Nikt nie budował "domu z paczki"?

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Małgosia
Posts: 9
Joined: Thu 07 Dec, 2006
Location: Szczecin

Nikt nie budował "domu z paczki"?

Post by Małgosia » Sun 10 Dec, 2006

Witam serdecznie
Czy nikt z zachodniopomorskim nie budował "domu z paczki"? Czytając forum odnoszę wrazenie ze temat jest obcy użytkownikom.
Razem z mężem chcemy właśnie wybudować taki domek. Nie znamy firm. Nie wiemy jak się poruszać.
Panie Wojtku!!!! Proszę jeśli to możliwe, albo doradzić albo odradzić. Choć chciałabym żeby marzenie nasze się spełniło.
Proszę o wiadomośc na prv. Czy może Pan polecić taką firme, która by w okolicach szczecina postawiła nam domek pod klucz?


Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 10 Dec, 2006

Jak najbardziej wysyłam namiary na firmę, z której winnaś być zadowolona.

A tak przy okazji - co rozumiesz pod hasłem "dom z paczki"? Takie hasło było kiedyś lansowane przez niektóre firmy. Firmy miały przygotowywać elementy (prefabrykaty) tak, by inwestor mógł sobie sam złozyć dom. Coś jak klocki Lego. Tematy jednak upadły, choć jedna z firm w dalszym ciągu reklamuje się pod hasłem "domy z paczki".

No właśnie jak to jest? Z jednej strony pytasz o "domy z paczki" a z drugiej strony szukasz firmy "która by w okolicach szczecina postawiła nam domek pod klucz" Jak to jest?

Małgosia
Posts: 9
Joined: Thu 07 Dec, 2006
Location: Szczecin

Post by Małgosia » Wed 13 Dec, 2006

Panie Wojtku!
fakt pewnie z racji tego ,że z budownictwem mam tyle wspólnego ,że chcę mieć wybudowany dom, pomyliłam nazewnictwo. A może skuszona oferta "domu z paczki" po prostu tak nazwałam dom szkieletowy. Dziękuję za kontakt z firmą Galena. Narazie dalej ich strona się nie otwiera, wieć mam tylko informacje od własciciela..że tak..że w okolicy...że za tyle..Choć powiedział rzecz dla mnie znaczącą ,że nie buduje pod klucz..Chce szukac dalej..firm..ale kontaktu z Galeną nie zrywam narazie.
Gdyby Pan wiedział o innych firmach..
A co Pan sądzi o firmie Oleszczuk z Kamienia Pomorskiego?
A tak na marginesie..to bardzo dziękuję za szybki kontakt z potencjalnym wykonawcą:):):)
Małgosia


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”