 27 Jan, 2021

Ag-bud Domy z drewna Sp z oo Garwolin

Post by Eliza » Wed 27 Jan, 2021

Witam, chciałbym przestrzec przed budowa z firmą Ag-bud Domy z drewna Sp z oo Marek Karczmarczyk z Garwolin. Umowa podpisana w styczniu 2019 według której wpłacone zaliczki 30 % wartości całego domu, budowa miała się rozpocząć najpóźniej we wrześniu choć właściciel obiecywał fundament już w lipcu. Nie rozpoczął ani w lipcu ani we wrześniu, na moje oficjalne pismo i telefony 10 razy dziennie których nie odbierał, rozpoczął fundament w listopadzie. Konstrukcje zakończył w styczniu 2020.Dom do stanu deweloperskiego w umowie powinien być ukończony wedle umowy 20 stycznia 2020. Przy stawianiu konstrukcji obiecywał poprawę i będzie budował, odbierał telefony itp że będzie ukończony przed wakacjami, na co machnęłam ręka i liczyłam, że zrobi jak mówi. Nie zrobił, abeksiwalnumowe, że wybuduje do 17 sierpnia 2020, nie ukończył budowy do tej pory. Brak kontaktu, brak ukończenia i wywiązania się z umowy. Wiem, że zależy mu na wpłaconych zaliczkach i na niczym więcej bo ma rozpoczęte 12 budow i nikomu nie skończył a podpisał kolejne cztery z ludźmi którzy nie mają pojęcia w co się wpakowali. Stresu, zdrowia i horroru nie życzę najgorszemu wrogowi dlatego staram się ostrzec wszystkich.


Kama+18
Posts: 1
Joined: Thu 28 Jan, 2021

Re: Ag-bud Domy z drewna Sp z oo Garwolin

Post by Kama+18 » Thu 28 Jan, 2021

Bardzo dziękuję za dodanie opinii. Jestem jednym z tych dwunastu. Moja budowa tak jak u Pani rozgrzebana i końca nie widać. Całkowity brak kontaktu nie odbierają telefonu. Telefon odbierany tylko przed kolejną zaliczką.
Obiema rękami podpisuję się pod Pani opinią o tej niby firmie.

Eliza
Posts: 3
Joined: Wed 27 Jan, 2021

Re: Ag-bud Domy z drewna Sp z oo Garwolin

Post by Eliza » Tue 02 Feb, 2021

A najgorsze jest to, że nowe osoby podpisują umowy nieświadome tego, że czeka je horror jaki ja teraz przechodzę, bez dachu nad głową, bez pieniędzy które były moim jedynym zapleczem życiowym

Katarzyna90
Posts: 2
Joined: Tue 16 Feb, 2021

Re: Ag-bud Domy z drewna Sp z oo Garwolin

Post by Katarzyna90 » Tue 16 Feb, 2021

A czy ktoś próbował iść na drogę sądową?

axr1
Posts: 1
Joined: Tue 23 Feb, 2021

Re: Ag-bud Domy z drewna Sp z oo Garwolin

Post by axr1 » Tue 23 Feb, 2021

Również identyczna historia u nas. Zakończenie budowy miało być 30 września 2020 r. W październiku skończyli stan surowy otwarty, zero kontaktu. Wysłaliśmy przez prawnika ponaglenie oczywiście nic nie dało. A spłacamy same odsetki za kredyt. Nie życzymy nikomu takiego horroru.

bielawscykancelaria
Posts: 1
Joined: Wed 24 Feb, 2021

Re: Ag-bud Domy z drewna Sp z oo Garwolin

Post by bielawscykancelaria » Wed 24 Feb, 2021

Dzień dobry,
poszukujemy informacji na temat spółki AG-BUD Domy z drewna Sp. z o.o. dotyczących prowadzonych inwestycji i zawartych umów - zarówno przed kwietniem 2020 roku, jak i po tej dacie. Jeżeli ktoś z Państwa zechciałby podzielić się swoją wiedzą, będziemy bardzo wdzięczni. Zapraszam do kontaktu: tel. 515-270-306, e-mail: kontakt@bielawscy-kancelaria.pl
radca prawny Bartłomiej Bielawski

ulla
Posts: 1
Joined: Thu 18 Mar, 2021

Re: Ag-bud Domy z drewna Sp z oo Garwolin

Post by ulla » Thu 18 Mar, 2021

Też nie polecam. Umowę podpisaliśmy w grudniu 2018r. Do tej pory wykańczamy dom. Miał być gotowy w listopadzie 2019. Na początku 2020 roku jeszcze męczyliśmy się z próbą kontaktowania się z firmą. Zostaliśmy z niewykończonym domem. Potwierdzam, że właściciel kontaktuje się tylko przed zaliczkami, wyciąga kasę obiecując dalsze prace po czym nie odbiera telefonów. Dlaczego dopiero teraz? Coś nas tknęło żeby sprawdzić opinie po rozmowie z jednym z jego podwykonawców i informacji, że kontakt urwał się nawet w tam. Dowiedzieliśmy, od podwykonawcy, że sporo osób ma teraz problemy z tą firmę i że inwestorzy sami kontaktują się z podwykonawcami i im sami płacą za coś co mieli wpisane w umowie. Kiedy my zaczynaliśmy budowę nie było żadnych opinii, które mogłyby dać nam czerwone światło.
W 2020 odwiedziliśmy prawnika w tej sprawie ale uznał, że próby odzyskania pieniędzy z tytułu kary umownej nie mają sensu bo to budowlaniec. Od listopada 2019 powinniśmy naliczać karę ale po miesiącach stresu (a było tego naprawdę dużo) dalismy sobie spokój i wzięliśmy się za wykończenie na własną rękę.

Adam1983
Posts: 2
Joined: Sat 17 Jul, 2021

Re: Ag-bud Domy z drewna Sp z oo Garwolin

Post by Adam1983 » Sat 17 Jul, 2021

Właściciel to oszust i wyłudzacz właśnie idę z nim do sądu, wszystko tak samo jak u innych pokrzywdzonych

Adam

adam j
Posts: 1
Joined: Tue 28 Sep, 2021

Re: Ag-bud Domy z drewna Sp z oo Garwolin

Post by adam j » Tue 28 Sep, 2021

Zdecydowałem się na ta firmę, ponieważ zaproponowali jedna z najlepszych ofert na rynku i nie żałuje. Współpraca układała się pomyślnie, wszystko zgodnie z umowa terminowa i przy kontakcie ze mną cały czas.

damian k
Posts: 1
Joined: Tue 30 Nov, 2021

Re: Ag-bud Domy z drewna Sp z oo Garwolin

Post by damian k » Tue 30 Nov, 2021

Mamy piękny dom dzięki Wam. Dziękujemy bardzo i powiem szczerze że warto samemu sprawdzić szczegóły niż opierać się na tym co można zobaczyć w sieci :) Pozdrawiam!

Wojtek2302
Posts: 2
Joined: Tue 26 Mar, 2024

Re: Ag-bud Domy z drewna Sp z oo Garwolin

Post by Wojtek2302 » Tue 26 Mar, 2024

Pan Marek to totalny złodziej nie oszust , bierze kasę i roboty nie kończy, mam pytanie do wszystkich Państwa , może czas odwiedzić Pana Marka u niego w domu , niech robi chaty do końca, albo niech oddaje kasę, ja mam zamiar wjechać z adwokatem na jego chatę i odzyskać pieniądze, czy ktoś jedzie ze mną do Pana Marka, czas najwyższy tego Pana ustawić na prawidłowe tory, wiem że jego podwykonawcy też nie mają uregulowanych opłat i też mam z nimi kontakt i też chcą odzyskać kasę.

Wojtek2302
Posts: 2
Joined: Tue 26 Mar, 2024

Re: Ag-bud Domy z drewna Sp z oo Garwolin

Post by Wojtek2302 » Thu 28 Mar, 2024

Witam przestroga dla innych nieświadomych ludzi Pan Marek ma teraz frajerska firmę dom- bud, która ma siedzibę w Garwolinie , ten dom w którym przyjmuje oszust z firmy dom-bud nie jest już jego ponieważ komornik go zlicytował, a ten pan tylko go wynajmuje, ag-bud i dom-bud to bankruci firmy lewizny ,dlatego pan chce zaliczki i to duże , a potem jak koszty wykończenia lub dokończenia inwestycji są większe od pozostałych płatności to frajer Marek nie kończy i nie odbiera telefonów, więc na wyjebane na inwestora, proszę nie podpisywać żadnych umów z tym panem bo nie ma nawet majątku , żeby z niego ściągnąć kasę .Ten człowiek jest wielkim bankrutem, zatrudnia ludzi na czarno nie odprowadza żadnych składek , a co najgorsze nie wypłaca podwykonawcom pieniędzy, wiem bo mam z nimi kontakt.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”