małopolska

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
kasiadomek
Posts: 5
Joined: Tue 31 Oct, 2006

Post by kasiadomek » Mon 15 Jan, 2007

Witam!!

Panie Wojtku dziekuje za namiary na firme, jestem juz z nimi umówiona na spotkanie!! mam natomist jeszcze jedno pytani: czy projekt AT-75 zamieszczony na pańskiej stronie mozna wybudowac w systemie szkieletowym??? pierwotnie budowany jest z bala!! czy zmiana wymaga duzych nakładów finasowych?? Prosiłabym o odpowiedz i ewentualnie namaiary na ta firme w której moge zamówic ten projekt!!!

A moze ktos buduje taki domek!!prosze o kontakt forumowiczów.


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 15 Jan, 2007

Sądzę, że spokojnie możesz zamówić ten projekt i realizować go w konstrukcji szkieletowej. Dobra firma wykonawcza, a taką poleciłem (mam nadzieję), winna sobie z tym problemem poradzić.

A projekt? Projekt ... zamawia się u nas pisząc na adres - projekty@szkielet.com.pl

Vvoytek32
Posts: 4
Joined: Sun 15 Oct, 2006
Location: Kraków

Post by Vvoytek32 » Thu 18 Jan, 2007

Witam.
Panie Wojtku dziękuję za informacje. Już kontaktowałem się z firmą. O postępach na budowie i moich spostrzeżeniach będę informował na forum
Pozdrawiam

biproskur
Posts: 1
Joined: Mon 22 Jan, 2007

Post by biproskur » Mon 22 Jan, 2007

Witam.

Panie Wojtku, jeśli to możliwe bardzo proszę o przesłanie namiarów na solidne firmy (firmę) budujące domy szkieletowe "pod klucz" z okolic Krakowa. Proszę o informację na pm lub email.
Z góry dziękuję

barman
Posts: 2
Joined: Sun 28 Jan, 2007

Post by barman » Mon 29 Jan, 2007

Panie Wojtku

Planuje wybudowac dom okolo 140m2 szkieletowy pod Krakowem. Prace wykonczeniowe bede wykonywal we wlasnym zakresie. Szukam solidnej firmy ktora wykona stan surowy zamkniety. Do tej pory bralem pod uwage dwie firmy damir oraz domy i domki z kielc. Bardzo prosze o opinie, tych oraz innych firm wartych uwagi

Z gory, dziekuje za odpowiedz

dommik
Posts: 1
Joined: Mon 29 Jan, 2007

Post by dommik » Mon 29 Jan, 2007

Witam Panie Wjciechu!!!
Mam kilka pytań do Pana :) . Otóż planujemy z mężem budowę domu, ale nie dysponujemy zbyt dużymi środkami pieniężnymi :lol: , dlatego myślimy o domu drewnianym. Co Pan sądzi o takim projekcie: http://www.domhurt.com.pl/index.php?con ... 1&hierID=2 ??? I jaki byłby w przybliżeniu koszt w stanie do zamieszkania- nie wliczając mebli i białego montażu. Dodam, że mamy działkę około 40 km od Krakowa na północ. Czy warto budowac taki domek dla celów mieszkalnych? Co z utrzymaniem ciepła w takim domu? Jestem na prawdę "zielona" w kwestii budownictwa, dlatego proszę o pomoc i radę czy warto ryzykowac. Dodam, że wszystkie prace oprócz oczywiście postawienia, bo tym chyba zajmuje się firma- jesteśmy w stanie zrobic sami. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.
Pozdrawiam.

yacoos82
Posts: 1
Joined: Mon 26 Feb, 2007

witam panie Wojtku

Post by yacoos82 » Mon 26 Feb, 2007

Witam panie Wojtklu, chyba juz jestem kolejna osoba która zwraca się do pana w tej sprawie a mianowicie interesuje sie wybudowaniem domu w technologi szkieletowej (kanadyjskiej ) i tak naprawde szukam firmy produkującej takie domy i firmy z wojewdztwa małopolskiego która podjeła by się wybudowania go i wykończenia. Czy mógłby mi pan polecić takie Firmy?
Z góry odrazy dziekuje i czekam na kontakt

yacoos82@wp.pl

barman
Posts: 2
Joined: Sun 28 Jan, 2007

Re: witam panie Wojtku

Post by barman » Mon 26 Feb, 2007

yacoos82 wrote:Witam panie Wojtklu, chyba juz jestem kolejna osoba która zwraca się do pana w tej sprawie yacoos82@wp.pl [/i]
Pan Wojtek, zdaje sie juz nie odpowiada na tego typu prośby

PIM FREDA
Posts: 48
Joined: Tue 27 Mar, 2007

Post by PIM FREDA » Tue 27 Mar, 2007

Witam jestem pod wrażeniem Pana Udziału w forum.(p. Wojtku)
Dziś podjeliśmy z żoną decyzją co do wykonawcy naszego domu padło na firmę OMEGA z Milanówka, ale coś mnie tknęło i zerknę na forum i co !!!!!!!!!
POPEŁNILIBYŚMY CHYBA NAJWIĘKSZY ŻYCIOWY BŁĄD, PONIEWAŻ BUDOWA ZA PIENIĄDZE Z BANKU ODBIJAŁA BY SIĘ NAM DO KOŃCA ŻYCIA.
Same negatywy o tej firmie.
Bardzo proszę o radę z kim można uczciwie współpracować i póżniej bezpiecznie i szczęśliwie wychowywać dzieci w wymarzonym domku z drewna
Proszę wskazać polecane przez Pana firmy.
uwagi to dom do 120m pu i w rejonie Lublina będzie stał

Pozdrawiam.
Paweł Freda
e-mail: pawel.freda@vp.pl

filomar
Posts: 1
Joined: Wed 18 Apr, 2007

Post by filomar » Wed 18 Apr, 2007

witam!!
serdecznie pozdrawiam nie bebe wprawdzie oryginalny z moim zapytaniem o profesjonalna firme z malopolski ale mam nadzieje ze nie zniecheci to pana wojtka i was i dostane namiary podaje moj adres filomar@aol.com
hej

Tess
Posts: 1
Joined: Sun 01 Apr, 2007
Location: Kraków

Post by Tess » Thu 19 Apr, 2007

Witam,
proszę jak wszyscy, o namiary na godną polecenia i rzetelną firmę z małopolski wykonującą domy w technologii szkieletu drewnianego. Chodzi mi także o możliwość adaptacji lub wykonania projektu indywidualnego przez firmę.
Obiecuję podzielić się opinią i ewentualnymi doświadczeniami z budowy...
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.
Witek

arturkow
Posts: 1
Joined: Mon 23 Apr, 2007
Location: krynica

Post by arturkow » Mon 23 Apr, 2007

Rownież dolaczam sie do prosby
arturkow@wp.pl
arturkow

Edi
Posts: 1
Joined: Wed 25 Apr, 2007

Firmy w woj. małopolskim lub śląskim

Post by Edi » Wed 25 Apr, 2007

Witam serdecznie.
Właśnie trafiłam na tą wspaniałą stronę. :grin: Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani budową domu drewnianego. Jeszcze nie jesteśmy do końca przekonani czy byłby to dom o konstrukcji szkieletowej czy z bali. W każdym bądź razie bardzo proszę o namiary na rzetelnych, naprawdę dobrych wykonawców z terenu woj. małopolskiego lub śląskiego, zarówno budujących domy z bali, jak i z konstrukcji szkieletowej.
Będę wdzięczna za odpowiedź
Pozdrawiam

Mariusz Mróz
Posts: 5
Joined: Fri 27 Apr, 2007

Post by Mariusz Mróz » Fri 27 Apr, 2007

Witam.
Jestem na etapie poszukiwania firmy, która podjełaby się budowu domu w szkielecie w okolicach Lublina. dziś zwiedziłem firmę TSE w Świdniku ich halę produkcyjną i porozmawiałem sobie chwilę z przedstwiecielem handlowym. Brakowało mi możliwośći obejrzenia ich domu medelowego w okolicach Lublina. Może ktoś z Państwa korzystał z usług firmy TSE i może wymienić się ze mną swoimi spostrzeżeniami.
Poza tym chętnie jeśli Pąństwo macie jakieś doswiadczenie dobre i złe z innymi fimami z lubleszczyzny to proszę o info na formu lub na mroz@hot.pl.

Tak naprawdę chcę zgoromadzić jak największą liczbę firm z lublelszczyzny abym mógł wybrać najlepszą pod wzgledem jakości i ceny.

pozdrawiam
Mariusz Mróz

Radek
Posts: 1
Joined: Fri 01 Jun, 2007

Domek w okolicach Krakowa

Post by Radek » Fri 01 Jun, 2007

Witam
Panie Wojtku i wszyscy Forumowicze planuje budowę domu szkieletowego w okolicach Krakowa. Uprzejmie proszę o namiary solidnych wykonawców. Z góry dzięki
Mój priv: radek.wolak@wp.pl

ruminka
Posts: 3
Joined: Sun 03 Jun, 2007

FIRMA Z OKOLIC KRAKOWA-dom szkieletowy lub z bali

Post by ruminka » Sun 03 Jun, 2007

Witam serdecznie.

Właśnie trafiłam na tą wspaniałą stronę. Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani budową domu drewnianego, jednak nie jesteśmy do końca przekonani czy byłby to dom o konstrukcji szkieletowej czy z bali. Jeśli to możliwe bardzo proszę PANA WOJTKA i INNYCH FORUMOWICZÓW o przesłanie namiarów na solidne firmy (firmę) budujące domy z bali, jak i z konstrukcji szkieletowej z okolic Krakowa. Pozdrawiam, I.Mayer Mój mail: i.mayer@poczta.fm

radek161
Posts: 1
Joined: Mon 04 Jun, 2007

Tarnów

Post by radek161 » Mon 04 Jun, 2007

Jeśli jest taka mozliwośc to też poproszę o namiary na solidną firmę z Małopolski.

kontakt : radek161@wp.pl

kons21
Posts: 3
Joined: Wed 20 Jun, 2007

Post by kons21 » Wed 20 Jun, 2007

Witam panie Wojtku mozna prosic o namiary na firmy z okolic KRAKOWA MAŁOPOLSKI
kons21@interia.pl
pozdrawiam kons21

ruminka
Posts: 3
Joined: Sun 03 Jun, 2007

czy ktoś dostał namiary

Post by ruminka » Wed 20 Jun, 2007

Jeśli ktoś dostał namiary od Pana Wojtka na formę z okolic Krakowa (lub z małopolski ogólnie) proszę o podanie namiarów, gdyż Pan Wojtek nie odpisuje w tej sprawie,
pozdrawiam, ruminka i.mayer@poczta.fm

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 20 Jun, 2007

Przepraszam bardzo,
ale to jest dział Inwestorzy o firmach wykonawczych, a nie p. Wojtek udziela odpowiedz na temat firm wykonawczych. To jest powód że bardzo rzadko tu zaglądam, a stąd brak odpowiedzi na kierowane do mnie pytania.

ruminka
Posts: 3
Joined: Sun 03 Jun, 2007

pan Wojtek o firmach wykonawczych

Post by ruminka » Wed 20 Jun, 2007

Dziękuję Panie Wojtku i przepraszam za nierozgarnięcie z mojej strony, ponieważ tych pytań odnośnie firm z małopolski było dużo w miejscu INWESTORZY O FIRMACH WYKONAWCZYCH, powieliłam je bezmyślnie :(
Pozdrawiam, ruminka, Kraków

FIOLETKA
Posts: 4
Joined: Thu 07 Jun, 2007
Location: Dabrowa Gornicza

firma wykonawcza

Post by FIOLETKA » Fri 22 Jun, 2007

Panie Wojtku,
planujemy budowe domu szkieletowego w Dabrowie Gorniczej woj.slaskie. Jestesmy na etapie poszukiwania firmy wykonawczej. Czy moglby Pan zaproponowac solidna firme, ktora wykona nasz domek? (ilona.nowacka@hotmail.com).Nasze zainteresowanie wzbudzila firma z Czestochowy.
pozdrawiamy
ilona i marek

ABY
Posts: 2
Joined: Mon 08 Oct, 2007

Wielka prośba

Post by ABY » Mon 08 Oct, 2007

Witam Panie Wojtku!!!
Mam wielką prośbę o polecenie firmy budującej domki kanadyjskiej na terenie małopolski. Z miłą chęcią podzielę się później na tym forum z innymi chcącymi budować domek kanadyjski z realizacji.
Z góry dziękuję i pozdrawiam

annika
Posts: 36
Joined: Fri 16 Nov, 2007

Post by annika » Fri 16 Nov, 2007

witam,
po przeglądzie stron widać, że wiele osób budowało w okolicy Krakowa. Czy ktoś mógłby się podzielić doświadczeniemi na temat dobrych wykonawców, ocieplenia, ogrzewania itp?jak w praktyce wygląda budowanie? doglądać codziennie, czy zdać się na fachowca kierownika i dozór inwestorski/i tak sę nie bardzo znam...: /

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Sat 24 Nov, 2007

simbek
może jakieś bliższe dane o tej firmie, gdzie mogę znaleźć ich stronę internetową ?

pozdrawiam

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Sat 24 Nov, 2007

simbek wrote:ich strona to kamarbud.nawww.pl
?????????????????

annika
Posts: 36
Joined: Fri 16 Nov, 2007

Post by annika » Sun 25 Nov, 2007

Jakoś nie mogę otworzyć ich strony? Rozumiem, że trochę przestawiłeś adres (www kamarbud.pl??), ale otwiera się okienko z mailem do kogoś (?) , a brak czegokolwiek o firmie, ofercie, technologii itp.

czarek63
Posts: 390
Joined: Thu 03 Mar, 2005
Location: Polska

Post by czarek63 » Fri 30 Nov, 2007

Płatności za wykonana usługę dokonywane są ratalnie:
1. Pierwsza wpłata następuje w momencie podpisania umowy w wysokości 5% ceny.
2. Druga wplata następuje w chwili rozpoczęcia prac w wysokości 15% ceny.
3. Następne wpłaty dokonywane są w miarę postępu prac po każdym wykonanym etapie.
i to mi się podoba - brawo :grin:

annika
Posts: 36
Joined: Fri 16 Nov, 2007

Post by annika » Tue 04 Dec, 2007

Faktycznie, tam firma jest :razz:
Simbek, czy mógłbys przesłac jakieś zdjęcia z budowy z tą firma, ew. link, gdzie mozna pooglądac ?

michal-24
Posts: 1
Joined: Fri 18 Jan, 2008
Location: Kraków

Post by michal-24 » Fri 18 Jan, 2008

Witam wszystkich.
Zastanawiam się nad budową domu szkieletowego.
Prosiłbym o namiary na solidną i sprawdzoną firmę z Krakowa lub okolic.

Pozdraiwam Michał

tymek
Posts: 4
Joined: Wed 05 Mar, 2008

Post by tymek » Wed 05 Mar, 2008

Panie Wojtku,bardzo prosilbym o namiary na firme w maloplsce,ktora wykona domek kanadyjski(jestem z Tarnowa)

teresa184@poczta.onet.pl

magdakrupa
Posts: 2
Joined: Mon 28 Apr, 2008

Post by magdakrupa » Mon 28 Apr, 2008

Panie Wojtku, jeżeli to możliwe prosze o namiary na solidną firmę która wybuduje kanadyjczyka pod Krakowem.
Z góry dziękuj i pozdrawiam

Dulus
Posts: 2
Joined: Thu 05 Jun, 2008
Location: Chrzanów

Post by Dulus » Fri 06 Jun, 2008

Witam mieszkam w okolicy Chrzanowa i mam zamier budowac dom szkieletowy .Prosiłbym o polecenie terminowej i budujacej w zgodzie z wszeikimi normami :wink: firmy. Z góry dziekuje :)

Renee
Posts: 1
Joined: Tue 10 Jun, 2008

Post by Renee » Tue 10 Jun, 2008

Witam,
Mam wielką prosbe. Mieszkam w Bielsku-Białej i szukam rzetelnej firmy do budowy domu w technologii szkieletowej. Czy moglby Pan podac mi ze 2-3 namiary na sprawdzonych wykonawców (malopolska i slask).
dziekuje
Renata :)

Eddie1802
Posts: 2
Joined: Sun 29 Jun, 2008

Solidna firma z terenu malopolski !

Post by Eddie1802 » Sun 29 Jun, 2008

Witam !!!
Panie Wojciechu bardzo prosze o namiary na solidne firmy z terenu malopolski oraz slaska.
Prosze także o namiary na inspektora budowlanego, kogos z doswiadczeniem w temacie budownictwo szkieletowe ,kogos kto byłby w stanie poprowadzic budowe.
Co prawda znalazlem firme PREF-BUD , niestety zadnych opini na temat tej firmy - http://www.pref-dom.pl/
Z góry dziękuję.

Pozdrawiam !!
Edek
Moj mail - nexanspeed@t-online.de

buksko
Posts: 2
Joined: Fri 12 Dec, 2008

Post by buksko » Sat 13 Dec, 2008

Jestem zainteresowany budową domu drewnianego, ale nie wiem do końca czy byłby to dom o konstrukcji szkieletowej czy z bali. Jeśli to możliwe bardzo proszę PANA WOJTKA i FORUMOWICZÓW o przesłanie namiarów na solidne firmy (firmę) budujące domy z bali, jak i z konstrukcji szkieletowej z okolic Kielc. Pozdrawiam, buksko
Mój mail: buksko@o2.pl

gosiekc
Posts: 5
Joined: Wed 29 Oct, 2008

Inspektor budowy

Post by gosiekc » Thu 05 Feb, 2009

Witam, pilnie poszukuje Inspektora Budowy, który zna się na domach szkieletowych. W marcu rozpoczynam budowę pod Krakowem i oprócz kierownika, którego gwarantuje mi firma wykonawcza chciałabym powołać niezależnego Inspektora. Bardzo was proszę o namiary...
Pozdrawiam

Gruad
Posts: 3
Joined: Thu 29 Jan, 2009

Post by Gruad » Sun 08 Mar, 2009

Witam, bede wdzieczny za informacje o solidnej firmie budującej domy z bali w woj, małopolskim albo podkarpackim
Pozdrawiam wszystkich miłosników drewna :)
Filip

Piotr Krynicki
Posts: 1
Joined: Tue 07 Apr, 2009
Contact:

Post by Piotr Krynicki » Fri 10 Apr, 2009

witam,
czy mógłbym otrzymać informacje nt firm wykonawczych zajmujących się budową domów w systemie szkieletowym z województw małopolskiego i podkarpackiego,
będę wdzięczny za dane kontaktowe do wykonawców
pozdrawiam
Piotr Krynicki
Piotr Krynicki

dawidd
Posts: 1
Joined: Wed 02 Sep, 2009
Location: Małopolska

Post by dawidd » Sat 05 Sep, 2009

Dzien dobry
Panie Wojtku ja równierz szukam firmy, która wybuduje mi dom dobrej. ale nie za drogiej. Mieszkam miedzy Krakowem a Katowicami mój mail d.dreksa@vp.pl
Dreksa



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”