Uwaga na firmę Ekodom z Gdańska

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Mile
Posts: 41
Joined: Sun 20 Mar, 2005

Uwaga na firmę Ekodom z Gdańska

Post by Mile » Mon 11 Dec, 2006

Kiedyś Drewstyl - dziś Ekodom

UWAGA, UWAGA, UWAGA - właściciel Drewstylu - Arkadiusz Rutkowski założył nową firmę, którą podobno firmuje jego żona - Ekodom - http://ekodompl.eu/

Przed podjęciem rozmów z tą firmą warto zapoznać się z opiniami okradzionych przez Drewstyl - okradzonymi i w kraju i za granicą.


serio
Posts: 8
Joined: Fri 15 Dec, 2006

Uwaga na firmę "Ekodom" sp z oo z Gdańska

Post by serio » Fri 15 Dec, 2006

To fakt jest taka firma o tej nazwie i sprawdziłem to ten sam osobnik co był w "Drewstylu "sp z oo w Gdańsku na Stępce , ale on jeszcze w innych firmach prawdopodobnie "podobnie"działa jak działał w "Drewstylu" na Stępce , okazało sie że brak z nimi wszelkiego kontaktu całe biuro gdzies przeniesli , nie ma tych pań z biura z handlowego . Ta ostatnia krewna co z nimi pracowała rzekomo gdzieś z nimi dalej pracuje ale ona tak też kłamie jak najeta sam jej to kiedyś powiedziałem . Ludzie jak się za nich nie wezma to już pieniędzy nie odzyskaja. Nie wypada nic innego jak nie do sądu ale do prokuratora , ściagam wszystko z postów i przekazuje tam gdzie dawno powinienem był przekazać.
Powodzenia dla innych ofiar tych ludzi Rutkowskiego i Hali

Mile
Posts: 41
Joined: Sun 20 Mar, 2005

Post by Mile » Sat 16 Dec, 2006

Wszystkim, którzy chcę poznać rodowód firmy Ekodom z Gdańska proponuję stronę - http://www2.whois.eu/whois/GetWhois.htm - gdzie jako rejestrator domemy http://www.ekodompl.eu widnieje wpis:

Dane dotyczące domeny
Domena
Nazwa ekodompl
Status Zarejestrowany
Zarejestrowany 03 listopad 2006
Ostatnia aktualizacja 03 listopad 2006 15:36

Rejestrujący
Nazwa F.U.H.PARTNERINWEST, ARKADIUSZ RUTKOWSKI
Organizacja F.U.H.PARTNERINWEST, ARKADIUSZ RUTKOWSKI
Język polski
Adres: ul. Na Stępce 1a
80-752 Gdańsk
pomorskie
Polska
Adres e-mail - kachapl@wp.pl

Małgocha
Posts: 17
Joined: Tue 28 Nov, 2006

Post by Małgocha » Tue 06 Feb, 2007

Firma Ecodom to kontynuacja przekrętów A. Rutkowskiego z Drewstylu.

Małgocha
Posts: 17
Joined: Tue 28 Nov, 2006

Post by Małgocha » Mon 04 Jun, 2007

Ponownie ostrzegam, aby już nikogo nie oszukali !!!

Joanna5
Posts: 4
Joined: Sun 04 Nov, 2007

Post by Joanna5 » Sun 04 Nov, 2007

Czy firma Ekodom to naprawdę oszuści? Jeśli jest tylu pokrzywdzonych to dlaczego jeszcze działają??? :shock:
Jestem po wstępnych rozmowach z nimi i wydawali mi się rzetelni i bardzo chetni do pracy. To forum odkryłam przypadkiem i jestem w lekkim szoku. Dobrze, że jeszcze nie wpłaciłam zaliczki!!!

Małgocha
Posts: 17
Joined: Tue 28 Nov, 2006

Post by Małgocha » Mon 03 Dec, 2007

Ciesz się i omijaj tę firmę z daleka !!!

teree
Posts: 1
Joined: Wed 24 Jun, 2015

Re: Uwaga na firmę Ekodom z Gdańska

Post by teree » Wed 24 Jun, 2015

Nie polecam z całego serca pana Rutkowskiego (ani Roberta ani Arkadiusza) - sprawa będzie w sądzie za opieszałość, kłamstwa, mydlenie oczu i niedotrzymywanie terminów. Budowa przeciągnęła się o dodatkowy rok, zepsuł nam nerwów, zdrowia i straciliśmy przez niego dużo pieniędzy. Na prawdę - nie polecam, trzymajcie się od tego kombinatora z daleka!
certyfikat kupiony, nie przedstawia żadnej wartości .
Firma eko-domy drewniane z Przywidza
http://www.eko-domydrewniane.pl/

DUSIA
Posts: 1
Joined: Sun 16 Jul, 2017

Re: Uwaga na firmę Ekodom z Gdańska

Post by DUSIA » Sun 16 Jul, 2017

Witam wszystkich na forum. Proszę o wszelkie informacje i/lub kontakt od osób, które padły ofiarą nieuczciwości p. Arkadiusza Rutkowskiego reprezentującego firmę EKODOM DOMY DREWNIANE z Przywidza! Czuję, że padłam ofiarą mojej łatwowierności. Chciałabym się zapytać np. kto to jest Robert Rutkowski, bo ja mam kontakt z Arkadiuszem (kim on jest w tej firmie- jakim prawem ją reprezentuje) a w CIDG wpisany jest Robert? No i jak sobie z tym panem poradzić, bo zaczął się czarny scenariusz - telefon milczy, termin dawno przeleciał itd. Będę bardzo wdzięczna za kontakt i ew. pomoc w rozwiązaniu tej zagadki. Może ktoś z Was lub z waszych znajomych, którzy mieliby jakiekolwiek informacje na temat tych panów, zechcieliby się ze mną podzielić swoją wiedzą - będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam.

damiannnn
Posts: 1
Joined: Mon 04 Dec, 2017

DUSIA

Post by damiannnn » Mon 04 Dec, 2017

DUSIA wrote:Witam wszystkich na forum. Proszę o wszelkie informacje i/lub kontakt od osób, które padły ofiarą nieuczciwości p. Arkadiusza Rutkowskiego reprezentującego firmę EKODOM DOMY DREWNIANE z Przywidza! Czuję, że padłam ofiarą mojej łatwowierności. Chciałabym się zapytać np. kto to jest Robert Rutkowski, bo ja mam kontakt z Arkadiuszem (kim on jest w tej firmie- jakim prawem ją reprezentuje) a w CIDG wpisany jest Robert? No i jak sobie z tym panem poradzić, bo zaczął się czarny scenariusz - telefon milczy, termin dawno przeleciał itd. Będę bardzo wdzięczna za kontakt i ew. pomoc w rozwiązaniu tej zagadki. Może ktoś z Was lub z waszych znajomych, którzy mieliby jakiekolwiek informacje na temat tych panów, zechcieliby się ze mną podzielić swoją wiedzą - będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam.
    DUSIA wrote:Witam wszystkich na forum. Proszę o wszelkie informacje i/lub kontakt od osób, które padły ofiarą nieuczciwości p. Arkadiusza Rutkowskiego reprezentującego firmę EKODOM DOMY DREWNIANE z Przywidza! Czuję, że padłam ofiarą mojej łatwowierności. Chciałabym się zapytać np. kto to jest Robert Rutkowski, bo ja mam kontakt z Arkadiuszem (kim on jest w tej firmie- jakim prawem ją reprezentuje) a w CIDG wpisany jest Robert? No i jak sobie z tym panem poradzić, bo zaczął się czarny scenariusz - telefon milczy, termin dawno przeleciał itd. Będę bardzo wdzięczna za kontakt i ew. pomoc w rozwiązaniu tej zagadki. Może ktoś z Was lub z waszych znajomych, którzy mieliby jakiekolwiek informacje na temat tych panów, zechcieliby się ze mną podzielić swoją wiedzą - będę bardzo wdzięczna.
    Pozdrawiam.

    Witam jestem w stanie udzielic pani informacji na temat rutkowskiego ale prwatnie niebardzo znam sie na internecie napisanie paru sluw to dramat pozdrawiam

    rudolfo
    Posts: 1
    Joined: Mon 25 Feb, 2019

    Re: Uwaga na firmę Ekodom z Gdańska

    Post by rudolfo » Mon 25 Feb, 2019

    Witam.Mam ten sam problem z tym panem i prawdopodobnie do prokuratury z tym problemem pójdę. Chce Pani połączyć siły? Pozdrawiam. Piotr Dras

    Evelyn
    Posts: 3
    Joined: Tue 01 Oct, 2019

    Re: Uwaga na firmę Ekodom z Gdańska

    Post by Evelyn » Tue 01 Oct, 2019

    Bardzo proszę o kontakt wszystkich oszukanych przez Arkadiusza Rutkowskiego oraz firm i osób z nim powiązanych pod adresem e-mail: dontrysohard@o2.pl

    Dzwoneczek
    Posts: 3
    Joined: Fri 04 Oct, 2019

    Re: Uwaga na firmę Ekodom z Gdańska

    Post by Dzwoneczek » Fri 04 Oct, 2019

    Ja również poproszę o kontakt wszystkich, którzy mieli problemy z firmą Eko Partner Arkadiusz Rutkowski oraz innymi z nim powiązanymi.
    Kontakt: julietta4925@gmail.com

    Max77
    Posts: 2
    Joined: Tue 17 Dec, 2019

    Re: Uwaga na firmę Ekodom z Gdańska

    Post by Max77 » Tue 17 Dec, 2019

    Firma wybudowała dom bardzo szybko i jestem naprawdę zadowolony, bo całe prace zostały wykonane w ciągu tylko 40 dni. Właściwie można już w środku wykańczać i niedługo się wprowadzać. Budowa trochę się przeciągnęła, ale efekt super.

    Pawelek98
    Posts: 1
    Joined: Mon 30 Dec, 2019

    Re: Uwaga na firmę Ekodom z Gdańska

    Post by Pawelek98 » Mon 30 Dec, 2019

    Jeszcze raz chciałam wam podziękować, że pomogliście nam urzeczywistnić marzenie o naszym małym góralskim domku. No może ostatecznie nie takim małym, ale jest fantastyczny i szczerze za niego dziękuję. Profesjonalizm jest waszą ogromną zaletą.

    Onyszko
    Posts: 3
    Joined: Thu 09 Jan, 2020

    Re: Uwaga na firmę Ekodom z Gdańska

    Post by Onyszko » Thu 09 Jan, 2020

    Budują naprawdę solidne domy i mają w tym doświadczenie. W naszym regionie (Podhale) firma jest bardzo znana i często przyjeżdża tutaj do budowy, więc ludzie przekazują sobie kontakt dosłownie pocztą pantoflową i w taki też sposób sam poznałem firmę. Budowa domu drewnianego jest moim największym jak dotąd spełnionym marzeniem. Jako jedni z nielicznych stosują coraz to nowe technologie.

    Wojciech Nitka
    Posts: 3841
    Joined: Thu 19 Aug, 2004
    Location: Gdańsk
    Contact:

    Re: Uwaga na firmę Ekodom z Gdańska

    Post by Wojciech Nitka » Thu 09 Jan, 2020

    Max77, Pawelek98, Onyszko - proszę nie udawać tego kim Pan nie jest...
    Kolejne wpisy będą usuwane...

    Max77
    Posts: 2
    Joined: Tue 17 Dec, 2019

    Re: Uwaga na firmę Ekodom z Gdańska

    Post by Max77 » Wed 29 Jan, 2020

    Szanowny Panie Wojciechu ja wiem kim jestem i wiem co i jak mi firma wykonała więc proszę mi nie wmawiać takich rzeczy ponieważ to jest niegrzeczne łagodnie mówiąc. Mieszkam już w domu od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony.

    Wojciech Nitka
    Posts: 3841
    Joined: Thu 19 Aug, 2004
    Location: Gdańsk
    Contact:

    Re: Uwaga na firmę Ekodom z Gdańska

    Post by Wojciech Nitka » Wed 29 Jan, 2020

    No to kawa na ławę.
    Podszywa się Pan pod trzema nickami - Max77, Pawelek98, Onyszko - i udaje zadowolonych klientów... wprowadzając innych Forowiczów w błąd.


    oszukany2021
    Posts: 2
    Joined: Sat 18 Sep, 2021

    Re: Uwaga na firmę Ekodom z Gdańska

    Post by oszukany2021 » Sat 18 Sep, 2021

    Arkadiusz Rutkowski to perfidny oszust!!!! bierze zaliczki i się z nich nie wywiązuje.
    Wykorzystuje Starsze osoby.
    Nie wpłacajcie żadnych mu pieniędzy.

    kw_user
    Posts: 1
    Joined: Sun 29 May, 2022

    Re: Uwaga na firmę Ekodom z Gdańska

    Post by kw_user » Sun 29 May, 2022

    Dzień dobry,
    Chciałbym się zapytać, czy w chwili obecnej prowadzone są jakiekolwiek czynności przez prokuraturę w sprawie Eko-Arka? Jeżeli tak, to proszę o informację tutaj lub na priv (po prawej kliknąć na "Kontakt"), gdzie takie śledztwo jest prowadzone i ew. jaka jest sygnatura akt. Miejsce tego pana jest w pierdlu i trzeba tę sprawę zakończyć.

    Jeżeli na przestrzeni ostatnich lat ktoś z Państwa został oszukany, to również proszę o informację na priv.

    Jazzone
    Posts: 1
    Joined: Wed 01 Jun, 2022

    Re: Uwaga na firmę Ekodom z Gdańska

    Post by Jazzone » Wed 01 Jun, 2022

    Prosze o kontakt. Zostalismy oszukani przez Rutkowskiego i syna.

    Juliawww
    Posts: 2
    Joined: Wed 11 May, 2022

    Re: Uwaga na firmę Ekodom z Gdańska

    Post by Juliawww » Wed 13 Jul, 2022

    Zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy są pokrzywdzeni przez podpisanie z umowy z Panem Arkadiuszem R.
    +48 501 491 224
    jul.wasniewska@gmail.com

    Majster
    Posts: 1
    Joined: Tue 02 Nov, 2021

    Re: Uwaga na firmę Ekodom z Gdańska

    Post by Majster » Mon 15 Jan, 2024

    Witam bylych klientow firmy ekodom. Pisze z malej litery bo nie zasluguja na nic wiecej.
    Ostatnie wpisy z przed 2 lat czyzby p.Rutkowscy(ojciec i syn) weszli na dobra drogę??
    Cos wiesz napisz.Moze juz dosiegla ich Sprawiadliwoec...?
    Wszelkiej wytrwalosci na ten nowy rok.
    Majster.



    Post Reply

    Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”