małopolska

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Jedrek69
Posts: 4
Joined: Tue 11 Oct, 2005

Re: polecenie firmy

Post by Jedrek69 » Wed 02 Nov, 2005

Jedrek69 wrote:Panie Wojciechu. Bardzo Pana proszę o podanie firmy budującej domy szkieletowe w okolicach Krakowa. Pytam o firmę solidną, godną polecenia ..

Pozdrawiam,
andrzej@pitera.pl
Nie wiem jak jeszcze poprosić. Widzę, że udziela Pan rad na priv lub mail. Jeśli dla mnie Pan tego nie może uczynić, proszę tylko o odpowiedź. Nie będę zaglądał tu 3 razy dziennie w nadziei że ....


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 02 Nov, 2005

No cóż czasami, w nawale odpowiedzi na posty, jakiegoś uda mi się niedopatrzeć.

Jednak juz pracę odrobiłem. Myślę, że firma swełni oczekiwania. Pozdrawiam.

Jedrek69
Posts: 4
Joined: Tue 11 Oct, 2005

Post by Jedrek69 » Thu 03 Nov, 2005

Dziękuję, już jestem z nimi w kontakcie ...

maciek_70
Posts: 1
Joined: Fri 04 Nov, 2005
Location: małopolska

Post by maciek_70 » Fri 04 Nov, 2005

witam,
bardzo interesuje mnie tematyka domów szkieletowych i domów z bali. Bardzo proszę o przesłanie namiarów na dobre firmy z małopolski (okolice Rabki). Słyszałem o firmie z Limanowej - czy coś Pan o nie słyszał.
z gory serdecznie dziękuje
pozdrawiam
maciek
mój email: funia20015@wp.pl

User avatar
Aida77
Posts: 34
Joined: Sun 11 Dec, 2005
Location: Kraków Krowodrza
Contact:

Post by Aida77 » Sun 11 Dec, 2005

Witam , ja oczywiście prosze o to co wszyscy:) O firmę którą Pan poleca do wykonania domku w technologii szkieletowej z okolic Krakowa.

Z góry dziękuję:

beata@bajt.krakow.pl

User avatar
Aida77
Posts: 34
Joined: Sun 11 Dec, 2005
Location: Kraków Krowodrza
Contact:

Post by Aida77 » Wed 14 Dec, 2005

Panie Wojtku, nie dostałąm na razie żadnej odpowiedzi :(

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 14 Dec, 2005

Nadrobiłem zaległości. Przepraszam, ale czasami "uda" mi się opuścić jakiś post.

User avatar
Aida77
Posts: 34
Joined: Sun 11 Dec, 2005
Location: Kraków Krowodrza
Contact:

Post by Aida77 » Wed 14 Dec, 2005

Nic się nie stało, dziekuję bardzo za informacje, oczywiście podzielę się moimi doswiadczeniami i opinią :)

Kazek
Posts: 1
Joined: Thu 26 Jan, 2006

Post by Kazek » Thu 26 Jan, 2006

Panie Wojciechu
Planuję budowę domu z bali w okolicach Krzeszowic, pod Krakowem. Bardzo proszę o wskazanie solidnej firmy wykonawczej.
Pozdrawiam

knoworyta@wp.pl

Filip Orzechowski
Posts: 1
Joined: Mon 13 Feb, 2006
Location: Kraków

Również proszę o kontakt

Post by Filip Orzechowski » Mon 13 Feb, 2006

Witam !
Dopisuje się do listy. Będę ogromnie wdzięczny za ewentualną podpowiedź co do wyboru firmy w woj. małopolskim (Kraków).
Pozdrawiam !

Filip Orzechowski
filip-orzechowski@o2.pl

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 13 Feb, 2006

Bardzo proszę.
Kontakt na wiarygodną i rzetelną firmę wysłałem. Polecam.

czaran
Posts: 5
Joined: Thu 16 Feb, 2006

Post by czaran » Thu 16 Feb, 2006

Szanowny Panie Wojtku, również bardzo proszę o wskazanie wiarygodnej firmy budującej w okolicach Krakowa. Z góry dziękuje, Anna. Mój adres: czaran@poczta.fm

MNB
Posts: 1
Joined: Fri 17 Feb, 2006
Location: Małopolska

Post by MNB » Sat 18 Feb, 2006

:lol: Szanowny Panie Wojtku, również bardzo proszę o wskazanie wiarygodnej firmy budującej domy drewniane w okolicach Krakowa. Z góry dziękuje.

majena@gazeta.pl

parholt
Posts: 1
Joined: Sun 19 Feb, 2006

Post by parholt » Sun 19 Feb, 2006

Panie Wojtku,
Podobnie jak wiekszosc tutaj zgromadzonych forumowiczow, planuje budowe domu pod Krakowem w technologii szkieletowej. Jednak z uwagi na zagrozenia w wyniku pracy niefachowej ekipy, bylbym bardzo wdzieczny za podanie namiarow na solidna firme budowlana.

Z gory bardzo dziekuje
pozdrawiam
Wojtek

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 19 Feb, 2006

Chyba nadrobiłem zaległości.

Cieszę się, że w Krakowie i okolicach, zainteresowanie budownictwem drewnianym wzrasta. W ostatnich latach był to raczej rejon kraju (pomimo bliskości Zakopanego), gdzie budownictwo drewniane nie było zbytnio uznawane. Nienormalnością, bowiem jest fakt, że firmy z Małopolski, nie mając robót na miejscu, szukają robót i ... budują domy pod Warszawą czy Gdańskiem. Niestety, z moich doświadczeń, nie zawsze w zgodzie z wymaganiami.

kasperczykm
Posts: 1
Joined: Tue 21 Feb, 2006

Namiar na firme - okolice Krakowa oraz opinie innych

Post by kasperczykm » Wed 22 Feb, 2006

Panie Wojciechu - standardowa prosba, o przeslanie informacji o rzetelnej firmie z tej okolicy na adres kasperczykm@poczta.fm

Natomiast osoby, ktore juz mialy kontakty z ta firma prosilbym o jakies opinie na forum lub priva jak wyglada kontakt, i sama realizacja.

Pozdrawiam
M.

Agata_j
Posts: 1
Joined: Thu 02 Mar, 2006

Post by Agata_j » Thu 02 Mar, 2006

Czy ja też mogłabym prosić o namiary na firmy z małopolski i śląska
marketing@bst.krakow.pl
Z góry dziękuje

nika_a
Posts: 1
Joined: Mon 06 Mar, 2006

Post by nika_a » Mon 06 Mar, 2006

Witam, planuję zakup działki i budowę domu w okolicach Krakowa i Bochni. Przoszę o namiary na solidna firmę z tych okolic.

nika_a@o2.pl


z góry dziękuję

Maciek S.
Posts: 1
Joined: Mon 27 Mar, 2006
Location: Kraków

Post by Maciek S. » Mon 27 Mar, 2006

Witam wszystkich forumowiczów. Właśnie rozpocząłem zgłębianie tematu budowy w szkielecie drewnianym i widzę, że to temat rzeka. Załatwiam właśnie papiery, a przy dobrych wiatrach chciałbym ruszyć z budową we wrześniu.

Byłbym bardzo zobowiązany za opinie na temat firm wykonawczych z Krakowa. Z góry dziękuję

beti8181
Posts: 1
Joined: Tue 25 Apr, 2006

Solidny wykonawca z Małopolski

Post by beti8181 » Wed 26 Apr, 2006

Witam Panie Wojciechu
Zwracam sięz prośbą o namiary na solidnych wykonawców domów szkieletowych z Małopolski z okolic Krakowa najlepiej. Interesuje mnie również Pańska opinia na temat firmy Interdom spod Krakowa.
Z góry dziękuję za odpowiedź
Beti

Mój mail: beti.v@interia.pl

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 26 Apr, 2006

Wysłałem namiary na firmę rzetelną i wiarygodną. Chwaloną również na tym Forum.

Nie mniej będę wdzięczny za opinię (na priva) ze spotkania z firmą.

RomSil
Posts: 1
Joined: Thu 04 May, 2006
Location: Legnica

Prosba o opinię, ewentualnie wskazanie

Post by RomSil » Thu 04 May, 2006

Witam Panie Wojtku,
Jak widzę spełnia Pan rolę drogowskazu, więc i ja o droge spytam...
Oczywiście chodzi o technologie szkieletową i rownież o godna polecenia firmę.
Z tym, że jestem, aż z Legnicy (60 km na zachód od wrocławia), ale nie przeszkodziło mi to wstępnie wybrac firmy INTERDOM, która w tych rejonach również buduje.
Prosiłbym o opinie na temat tej firmy i/lub ewentualne lepsze propozycje wykonawcze.

Pozdawiam
Roman Darczyński

JanuszP
Posts: 1
Joined: Sun 07 May, 2006
Location: Jaworzno

Hass vel WOLF

Post by JanuszP » Sun 07 May, 2006

Panie Wojtku,
Muszę przyznać że technologia budowy domu w technologii szkieletowej prefabrykowanej nie tyle ujęła mnie kwestią natury czy parametrów co szybkością realizacji inwestycji. Mieszkam obecnie około 80 km od działki (okolice Krakowa) na której chcę zrezlizować inwestycję i mało realne jest to bym codziennie był w stanie nadzorować przebieg budowy opartej o tradycyjne formy budowy (max, ytong itp.) Z autopsji wiem że branża budowlana w zakresie klasyki to w najczystszej formie, delikatnie rzecz ujmując, patologia. Znam to z autopsji własnego remontu mieszkania jak i z autopsji znajomych którzy przy budowie domu osiwieli w realcajach z podwykonawcami.
Dlatego mój wybór padł na technologię szybką i potencjalnie wymuszoną profesjonalizmem i fachowością.
Jestem po rozmowie z architektem z firmy Haas z Krakowa, oglądałem jego dom modelowy, jestem pod wrażeniem. W kategoriach jakościowych, poczucia zaufania, profesjonalizmu, propozycji umowy .... jestem również pod wrażeniem. Jednak nic co się świeci nie jest złotem :D oczywiście cena wywaliła mnie z butów. Zaproponowałem do kalkulacji kosztów wybrany przeze mnie projekt z pracowni projektowej. Hmmm, zaczęliśmy rozmawiać o projekcie hassa :) - koszty. Mam ofertę, będę negocjował (jutro spotykam się z szefem Hassa na Polskę). W międzyczasie trafiłem na ofertę firmy WOLF ze Śląska (grzie obecnie mieszkam), dla porównania przesłałem z prośbą o kalkulację ten sam projekt (indywidualnie wybrany), dostałem kosztorys i nagle uświadomiłem sobie że jest małe światełko w tunelu - realizacja czegoś w co celowałem, w realnych kwotach. Licząc na Pana znajomość rynku, relacji i patentów stosowanych w różnych firmach proszę o sugestię - na czym polega różnica między realizacją inwestycji w firmie haas i wolf, projekt dotyczył domku o pow. użytkowej 150m a wycena między tymi firmami (stan surowy zamknięty) wynosiła 130.000! Oczywiście mogę przesłać Panu obie oferty, ale konsultując ich zakres ze znajomymi, pełnieszy "wypas" :) jest w wolfie a do tego pomyłkowo Wolf do kalkulacji przyjął projekt domu o 10 m kw. więcej, czyli będzie jeszcze większa różnica. Oczywiście temat rzeka to rozmowy z przedstawicielami obu firm, gloryfikowanie "przymiotów" i przewag technologii, szkoda pisać, czysty marketing.
Proszę o Pana opinię w Pana doświadczeniach między tymi firmami i oczywiście o sugestię w co "brnąć" :) oraz ewentualne sugestie - może ktoś jeszcze w "branży" szkieletowej prefabrykowanej poza wyżej wymienonymi firmami?
Będę zobowiązany Pana odpowiedzią
j.petruczenko@chello.pl

marcin_p
Posts: 2
Joined: Sat 27 May, 2006
Location: Bytom

Post by marcin_p » Sat 27 May, 2006

PROSZĘ O INFORMACJE O SOLIDNYM WYKONAWCY DOMU Z BALI. DOM MA STANĄĆ KOŁO ANDRYCHOWA. MOJ ADRES marcin@zst.bytom.pl
rozważam firmę stollux z Istebnej, jest ok?

macpiotr1
Posts: 1
Joined: Tue 16 May, 2006
Location: Sławków

Post by macpiotr1 » Fri 09 Jun, 2006

Witam,
proszę o sprawdzone firmy z woj. małopolskiego i śląskiego. Planuję budowę domu w Olkuszu (szkieletowy), najbliżej Interdom- czy coś się zmieniło w jakości tej firmy? E-mail Maciej.Piotrowski@pmintl.com

Z góry dziękuję, pozdrawiam
Maciek P.

annoa
Posts: 1
Joined: Wed 28 Jun, 2006

Post by annoa » Wed 28 Jun, 2006

Witam
Planuje budowę domu pod Krakowem (technologia szkieletowa)
i mam prośbę
oczywiście chodzi o godną polecenia firmę

annonowa@wp.pl

dziękuję

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Hass vel WOLF

Post by Wojciech Nitka » Wed 28 Jun, 2006

JanuszP wrote:Proszę o Pana opinię w Pana doświadczeniach między tymi firmami i oczywiście o sugestię w co "brnąć" :) oraz ewentualne sugestie - może ktoś jeszcze w "branży" szkieletowej prefabrykowanej poza wyżej wymienonymi firmami?
Firma Wolf i Hass budują w bardzo podobnej technologii - tzw. technologii niemieckiej. Firma Hass jest firmą austriacką, działającą na rynku polskim, ale w głównej mierze budującej na rynek niemiecki. Natomiast firma Hass jest firmą niemiecką, a w Polsce działa jedynie ich przedstawicielstwo. Firma nie posiada fabryki na terenie naszego kraju; domy przywozi z fabryki w Niemczech. Stąd może i ta różnica w cenie.
Są jednak na naszym rynku nasze krajowe fabryki, które budują nie gorzej niż obie omawiane firmy. O ile będziesz jeszcze zainteresowany - prześlę namiary.

Pozdrawiam

exterminal
Posts: 1
Joined: Tue 12 Sep, 2006
Location: MAŁOPOLSKA

Post by exterminal » Tue 12 Sep, 2006

Ja też chcę pod Krakowem wybudować dom z technologi szkieletowej (szkielet stalowy +osb) . Byłbym wdzięczny za namioary na solidne firmy, które mogą wybudować dom pod klucz.
Poza tym biorę się za studiowanie tego forum , bo chciałbym zdobyć jak najwięcej informacji na temat tej technologii

nazar
Posts: 1
Joined: Mon 25 Sep, 2006
Location: Kraków

Post by nazar » Mon 25 Sep, 2006

Witam serdecznie
Rowniez poporsze o namiar do firm godnych polecenia :) Mam zamiar wybudowac dom w okolicach Krakowa.

pwpib
Posts: 1
Joined: Sat 14 Oct, 2006

Post by pwpib » Sat 14 Oct, 2006

Witam
Proszę o namiary na wykonawcę z małopolskiego.
Zamierzam budować domek w systemie szkieletowym w okolicach Wolbromia.
mój adres pwpib@wp.pl
Pozdrawiam i dziękuję.

zlotook
Posts: 1
Joined: Fri 27 Oct, 2006

Post by zlotook » Fri 27 Oct, 2006

witam,
jak wszyscy moi poprzednicy również jestem na etapie poszukiwania jakiejś dobrej firmy wykonawczej, dlatego również proszę o namiary na firmę w okolicach Tarnowa na email adamb2007@o2.pl.

pozdrawiam i z góry dziękuję.
Adam

iwoda
Posts: 1
Joined: Tue 31 Oct, 2006

Post by iwoda » Tue 31 Oct, 2006

Planuję budowę domu pod Krakowem. Posiadam już zakupiony projekt domu gotowego i szukam firmy, która podjęłaby się wykonania go w technologii szkieletowej. Proszę o namiary na sprawdzone i rozsądne cenowo firmy na mailla iwoda@o2.pl.

kasiadomek
Posts: 5
Joined: Tue 31 Oct, 2006

Post by kasiadomek » Wed 01 Nov, 2006

Witam!!!

Chciałabym prosic o kontakt osoy które juz wybudowałya lub sa w tarkcie budowy domu szkieletowego z firma DOMY I DOMKI; mam zamiar zbudowac dom w krakowie i chciałbym wczesniej zobaczyc i porozmawaic z osobami które juz takiedomy maja !!! prosze o kontakt na mila k_kusiak@poczta.fm

bede bardzo wdzieczna

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 01 Nov, 2006

Wystarczy trochę poszperać na Forum lub skorzystać z wyszukiwarki - hasło "Szukaj" w górnej cześci strony.

Nie mniej zapraszam - http://www.szkielet.pl/forum/viewtopic.php?t=1221

przemi
Posts: 4
Joined: Thu 12 Oct, 2006

Post by przemi » Thu 02 Nov, 2006

Witam
wiem że budują w tej chwili w Wieliczce, stoi konstrukcja i dach przykryty OSB byłem na tej budowie mysle że można podjechać i oglądnąć, budowlańcy przychylnie nastawieni do "zwiedzających" :)

kasiadomek
Posts: 5
Joined: Tue 31 Oct, 2006

Post by kasiadomek » Thu 02 Nov, 2006

hej przemi!!
jesli mozesz to napisz prosze, w którym miejscu w Wieliczce!!! Jutro bede tam wiec chetnie bym obejrzała powstajacego szkieletowca!!

Pozdrawiam

mazzii
Posts: 1
Joined: Fri 03 Nov, 2006

Post by mazzii » Fri 03 Nov, 2006

Byłbym wdzięczny za przesłanie namiarów do sprawdzonych firm budujących w okolicach Krakowa.

tommy621
Posts: 3
Joined: Fri 17 Nov, 2006

Post by tommy621 » Fri 17 Nov, 2006

Witam
Przymierzamy się właśnie do budowy domu i chcielibyśmy go wykonać w technologii szkieletowej, i tu moje dwie prośby: prosiłbym o przesłanie namiarów na firmy z okolic Tarnowa, które mogłyby wykonać taki dom oraz druga prośba, jeżeli ktoś w okolicach Tarnowa juz wybudował lub buduje dom w ten sposób prosiłbym o "ujawnienie się", chcielibyśmy taki domek zobaczyć na żywo :)

pozdrawiam

Vvoytek32
Posts: 4
Joined: Sun 15 Oct, 2006
Location: Kraków

Post by Vvoytek32 » Fri 05 Jan, 2007

Witam wszystkich forumowiczów.
Oczywiście moja prośba nie jest w żaden sposób oryginalna. Prosiłbym Pana, Panie Wojtku i innych użytkowników tego forum o wskazanie i namiary na firmę która w sposób dobry i porządny postawi i wykończy dom szkieletowy w okolicach Krakowa. Proszę o namiary na czuryl@poczta.fm. Z góry dziękuję.

kasiadomek
Posts: 5
Joined: Tue 31 Oct, 2006

Post by kasiadomek » Sun 14 Jan, 2007

Panie Wojtku!!!

Chciałabym wybudowac mały dom (60-80 m2) szkieletowy pod Krakowem; mam 150 tys. jestem ciekawa czy jest relana szansa aby za taka kwote wybudowac dom do stanu deweloperskiego( surowy zamkniety)!!!

Za wszelkie opinie bede bardzo wdzieczna :!:



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”