małopolska

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
prozpo
Posts: 1
Joined: Fri 02 Oct, 2009

Post by prozpo » Fri 02 Oct, 2009

Dzień dobry Panie Wojtku, chciałbym również prosić o podanie informacji na temat firmy budującej domy szkieletowe w małopolsce. Mój e-mail to prozpo@o2.pl
Z góry bardzo dziękuje!


Dariuszu
Posts: 1
Joined: Tue 12 Jan, 2010

Proszę o namiary

Post by Dariuszu » Tue 12 Jan, 2010

Witam Panie Wojtku,
Czy mogę prosić o namiary na firmy z Krakowa i małopolski ? Czy istnieje w pobliżu jakas firma produkująca i budująca z elementów prefabrykowanych ? dd.gastronomia@gazeta.pl
pozdrawiam
Dariusz

joti21
Posts: 2
Joined: Mon 25 Jan, 2010

Post by joti21 » Mon 25 Jan, 2010

Witam jestem z okolic wadowic, rozglądając się w okolicy za firmami które budują szkielety natrafiłem na firmy: skorpion z usronia, mc domus z krakowa oraz drev-bud z bielska. proszę o opinie na temat tych firm lub o polecenie solidnej firmy z tych okolic!!!
mój email: joti21@interia.pl

Juuki
Posts: 1
Joined: Tue 26 Jan, 2010

Post by Juuki » Tue 26 Jan, 2010

Witam!
Poszukuję firmy wykonawczej z okolic Tarnowa bądź możliwie w ramach województwa. W planach dom energooszczędny lub pasywny w technologii szkieletowej. Bardzo proszę o namiary na polecane firmy.
Z pozdrowieniami, JC.
e-mail: jadwiga.ciesielczyk@gmail.com

inzmd
Posts: 1
Joined: Sat 06 Feb, 2010

Post by inzmd » Sun 07 Feb, 2010

Witam Panie Wojtku, Czy mogę prosić o namiary na solidne firmy z Krakowa i małopolski ? inzmd@o2.pl
pozdrawiam Michał

Radek52
Posts: 4
Joined: Tue 09 Feb, 2010

dobra firma

Post by Radek52 » Tue 09 Feb, 2010

Panie Wojtku- to co wszyscy - Proszę o solidną firmę do budowy wymarzonego domku, rodzina rozwojowa, kredyt na 30 lat, nie ma mowy o fuszerkach...ech :)
pozdrawiam - radek52@poczta.fm

Radek52
Posts: 4
Joined: Tue 09 Feb, 2010

dobra firma

Post by Radek52 » Tue 09 Feb, 2010

nie napisałęm powyżej, ale to chyba nie ma dużego znaczenia, teraz drogi przecież takie mamy... :) planuję budowę na Śląsku, okolice Gliwic
pozdrawiam

gandalff
Posts: 1
Joined: Sat 13 Feb, 2010

Post by gandalff » Wed 17 Feb, 2010

Witam.
Interesuję mnie namiary na dobre i solidne firmy budujące domy w technice szkieletowej jak również z bali. Bardziej skłaniam się w stronę bala, ale ostatecznego wyboru co do technologi jeszcze nie dokonałem. Mieszkam w pobliżu Jaworzna, więc mogą to być firmy z małopolski i śląska.
Pozdrawiam wszystkich i dziekuję

kamil24
Posts: 2
Joined: Wed 30 Dec, 2009
Contact:

Poszukuje firmy do budowy szkieletowca

Post by kamil24 » Wed 17 Feb, 2010

Poszukuje firmy do budowy szkieletowca ???
Panie Wojtku proszę o namiary na godne zaufania firmy z Woj. Śląskiego !
Dzialka i pozwolenie na budowe juz sa szukamy tylko firmy wykonawczej.Bedziemy bardzo wdzieczni za namiary !!!
E-mail ido2@op.pl

gregi
Posts: 12
Joined: Wed 17 Feb, 2010
Location: opolskie

Post by gregi » Thu 18 Feb, 2010

Witam serdecznie czy ktokolwiek z forumowiczów posiada jakiekolwiek informacje na temat domów prefabrykowanych z firmy fdpl ?
Z góry dziekuje.
Gregi

alopus
Posts: 3
Joined: Tue 08 May, 2007

Post by alopus » Sat 06 Mar, 2010

Dzień dobry
Poszukuję sprawdzonej firmy lub inspektora nadzoru do oceny stanu domu wykonanego w technologi kanadyjskiej. Dom 10-letni, stoi 10 km od Krakowa. Bardzo proszę o pomoc. Zależy mi na czasie. Mail: alopus(at)o2.pl

ghulaj
Posts: 1
Joined: Sat 06 Feb, 2010

Post by ghulaj » Mon 08 Mar, 2010

Witam,
Poszukuję firmy wykonującej domy szkieletowe z okolic Bochni lub/ i Myślenic. Proszę o informacje na priv.
Z góry dziękuję.
Gabriel Hulanicki.

tomaszkrakufff
Posts: 2
Joined: Sun 28 Mar, 2010
Location: krakufff

Post by tomaszkrakufff » Sun 28 Mar, 2010

Witam panie Wojtku
proszę o kontakt do sprawdzonych firm budujących z prefabrykantów, projekt z biura Z500. Kraków i okolice.
Zakres prac od fundamentów po wylewki (wraz z rozprowadzeniem mediów)
z góry dziękuję :)

Bird
Posts: 1
Joined: Thu 29 Apr, 2010
Location: Kraków

Post by Bird » Thu 29 Apr, 2010

Witam serdecznie
Panie Wojtku poszukuje firmy z okolic Małopolski lub z Krakowa. Czy mógłby Pan zaproponować jakąś sprawdzoną ekipę?.
Pozdrawiam
Kontakt: birdd@o2.pl

paulob1
Posts: 2
Joined: Sat 01 May, 2010
Location: Kraków

Post by paulob1 » Sat 01 May, 2010

Witam wszystkich. Dołączam się do tematu... Planuję budowę szkieletorka :) w okolicach Krakowa-Bochni. Będę wdzięczny o namiary na solidne firmy.
Pozdraiwm i dzięki z góry.
Paweł z Krakowa.

paulob1
Posts: 2
Joined: Sat 01 May, 2010
Location: Kraków

Post by paulob1 » Sun 02 May, 2010

Przepraszam, nie dałem maila:
paulob@epf.pl

KKK
Posts: 3
Joined: Tue 25 May, 2010

Post by KKK » Tue 25 May, 2010

Witam, przyłączam się do prośby o podanie namiarów na sensowne firmy z woj. małopolskiego wykonujące domy szkieletowe, oraz na inspektora nadzoru/kierownika budowy z doświadczeniem w tej technologii. kontar@poczta.onet.pl Dziękuję !

wstan
Posts: 1
Joined: Tue 25 May, 2010

Post by wstan » Tue 25 May, 2010

Szukam opinii na temat firmy http://www.drewdom.com z Zembrzce
informacje proszę na priv wstan@o2.pl
czy ktoś z forumowiczów mógłby mnie zaprosić do domu wybudowanego przez nich?

Aneq
Posts: 1
Joined: Sun 20 Jun, 2010

Uczciwa firma???

Post by Aneq » Sun 20 Jun, 2010

Witam,
Bardzo proszę o podanie namiarów na dobre firmy budujące w technologii szkieletowej - dom ma powstać w okolicach Bochni. Zależy nam na znalezieniu uczciwych i stosunkowo nie drogich ( nie-zdzierających ) wykonawców.
Na pewno ktoś z Was trafił na dobrą firmę i jest w stanie nam pomóc. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź na maila - aneq@poczta.fm

mysza1
Posts: 1
Joined: Tue 08 Jun, 2010

Post by mysza1 » Fri 09 Jul, 2010

Witam,
ja również proszę o namiary na solidną, sprawdzoną firmę budującą domy w technologii szkieletowej z Małopolski lub woj.ościennych
mój adres: lubernak@gmail.com lub na priva
pozdrawiam

Abelino
Posts: 12
Joined: Tue 22 Sep, 2009

Post by Abelino » Tue 03 Aug, 2010

Sprawdźcie ofertę fdpl.
Nie wiem czy buduja w Małopolsce , ale co szkodzi sprawdzić, sprawiają wrażenie elastycznej firmy. Ja mam szczeście budować w Łodzi i tu zrobią mi od fundamentu pod klucz.

JaKuBa
Posts: 225
Joined: Wed 28 Jan, 2009
Location: Wejherowo

Post by JaKuBa » Tue 03 Aug, 2010

przestań być nudny. każdy twój post to reklama tej firmy.
widać, nie tak dobrze wam idzie, skoro tu na tym forum musisz sie reklamować. kiepska to musi byc firma. to ostrzezenie dla czytajacych forum.
a administrator tego nie widzi.
widac - tandetna firma - tandetna reklama.

ewiczek
Posts: 1
Joined: Sun 02 May, 2010
Location: Kraków

Post by ewiczek » Thu 14 Apr, 2011

Witam! :-)
Panie Wojtku poszukuje firmy, z którą mogłabym zbudować dom szkieletowy z okolic Małopolski lub z Krakowa. Czy mógłby Pan zaproponować jakieś sprawdzone ekipy?
Pozdrawiam serdecznie,
Ewa

kristo
Posts: 1
Joined: Wed 04 May, 2011

Post by kristo » Mon 30 May, 2011

Witam Serdecznie
Również poszukuję solidnej i kompleksowej firmy z Małopolski. Potrzebna mi firma która wykona fundamenty, oraz wybuduje dom pod klucz. Będę wdzięczny za informację na e mail ika.krzys@poczta.fm
Z góry dziękuję .

tomkie23
Posts: 2
Joined: Sat 02 Jul, 2011

Post by tomkie23 » Sat 02 Jul, 2011

Prosiłbym dokładnie o to samo co "kristo". Mój mail tomkie23@o2.pl
Pozdrawiam

domj
Posts: 2
Joined: Tue 28 Jun, 2011

Post by domj » Tue 05 Jul, 2011

Witam
Poszukuję dobrej firmy z małopolski. Bedę wdzięczny za info na maila (niestety nie mogę tutaj umieścić adresu bo mi wyrzuca post :(...)
pozdrawiam

ratliff
Posts: 3
Joined: Sun 09 Oct, 2011

Post by ratliff » Sun 09 Oct, 2011

Witam,
poszukuje firmy, która zbuduje dom szkieletowy w Niepołomicach k.Krakowa. Czy mógłby Pan zaproponować jakieś sprawdzone ekipy oraz jakiegoś inspektora nadzoru?
Pozdrawiam

madzialenak
Posts: 4
Joined: Tue 06 Dec, 2011

Post by madzialenak » Tue 06 Dec, 2011

Witam
bardzo potrzebuje namiary na firme ktora tanio wybuduje mi dom szkieletowy razem z fundamentem pod klucz (do 260 -270tys). Szukam juz od 2 miesiecy i znalazlam tylko 1 ktora zaproponowala budowe w tej cenie ale wolne terminy ma dopiero za 3 lata!!!
Nie wazne skad byle tylko nie drozej... Panie Wojtku oraz forumowicze ktorzy maja takowe namiary- pomozcie prosze...
Dom ma 116,3 m2 + garaz 20,3 m2
mail: k.madzialena@gmail.com

joten
Posts: 1
Joined: Sun 21 May, 2017

Re: małopolska

Post by joten » Sun 21 May, 2017

Witam, Jak wszyscy powyżej proszę o namiary na sprawdzone firmy/ekip budujących szkielety drewniane w okolicach Krakowa. szmegiregi@gmail.com

Olga
Posts: 2
Joined: Tue 07 Feb, 2017

Re: małopolska

Post by Olga » Wed 19 Jul, 2017

Dzień dobry,
Panie Wojciechu, uprzejmie proszę o zaproponowanie solidnych, sprawdzonych firm budujących w technologii szkieletowej z województwa małopolskiego, lub innych części Polski - jeśli są w stanie dojechać na południe. Planuję budowę w Jerzmanowicach k. Krakowa.
Mój adres to olkaa85@o2.pl
Z góry dziękuję.

dominik345
Posts: 7
Joined: Fri 20 Jan, 2017

Re: małopolska

Post by dominik345 » Mon 07 Aug, 2017

Panie Wojciechu,
w wolnej chwili :) bardzo proszę o opinię co do firm:
Drewdom - spotkałem się z nimi na targach budownictwa drewnianego 2017 i wzbudzili moje zaufanie :)
Drewhome - znalazłem w internecie
Dom z Bieszczad - jw.
oraz Szostak Domy Kandyjskie - Małgorzata i Jacek Szostak.
Dom chcę budować koło Skawiny, więc szukam raczej firm z małopolski.
Moj adres dominik.krzywinski@gmail.com

Z góry dziękuję za wszelkie uwagi i sugestie. Jeżeli zna Pan inne dobre firmy z małpolski to oczywiście liczę na rekomendację.
Pozdrawiam
Dominik

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: małopolska

Post by Wojciech Nitka » Mon 07 Aug, 2017

Proponuję poczytać - http://www.budujzdrewna.pl/forum/viewto ... =33&t=8191
Tam Pan znajdzie mój wybór ...

JKS
Posts: 4
Joined: Thu 28 Sep, 2017

Re: małopolska

Post by JKS » Fri 29 Sep, 2017

Witam.
Proszę o kontakt do rzetelnej firmy lub ekipy, a najlepiej kilku w celu porównania ofert. Budowa od kwietnia w okolicach Krakowa (płn-zach.)
Dziękuję

andzia
Posts: 2
Joined: Wed 06 Dec, 2017

Re: małopolska

Post by andzia » Thu 07 Dec, 2017

Witam,
wraz z mężem planujemy budowę domu z bali pod Krakowem, działka i projekt (dom z podpiwniczeniem) już są, proszę więc o kontakt do rzetelnych firm (najlepiej kilku) specjalizujących się w budowie takich domów.
Mamy póki co dwa typy, jednak grudzień chcemy poświęcić na obejrzenie realizacji większej ilości firm.
Pozdrawiam



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”