Czy ktos pracowal z firma Rega z Wegorzyc?

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
michklem
Posts: 2
Joined: Fri 04 May, 2007

Czy ktos pracowal z firma Rega z Wegorzyc?

Post by michklem » Fri 04 May, 2007

Witam Wszystkich i Pana Panie Wojtku ?
Przymierzam sie do postawienie swego wymarzonego domku i jak wszyscy chcialbym uniknac klopotow. A ze najlepsza reklama sa referencje chcialem zapytac czy ktos pracowal z firma Rega i moglby sie podzielic opinia na ich temat.

Pozdrawiam i dzieki za wszelkie opinie


Morning13
Posts: 89
Joined: Sun 20 May, 2007
Location: Bydgoszcz

Post by Morning13 » Sun 20 May, 2007

Chciałbym dołączyć się do pytania!
Ich domki (a'la mur pruski są zachwycające)

Con
Posts: 2
Joined: Thu 14 Feb, 2008

Post by Con » Thu 14 Feb, 2008

Mieszkam w okolicy. W pobliżu mieszka kilka rodzin, którzy mają ich domy. Z tego, co słyszałem, są zadowoleni. Nie słyszałem, aby ktoś z nich miał jakieś problemy.
Trochę się tym interesuje, bo sam planuję rozpocząć budowę domu jednorodzinnego.

Chiara
Posts: 31
Joined: Thu 31 May, 2007

Post by Chiara » Thu 06 Mar, 2008

Witam,
dolaczam sie do pytania, rowniez zastanawiam sie nad realizacja z nimi.

Chiara
Posts: 31
Joined: Thu 31 May, 2007

Post by Chiara » Sat 19 Apr, 2008

Witam,
jutro zaczynam realizacje mojego domu z ta firma. Zainteresowanych moge informowac biezaco.

Pozdrawiam

Berdi
Posts: 11
Joined: Sun 14 Jan, 2007
Location: Gdańsk

Post by Berdi » Mon 26 May, 2008

Witam,
Chciałam zapytać jak pierwsze wrażenia i pierwsze etapy budowy z tą firmą? Szukam właśnie wykonawcy i między innymi mam zamiar przypatrzyć się tej firmie. Jak na razie mam dobre wrażenie - szybki i solidny kontakt jeśli chodzi o rozpoczęcie współpracy nad wyceną projektu :)

Dziękuję
Berdi
Moja głowa ...

Chiara
Posts: 31
Joined: Thu 31 May, 2007

Post by Chiara » Tue 27 May, 2008

Witam,
19 maja zakonczylismy nasza budowe z ta wlasnie firma. Stan surowy zamkniety. Jestesmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej wspolpracy (poza malymi usterkami ale raczej z naszej strony). Po tym jak przeczytalam jak niektorzy forumowicze podejrzewani sa o kryptoreklame szczerze mowiac odechcialo mi sie opisu.
Ale wstawiam kilka zdjec.
Pytania prosze na maila (nasz dom wystawiony jest rowniez na ich stronie pod aktualnosciami)
Attachments
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG

Chiara
Posts: 31
Joined: Thu 31 May, 2007

Post by Chiara » Tue 27 May, 2008

I jeszcze kilka z koncowych prac.
Attachments
7.JPG
8.JPG
9.JPG

finkamala
Posts: 278
Joined: Thu 08 May, 2008
Location: woj. pomorskie

Post by finkamala » Tue 27 May, 2008

Gratuluję zakończenia budowy, fajny domek :grin:
...tak myślę, że macie jeszcze trochę pracy, ale teraz to sama przyjemność. Ja na swój muszę jeszcze trochę poczekać :wink:

pozdrawiam
Finka

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Tue 27 May, 2008

Rowniez przylaczam sie do gratulacji. Ile Was wyniosl ten stan zamkniety?

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Wed 28 May, 2008

tak na moje oko:
- brak folii wiatroizolacyjnej
- styropian normalny
- styropian ułożony bezpośrednio na płycie osb

czy to nie błędy ??

Chiara
Posts: 31
Joined: Thu 31 May, 2007

Post by Chiara » Wed 28 May, 2008

Witam,
dziekuje za gratulacje :grin: Dom kosztowal nas 206.000 + dzwig + kwatery (dodatkowe 5 tys.). Trzeba jeszcze dodac dokumentacje warsztatowa wedlug projektu (2.300 zl.). Dodatkowo jeszcze kontener na smieci i wc (czego my nie musielismy gwarantowac, bo kwatery byly blisko, a zamiast kontenera dol).
Jesli chodzi o bledy to firma budowala wedlug projektu, ktory przedtem sprawdzal inspektor i twierdzil ze jest wszystko w porzadku i wedlug prawa budownictwa szkieletowego. Czas pokaze bledy, ale narazie sie nie martwie gdyz mam 20 lat gwarancji.

A tak na marginesie to jaki inny mialby byc steropian?
Pozdrawiam

alek
Posts: 700
Joined: Fri 14 Sep, 2007

Post by alek » Wed 28 May, 2008

206 tys. ale za jaka powierzchnie?
Styropian ryflowany (z rowkami), folia chroni od wiatru i wilgoci, mocowanie styropianu - moze Czarek cos podpowie - wiem ze na plycie poszycia ma byc folia w., a potem styropian ryflowany (ryfle gora-dol) mocowany na kolki, na to tynk cienkowarstwowy

Pozdrawiam

Chiara
Posts: 31
Joined: Thu 31 May, 2007

Post by Chiara » Thu 29 May, 2008

Witam,
powierzchnia uzytkowa to 99 m2, do tego 17 m2 balkon. Wiec u nas zrobione sa specjalne uszczelki przy oknach i dlatego nie trzeba foli i mozna kleic steropian (8 cm) na plyte osb. Jakos tak.
Jedno musze jeszcze dodac. Nie robia kominow. To trzeba zalatwic we wlasnym zakresie.

zosia115
Posts: 1
Joined: Thu 12 Mar, 2009

Post by zosia115 » Thu 12 Mar, 2009

Ja również polecam firmę REGA !!!
Mam podobny domek, cena trochę niższa. Wszystko zależy od projektu. REGA buduje również kominy. Profesjonalna firma. BARDZO POLECAM

ravland
Posts: 8
Joined: Mon 11 Apr, 2016

Re: Czy ktos pracowal z firma Rega z Wegorzyc?

Post by ravland » Sun 13 Nov, 2016

Witam,
Szukam nowych opinii na temat firmy REGA. Powyższe posty są generalnie pozytywne ale pochodzą z 2008/2009 roku. Czy są na forum inne osoby, które ostatnio współpracowały z firmą REGA? Jakie są Wasze doświadczenia? Jak sprawują się Wasze domki? Z chęcia obejrzałbym też dom wybudowany przez tą firmę. Jeśli ktoś byłby chętny zrobić małą "prezentację" swojego szkieletowca byłbym niezmiernie wdzięczny :)
pozdrawiam

Jaca75
Posts: 1
Joined: Tue 08 Aug, 2017

Re: Czy ktos pracowal z firma Rega z Wegorzyc?

Post by Jaca75 » Tue 08 Aug, 2017

Jesteśmy na etapie szukania wykonawcy naszego domu. Byliśmy jakiś czas temu na spotkaniu m.in. w firmie Rega. Ogólne wrażenia nie najlepsze. Nie czuliśmy się jak potencjalni klienci. Bardziej, jakbyśmy zawracali im głowę i nie warto poświęcić nam odpowiednio dużo czasu. A przecież nie przyjechaliśmy rozmawiać o imieninach u cioci, ale o budowie domu. Do tego po spotkaniu wydali się nam bardzo drodzy. Żeby nie było, nie szukamy najtańszej firmy, ale takiej która za rozsądne pieniądze bardzo dobrze wykona powierzone jej prace.



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”