Firmy wykonawcze ze Śląska

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
nowon
Posts: 4
Joined: Tue 07 Sep, 2010
Location: śląskie

firma Talbud z Pietrzykowic kolo Zywca

Post by nowon » Tue 07 Sep, 2010

Czy ktos mial do czynienia z firma Talbud z Pietrzykowic ? www.talbud.pl prosze o opinie


łukasz84A
Posts: 1
Joined: Sun 26 Dec, 2010

Post by łukasz84A » Sun 26 Dec, 2010

Panie Wojtku,
uprzejmie proszę, o informacje na maila -lukaszmichalowski@o2.pl , które firmy z górnego śląska budujace domy szkieletowe są według Pana godne polecenia. Interesuje mnie firma Mawit z Imielina (slaskie)
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.

Bibob
Posts: 1
Joined: Tue 15 Feb, 2011

Post by Bibob » Tue 15 Feb, 2011

Witam,
Bardzo prosze któregos z forumowiczów lub szanownego Pana Wojciecha o podpowiedz w sparwie firmy, która zajmuje się wykonastwem inwestycji budowlnaych w której skład wchodzi wykonanie szkieletu drewnianego dla kubatury w zamian z szkielet żelbetowy przewidziany w pierwotnym projekcie.
Jak narazie mam na oku takie firmy jak: ibud3, wubud, krom, Be-eM.
Zapomnialem dodac, że inwestycja będzie miała miejsce w Siemianowicach Śląskich.
Serdecznie pozdrawiam, Dawid!

anetap
Posts: 1
Joined: Tue 01 Mar, 2011
Location: Dąbrowa Górnicza

Post by anetap » Tue 01 Mar, 2011

Proszę o podanie namiarów na Firmę która buduje takie domki na terenie śląska - zagłębia dąbrowskiego.

shizaxa
Posts: 1
Joined: Tue 15 Mar, 2011

Firma

Post by shizaxa » Tue 15 Mar, 2011

Witam:)
Moglibyście mi Państwo polecić jakąś dobrą firmę budującą w technice szkieletowej domki całoroczne ok 100m2 w województwie śląskim??
Macie jakieś opinie o firmie Drev-mex z Łodygowic??
Można pisać na mail: shizaxa@wp.pl

jagusia.tg
Posts: 1
Joined: Fri 08 Apr, 2011

Post by jagusia.tg » Mon 11 Apr, 2011

Witam serdecznie Panie Wojtku, bardzo proszę o udzielenie informacji na priva, które firmy ze śląska, specjalizujące się w budowie domów szkieletowych są według Pana godne polecenia. Chcemy wybudować dom od 80 do 100m2 w okolicach Tarnowskich Gór.
Pozdrawiam.

Gliwicki
Posts: 213
Joined: Mon 28 Jul, 2008
Location: Gliwice

Post by Gliwicki » Mon 11 Apr, 2011

jagusia.tg wrote:Witam serdecznie Panie Wojtku, bardzo proszę o udzielenie informacji na priva, które firmy ze śląska, specjalizujące się w budowie domów szkieletowych są według Pana godne polecenia. Chcemy wybudować dom od 80 do 100m2 w okolicach Tarnowskich Gór.
Z tego co wiem, to teraz Marcin (nick na Forum Marcin L) będzie coś budował w okoilicy Opola. Proponuję Ci się z nim skontaktować. Co prawda jest z okolic Łodzi - nie ma jednak problemu z dojazdem praktycznie w dowolne miejsce w Polsce ;)
Nie sprzeczaj się z idiotami, ściągną Cie na swój poziom i pokonają doświadczeniem.

kazim74
Posts: 2
Joined: Fri 22 Apr, 2011

Post by kazim74 » Fri 22 Apr, 2011

Witam serdecznie!
Jak większość wpisujących jestem nową osoba na forum i prowadzę rozpoznanie naszego śląskiego rynku pod względem budowy domu szkieletowego - zaznaczam że będzie to dośc duża budowa a mianowicie dom wielorodzinny lub bliźniak. Czy może ktoś polecić jakieś firmy które warto sprawdzić? Nie potrafiłem znaleźć na forum informacji o firmie Multicomfort i dlatego proszę o informację na maila lub priv na forum.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Fri 22 Apr, 2011

Namiary na firmę, która ma największe doświadczenie w budowie domów wielorodzinnych wysłałem Ci na priva.
Powinieneś rozważyć tę propozycję.
Pozdrawiam.

kazim74
Posts: 2
Joined: Fri 22 Apr, 2011

Post by kazim74 » Fri 22 Apr, 2011

Dziękuję za poświęcony czas - z porad skorzystam na pewno

Zbysio
Posts: 94
Joined: Sat 07 May, 2011
Location: Gliwice

Post by Zbysio » Sat 07 May, 2011

Witam, Panie Wojtku czy może Pan polecić nam rzetelna firmę ze Śląska budującą szkieletowe domy. Chcemy wybudować dom w okolicach Gliwic metodą Kanadyjską.
Bardzo prosimy o pomoc, dziękuje.

zaaamix
Posts: 1
Joined: Mon 09 May, 2011

Post by zaaamix » Mon 09 May, 2011

kazim74 wrote:Witam serdecznie!
Jak większość wpisujących jestem nową osoba na forum i prowadzę rozpoznanie naszego śląskiego rynku pod względem budowy domu szkieletowego - zaznaczam że będzie to dośc duża budowa a mianowicie dom wielorodzinny lub bliźniak. Czy może ktoś polecić jakieś firmy które warto sprawdzić? Nie potrafiłem znaleźć na forum informacji o firmie Multicomfort i dlatego proszę o informację na maila lub priv na forum.
Ja ostatnio byłem na kilku budowach prowadzonych przez firmę X, obejrzałem domy już gotowe i w trakcie budowy. Poświęciłem na to z żoną kilka dni, porozmawialiśmy z inwestorami- byli zadowoleni. Myślę, że najlepiej oprócz poszukiwań na forum opinii umówić spotkanie i pojechać na budowy, do fabryki. My się decydujemy na formę X żadna inna firma nie zaprośiła nas na plac budowy, a w tym przypadku byliśmy na kilku.

Gliwicki
Posts: 213
Joined: Mon 28 Jul, 2008
Location: Gliwice

Post by Gliwicki » Tue 10 May, 2011

Zbysio wrote:Witam, Panie Wojtku czy może Pan polecić nam rzetelna firmę ze Śląska budującą szkieletowe domy. Chcemy wybudować dom w okolicach Gliwic metodą Kanadyjską.
Bardzo prosimy o pomoc, dziękuje.
Większość firm wykonuje realizacje w dowolnym miejscu i nie musisz się koncentrować na lokalnych wykonawcach. Ja byłem np. w Płocku na budowie i polecany przezemnie wykonawca jest z okolic Łodzi ;)
Znam natomiast jedną firmę działającą akurat w okolicach Gliwic i zdecydowanie odradzam budowanie w jej wykonaniu
http://www.szkielet.pl/forum/viewtopic.php?t=4480
No chyba, że chcesz się budować metodą roobika66 (bi chyba tylko jego opisywany przypadek nie zwalał z nóg) ;)
Nie sprzeczaj się z idiotami, ściągną Cie na swój poziom i pokonają doświadczeniem.

agnieszka19811
Posts: 1
Joined: Sun 10 Apr, 2011

Post by agnieszka19811 » Sun 05 Jun, 2011

Witam Panie Wojtku,
planujemy z mężem budowę domu szkieletowego ok. 100m2 w Sosnowcu (woj.śląskie). Bardzo proszę o namiary na sprawdzone firmy budujące domy w naszej okolicy.
dziękuję

tumek_b
Posts: 2
Joined: Mon 27 Jun, 2011

Post by tumek_b » Mon 27 Jun, 2011

Witam Panie Wojtku
Również proszę o informacja na temat solidnej firmy do budowy domu szkieletowego ok 100m2 powierzchni użytkowej, podpiwniczonego w okolicach Bytomia.
Z góry dziękuje za odpowiedz
Tomek

colin23
Posts: 1
Joined: Sun 31 Jul, 2011

Post by colin23 » Sun 31 Jul, 2011

Czy możecie zaproponować firmy które mają więcej pozytywnych opinii? Bo czytając forum każda ma dziesiątki dobrych i złych opinii. Kogo wybrać z okolic Bielska-Białej a kogo się wystrzegać? IBUD?

Selkie
Posts: 1
Joined: Mon 22 Aug, 2011

Post by Selkie » Thu 25 Aug, 2011

Witam Panie Wojtku
witam pozostalych forumowiczow
planujemy z mezemu wybudowanie domku w systemie szkieletowym, sklaniamy sie ku firmie IBUD z Lipia/k Krzepic , prosilabym o opinie na temat osob ktore juz postawily dom.
Prosilabym rowniez Panie Wojtku o podanie solidnych i niedrogich wykonawcow tego typu domow z Czestochowy lub okolic :)
dziekuje i pozdrawiam
Monika

damian.l
Posts: 1
Joined: Thu 25 Aug, 2011

Firma budująca w okolicach Rybnika

Post by damian.l » Thu 25 Aug, 2011

Witam
Ja również poszukuję sprawdzonej firmy, która wybuduje dom szkieletowy w okolicach Rybnika. Wstępnie sprawdziłem firmy Drev-mex oraz Drewdom. Niestety jedna firma nie chce wprowadzać gości na place budowy, a drugiej jeszcze nie zdążyłem zapytać. Proszę o polecenie firm, które Państwo sprawdziliście.
Pozdrawiam
Damian

Grażyna2011
Posts: 2
Joined: Sun 28 Aug, 2011
Location: opolskie

opolskie szkielety :)

Post by Grażyna2011 » Sun 28 Aug, 2011

Witam, Pani Wojtku , także przyłączam się do zapytania o dobrą firmę z okolic śląska czy tez opolskiego, realizacja opolskie , dom w zamyśle mały ale ma być do śmierci:))))
Może czas na dom?koniecznie z drewna:)

Grażyna2011
Posts: 2
Joined: Sun 28 Aug, 2011
Location: opolskie

opolskie szkielety albo bale

Post by Grażyna2011 » Sun 28 Aug, 2011

Bardzo chętnie pojechałabym też do kogoś w naturze poogladac takie domki,czy ktoś byłby tak uprzejmy i mnie zaprosil?:)i na opowieści o swoich doświadczeniach)
Może czas na dom?koniecznie z drewna:)

pyton-mr
Posts: 2
Joined: Wed 21 Sep, 2011

Post by pyton-mr » Wed 21 Sep, 2011

Witam Panie Wojciechu!
Również prosiłbym o namiary na tę firmę ze śląską, która może pochwalić się największym doświadczeniem w budowie domów szkieletowych.

kunszt
Posts: 2
Joined: Fri 30 Sep, 2011
Location: Śląsk

Post by kunszt » Fri 30 Sep, 2011

Witam Panie Wojtku.
Ja również proszę o Pańską opinie na temat wyboru firmy wykonującej budowę domu szkieletowego. Budowę planuje na śląsku, okolice Mikołowa. Skłaniam się na realizacjię w systemie "pod klucz", dom około 100m2. Pozdrawiam, Marcin

alhana
Posts: 1
Joined: Thu 29 Sep, 2011
Location: Gliwice/Rydułtowy

Post by alhana » Fri 30 Sep, 2011

Witam,
ja także poprosiłabym o namiary na firmy budujące w okolicach Gliwic/Raciborza
alhana@poczta.fm

kris77
Posts: 1
Joined: Fri 28 Oct, 2011

Post by kris77 » Fri 28 Oct, 2011

Czy i ja mogę prosić o dobra solidna firme , zamierzam budowac w Bedzinie. Dziekuje

madmax
Posts: 2
Joined: Sun 11 Sep, 2011

Post by madmax » Fri 28 Oct, 2011

Witam.
Panie Wojtku, również przyłączam się do zapytania o dobrą firmę z województwa dolnośląskiego ( Trzebnica pod Wrocławiem ). Mój adres madmax98@poczta.onet.pl.
Pozdrawiam Piotr.

anula36
Posts: 1
Joined: Thu 17 Nov, 2011

Post by anula36 » Sun 20 Nov, 2011

Witam
Moglibyście mi Państwo polecić jakąś dobrą firmę budującą w technice szkieletowej domki całoroczne ok. 120 m2 w województwie śląskim??
Macie jakieś opinie o firmie Drev-mex z Łodygowic?? Nie ma zbyt wiele w internecie. Wiem ze ta firma to rodzinny biznes.

madzialenak
Posts: 4
Joined: Tue 06 Dec, 2011

Post by madzialenak » Tue 06 Dec, 2011

Witam
bardzo prosze o namiary na firme budowlana ktora wybuduje mi dom szkieletowy o pow. 116,3m2 + garaz 20,3 m z fundamentami pod klucz za kwote do 260-270tys czyli taka ktora ma normalne ceny a nie z kosmosu...
Znalazlam takowa ale terminy ma doopiero za 3 lata...:/ Firma moze byc z woj slaskiego lub malopolskiego np

Szukam juz od 2 miesiecy i nic...

Wlodek
Posts: 15
Joined: Thu 21 Jul, 2011

Post by Wlodek » Tue 06 Dec, 2011

Ja osobiście kalkulowałem przy swoim domu i taka cena jest jak najbardziej realna, jeśli zakupisz materiały potrzebne do budowy domu i wykończenia pod klucz, sam go zbudujesz, wtedy odejdzie ci robocizna i powinieneś zmieścic się w 250000zl pod klucz, więc moja propozycja - postawić samemu

bielan
Posts: 2
Joined: Tue 27 Dec, 2011
Location: Gliwice

Post by bielan » Tue 27 Dec, 2011

Witam wszystkich, jestem tu nowy. Trafiłem na forum, ponieważ jesteśmy zdecydowani z narzeczoną budować dom z drewna.
Czy mogę również poprosić o namiary na sprawdzone firmy. Działka jest w województwie śląskim, ale wiem, że to nie jest najważniejsze.
Z góry bardzo dziękuje za Wszystkie cenne rady

sin28
Posts: 5
Joined: Wed 07 Mar, 2012

Post by sin28 » Wed 07 Mar, 2012

Witam, Panie Wojtku to mój pierwszy post, czy może Pan polecić nam rzetelna firmę ze Śląska, zagłębia budującą szkieletowe domy. Chcemy wybudować dom w okolicach Dąbrowy Górniczej.
Mój mail:
sin28@op.pl

olisko
Posts: 1
Joined: Wed 24 Jun, 2009

Post by olisko » Sat 23 Jun, 2012

ja również proszę o podanie namiarów na dobrą i w miarę niedrogą firmę która buduje na śląsku domy szkieletowe. Z góry dziękuję za namiary. Mój mail: olisko@onet.eu

Trop44
Posts: 3
Joined: Mon 28 May, 2012

Post by Trop44 » Mon 25 Jun, 2012

Ja budowałem z firmą ze śląska - stollux, choć działają w całej Polsce, a nawet poza granicami. W dzisiejszych czasach, przy obecnym sprzęcie nie trzeba szukać w tym samym rejonie, ważne, żeby firma miała doświadczenie i najważniejsze - zobaczyć gotowe prace na własne oczy, porozmawiać z ludzmi, którzy w nich rzeczywiście mieszkają. Jakby ktoś chciał namiary - to sa na stronie stollux.com, a jak ktoś chce zapytać o coś (sam mieszkam już 2 lata w wybudowanym przez stollux domku), to piszcie tu albo na maila.

User avatar
Deka
Posts: 9
Joined: Mon 12 Mar, 2012
Location: Katowice

Post by Deka » Tue 26 Jun, 2012

olisko wrote:ja również proszę o podanie namiarów na dobrą i w miarę niedrogą firmę która buduje na śląsku domy szkieletowe. Z góry dziękuję za namiary. Mój mail: olisko@onet.eu
Sprawdz IBUHAUS - http://www.ibud.com.pl/ - tyle, ze maja w swojej ofercie tylko wlasne projekty
Wiele dobrego slyszalem o Hajduku - http://www.domyhajduk.pl/page1.php

Adamsz
Posts: 2
Joined: Fri 20 Jul, 2012
Location: Silesia

Post by Adamsz » Sat 28 Jul, 2012

Witajcie serdecznie, ja od około roku interesuje się tematem postawienia w tej technologii, czytam forum od dłuższego czasu. Trudno mi się jeszcze zdecydować czy wybrać prefabrykat ciężki albo szkielet. Niedawno zacząłem szukać firm i wykonałem np. telefony do Firmy Profican (szkielet, inż. wzbudzający duże zaufanie, specjalizujący się w konstrukcjach od fundamentów po dachy w technologii wiązarowej), Tadeks (ciężki prefabrykat niemiecki, odwiedziłem zakład oraz budowę i jest to guru godny polecenia) oprócz tego oczywiście Varioplan, Danwood (domy gotowe) poza tym Julstar (prefabrykowane), Arex (szkielet, górale, fajna oferta), Drevobau (prefabrykat niemiecki, ale chyba drogo) i co, oczywiście brakuje mi tu treściwej wymiany doświadczeń ze współpracy z tymi firmami. Jeśli ktoś budował lub ma informacje z pierwszej ręki może się podzieli?
pozdrawiam
Adams

SZKIELETorek 1
Posts: 51
Joined: Mon 09 Jul, 2012
Location: PSZCZYNA

Post by SZKIELETorek 1 » Wed 08 Aug, 2012

olisko wrote:ja również proszę o podanie namiarów na dobrą i w miarę niedrogą firmę która buduje na śląsku domy szkieletowe. Z góry dziękuję za namiary. Mój mail: olisko@onet.eu
Witam,
Firma stawiająca nasz dom to KROS System a jak stawiają to zapraszam na budowę bo we wrześniu koniec!
Spisuje się ekipa i dom rośnie w oczach- mój nr 693 550 997. Można przyjechać i pogadać to nic nie kosztuje
Pozdrawiam

SZKIELETorek 1
Posts: 51
Joined: Mon 09 Jul, 2012
Location: PSZCZYNA

Post by SZKIELETorek 1 » Wed 08 Aug, 2012

Adamsz wrote:Witajcie serdecznie, ja od około roku interesuje się tematem postawienia w tej technologii, czytam forum od dłuższego czasu. Trudno mi się jeszcze zdecydować czy wybrać prefabrykat ciężki albo szkielet. Niedawno zacząłem szukać firm i wykonałem np. telefony do Firmy Profican (szkielet, inż. wzbudzający duże zaufanie, specjalizujący się w konstrukcjach od fundamentów po dachy w technologii wiązarowej), Tadeks (ciężki prefabrykat niemiecki, odwiedziłem zakład oraz budowę i jest to guru godny polecenia) oprócz tego oczywiście Varioplan, Danwood (domy gotowe) poza tym Julstar (prefabrykowane), Arex (szkielet, górale, fajna oferta), Drevobau (prefabrykat niemiecki, ale chyba drogo) i co, oczywiście brakuje mi tu treściwej wymiany doświadczeń ze współpracy z tymi firmami. Jeśli ktoś budował lub ma informacje z pierwszej ręki może się podzieli?
No tak - na początku to łamanie głowy aby wybrać projekt a potem odpowiednią ekipę. To drugie zdecydowanie trudniejsze!
Na początku myślałem o Stolluxie. Byłem u nich w biurze (Ustroń)i widziałem katalogi. Chwalą się inwestycjami w Niemczech i Austrii. Od kiedy poznałem panią (,,budowała" to słowo zdecydowania nad wyrost!) z nimi a raczej oni mieli to realizować to zobaczyłem jak można klienta ,,nabijać w butelkę!". Po naszej ostrej selekcji weszliśmy we współpracę z ekipą realizującą nasz dom.
Najlepiej zapoznać się osobiście z ekipą i z inwestorami i zobaczyć na własne oczy. Zapraszam do Pszczyny (tel.693 550 997) a tak na szybko to można obejrzeć parę zdjęć, które umieściłem w necie aby pokazać czas działania - http://www.szkielet.pl/forum/viewtopic.php?t=7072

radzik100
Posts: 31
Joined: Tue 14 Aug, 2012
Location: Cieszyn

Post by radzik100 » Tue 14 Aug, 2012

Nie będę oryginalny... chciałbym prosić Pana Wojciecha o namiary na godne polecenie firmy z okolic Bielska Białej lub Cieszyna (tu będzie budowa). Interesuje nas mały dom do 80 m2. Mail: radek_radziszewski@o2.pl
Pozdrawiam,
Radek

kropka
Posts: 1
Joined: Wed 29 Aug, 2012

Post by kropka » Wed 29 Aug, 2012

Ja jestem ze Skoczowa, w okolicach Trójwsi i Ustronia działa parę firm, które budują i tradycyjnie i z drewna. Mój dom powstał wprawdzie 15 lat temu i to metodą gromada chłopów za flachę i ruszenia pospolitego rodziny, ale znajomy budował rok temu z belek dom ze stoluxem. Opinię o nich ma dobą, dom rzeczywiście wygląda nieźle, choć mnie nie pociągają jakoś specjalnie domy z drzewa. Słyszałem też od ludzi, że dobrze buduje jakaś ekipa z wisły, ale nazwy nie pamiętam, jak komuś zależy to moge popytać jeszcze.

wat999
Posts: 7
Joined: Fri 08 Jun, 2007

Post by wat999 » Thu 30 Aug, 2012

popytaj będzie miło :mrgreen:

buhaj36
Posts: 1
Joined: Fri 28 Sep, 2012

Post by buhaj36 » Fri 28 Sep, 2012

Witam
Bardzo prosze o polecenie na pw firm ze slaska i okolic ktore stawiaja domy szkieletowe . Z gory bardzo dziekuje.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”